0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #100 -: Ноември 25, 2006, 18:28:14 pm »
Благодаря ви момичета...  :bighug:

Розичке, обещавам, че повече няма да се притеснявам  :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #101 -: Ноември 25, 2006, 19:53:35 pm »
Рали, спокойно :)
И аз на 13.11, като почнах с първата инжекция, много се ошашаках. После свикнах и даже ти е гот 8O.
Днес ми беше трансферът. Стискам ти палци :babyflips:. Ходим при един и същ док, нали знаеш :balk_602:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #102 -: Ноември 25, 2006, 22:08:53 pm »
Успех на всички момичета в АРТ процедури! :bfp:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #103 -: Ноември 25, 2006, 22:25:52 pm »
Момичета и на краката вече съм кръстосала пръстите! :lol:Яката стискам палци за вашият успех! :lol:Айде,само добри новини от тук нататък! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #104 -: Ноември 25, 2006, 23:04:09 pm »
Момичета, много успех ви желая!
Рали, споко миличка! :wink:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #105 -: Ноември 25, 2006, 23:56:49 pm »
Успех на всички момичета!
Ралинко!!! Ще стане бе  :lol: Само спокойно!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #106 -: Ноември 26, 2006, 07:34:48 am »
Ееееййй, то тва беше временно чувство вчера, нищо повече ... Притеснена като пред нещо ново, сега вече съм на 6....  :lol: Успех на всички момичета  :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: и да се похвалим с  :bfp1:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #107 -: Ноември 26, 2006, 08:51:07 am »
Момичета на всички ви стискам палци!!!!!!!!Време е за прекрасни коледни новини!!!!!!Айде че 2007 дядо щъркел ще носи много бебета!!!!! :D :D :D
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #108 -: Ноември 26, 2006, 19:49:43 pm »
Днес ми поставиха първото гоналче.Сутринта бях много "прецепена", но сега вече се чувствам по - добре.В сряда съм пак при док.
Успех момичета.
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #109 -: Ноември 26, 2006, 22:06:00 pm »
Импреза - стискам палци късмета да е с теб . Сега спокойствие  и  никакъв стрес   :)
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #110 -: Ноември 27, 2006, 10:02:33 am »
Здравейте, всички.
И аз да се включа в темата - в сряда или четвъртък ще бъде пункцията, имам около 11 фоликула и при мен е второ ин витро (първото преди година - неуспешно). Хвана ме шубето за пункцията и се опитвам да остана спокойна и да мисля само за крайния резултат. Успех и спокойствие на всички от мен.
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #111 -: Ноември 27, 2006, 11:19:41 am »
Джована, няма страшно, а ти си минала вече по този път. Стискам палци всичко да е наред и после да се похвалиш с  :bfp:. Успех!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #112 -: Ноември 27, 2006, 11:37:32 am »
Ей, хубава редичка се зареди за зимната серия - стискам палци да много лъвчета и деви догодина!

Абе каки, много тегаво тва чакане бе.... И аман от лоши мисли, ръце вдигнах вече. Чак ме е яд, че знам английски, та не ми стига да чета по наши и руски сайтове, ами вече и по чужди!  все провали, лошотии, а на хубавите истории  обръщам гръб - не са за мен.

Само исках да се оплача.
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #113 -: Ноември 27, 2006, 11:59:44 am »
куки, спри да четеш. и аз бях така, сега чета само тъпи любовни романчета  :D. Ама много тъпи....  :lol:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #114 -: Ноември 27, 2006, 13:48:38 pm »
Момичета,да подкрепим бъдещите лъвчета и девички с хубави мисли.Бисквитке по-добре не чети за инвитрото вече-и без това всичко се знае.Имаш още доста да чакаш,а на мен следващите 4 дни сигурно ще ми се сторят вечност.Успех на всички момичета и само хубави мисли.Всеки си е индивидуалност и при всеки си е различно.Вярата май сега най-много ни трябва.Пожелавам я на всички!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #115 -: Ноември 27, 2006, 13:52:41 pm »
Момичета, в четвъртък ми е пункцията!  :D Имам 14 яйцеклетки и силна вяра. От касата ми отпуснаха 30 инж. Gonal F, а от тях използвах само 12. Надявам се след месец, два да пусна тема "Подарявам Gonal F", ако ли не, какво пък, ще си имам за следващия път. Важното е да съм позитивна, нали така! Аз съм в Тина Киркова. Ако има някоя от вас, която ще е там по това време, пишете, може да се видим на 29.11 вечерта (казаха ми че трябва да нощувам там преди пункцията).  :D И давайте препоръки за любовните романи, че скоро и аз трябва да чета...
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #116 -: Ноември 27, 2006, 14:12:10 pm »
Куки, моля те бре жена...стика с тия статистики и неволи...

Да ти кажа и на мен ми се влачи едно бавнооооооооо това чакане, ама каквото трябва ще го научим рано или късно

Само горе главата...

Лично познавам една девойка от др форум, която забременя с първи опит ин витро при нашия док и сега чака мома.

Ние сме наред, горе главата :)

Ирка, Джована
- късмет!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #117 -: Ноември 27, 2006, 14:20:04 pm »
Мацки, и аз да се похваля - от 2 дена стимулация съм отгледата 3 фоликула на единия и 1 фоликул на другия яйчник...
Да деее, ама така се бях ошашкала днес сутринта, че забравих да питам док какви са им размерите :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #118 -: Ноември 27, 2006, 15:06:35 pm »
ето и новини от мен - пункцията ми е насрочена за сряда сутринта. Стискайте палци, защото имам нужда от голям кураж.
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #119 -: Ноември 27, 2006, 15:28:27 pm »
Рали - добро начало!!

Джована - няма да се притесняваш! Не боли, нищо няма да усетиш а и хубаво ще си подремнеш от упойката, не бой се!!  Ирка, теоха, дарилка - късмет!!!!

Понеже,както разбрахте, куки почва да изкуква, а ще ходи на работа чак от сряда, дотогава ще ме търпите с въпросите.:crazy:

От време на време нещичко така леко побоцва, момичета, които вече са с плюс резултат казват, че и те имали подобни усещания, но дали това е някакъв добър знак или просто лигавицата се дразни на всичките хапове и чудеса, на които я подлагаме, как мислите..?
С други думи, дали преди теста можем да доловим някакви обнадеждаващи промени в тялото си?


Мацки, казах ви го - куки изкука!  :ywoohoo: