0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #380 -: Декември 04, 2008, 16:39:59 pm »
Определено не съм спазвала изисквания,защото никой не ми каза за такива. :balk_149:Всичко,което не трябва да не се прави предния ден-го бях направила,не съм лежала 20мин., а на всичкото отгоре и тичах до клиниката,защото бях паркирала неправилно   :balk_113: На 12-ти съм на фоликулометрия и ще видим какво ще ми каже доки  :oops:

Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #381 -: Декември 04, 2008, 21:10:22 pm »
Плами,бих те посъветвала да повториш изследването,особено щом си тичала.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #382 -: Декември 05, 2008, 06:03:03 am »
Пламито,както Цеци ти е казала направи ново изсл.и не се шашкай,щом си тичала и въобще не си си починала преди да те боцнат,от това ще да е според мен.Другия път поне поседни пред кабинета и постой така 15-20 мин.,аз така правя не лежа.Успех дано всичко да е наред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #383 -: Декември 05, 2008, 09:50:42 am »
Благодаря Ви момичета  :balk_81:

Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #384 -: Декември 07, 2008, 18:12:32 pm »
Здравейте момичета! Още не съм ходила на ендокринолог. Още проучвам къде ще ходя. И за съжаление вчера ми дойде. Просто ужас.
ВиЛиЛи кажи къде си ходила в Пловдив?
Стана ми ясно, от написаното от Вас, че ЯМР не е страшен и няма да боли. Вече дупченето и всички изследвания ме съсипаха. Иначе ходих на очен лекар, по предписание на моя гинеколог, заради пролактина. Следи ми налягането и ме гледа на компютъра и каза, че всичко е наред. сега трябва да си намеря добър ендокринолог.
Тази година явно не е моята! По-бързо да минава, че другата да ни зарадва всичките! :wink: 
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=simona1982][/url]
Re: Отново висок Пролактин:(
« Отговор #385 -: Декември 08, 2008, 10:31:29 am »
Аз ходя при д-р Мечкаров и съм доволна от него.Ползвам си направленията,пуска ми каквито хормони може по ЗК,също и ЯМР.Пусни му името в търсачката на форума и може да откриеш и други отзиви за него!