0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #880 -: Януари 18, 2022, 18:07:06 pm »
Добре си го решила, Лейди. Нещата се слyчват !
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #881 -: Януари 20, 2022, 13:09:35 pm »
Лейди, Честито сърчице! <3 Много се радвам, че всичко е наред. Продължавай все така да те следят изкъсо, за всеки случай!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #882 -: Януари 20, 2022, 18:05:49 pm »
Благодаря ти, Грейси!
Аз отново имам много леко зацапване от 3 дни, пак  кафяво. Обадих се вчера в клиниката и преместих часа за днес. Доктор Шефкетова ме прегледа, каза че всичко е наред, малкото расте и чухме сърчицето ❤ Нямало проблеми, отлепвания, не било притеснително. От два дни не съм слагала Фраксипарин, докторката каза да изчакам още 3 дни и тогава да подновявам поставянето. Утрогестана да започна да слагам отново вагинално.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #883 -: Януари 21, 2022, 09:57:41 am »
Лейди, браво за добрите новини. Yспяваш ли да си лежиш? Много е важно наистина. Аз мисля, че със вагиналното поставяне на yтрогестана ще се закрепите съвсем пy-пy. Аз не помня дали беше задължително, но го мокрех и тогава го слагах за да не е ептен неприятно. Дано дрyгите се включат дакажат дали е ок.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #884 -: Януари 21, 2022, 10:12:56 am »
Какво да ти кажа, успявам да полягвам, но си и работя, няма как. Не го мокря Утрогестана, даже не съм чувала, но на мен не ми е неприятно, наистина важното е да се закрепят нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #885 -: Януари 21, 2022, 12:29:26 pm »
Не знам ти дали на крак работиш или компа (забравих, извинявай), но ако си на компа, можеш да пробваш мойта методика.Аз лягах на дивана и с една масичка за кафе:) (така и не си взех за лаптоп) слагах лаптопа отгореи цъках по цял ден.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #886 -: Януари 21, 2022, 14:55:28 pm »
Лина, на компютър работя и в движение с колата. Зацапването ту намалява и изчезва, ту се появява, но хубавото е, че нямам болки. А когато го има е много оскъдно. Въпреки това си пия Но шпа 3×2 за всеки случай.
Четох, че матката като е толкова кръвоснабдена в момента, зацапване се получава от прикряпенето на сакчето към все по-голяма повърхност.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #887 -: Януари 21, 2022, 15:20:16 pm »
О, това  с колата го бях пропyснала. За матката не знам, не мога да кажа. Важното, според мен е че си те следят отначало и има контрол.<3
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #888 -: Януари 22, 2022, 12:59:02 pm »
Чудесно, Лейди! Всичко ще е наред. Пази се повече! А ти пиеш ли естрофем? И се сетих да питам - ще ходиш ли при великия доктор? Малко се шегувам, ама сигурно си разбира човека, със сигурност не ми е навредил.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #889 -: Януари 22, 2022, 16:55:43 pm »
Абе и аз бих лежала. Поне седмица-две, знам че се самоосигуряваш , но все пак полежи малко
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #890 -: Януари 22, 2022, 20:28:06 pm »
Ох, много е трудно с лежането  :? Наистина на доста по-лек режим съм от обикновено,  полягвам си често, но е доста трудно. Ако не работя, няма нито за заплата, нито за осигуряване... И въпреки това знам, кое ми е по-важното и се пазя наистина.
Естрофем пия два пъти на ден и Климара слагам по една лепенка на 6 дни. Зацапването не спира, все така оскъдно е обаче, а вече почти седмица съм без Фракси. Мисля, че вече става много и тази вечер ще си сложа, страх ме е.
Оооо, разбира си от работата  Сигридов, но няма да ходя на този етап, дано не ми се налага 😊 С тези космически цени за прегледите и купища изследвания, се моля да нямам нужда от доктора.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #891 -: Януари 22, 2022, 23:42:42 pm »
Този Сигридов откъде го измисли?  Да не те пращам да четеш в темата за бременни за него и в нефинансирани групи. Само ще ти измисли диагнози и ще те изгони като мръсно куче, ако не го мислиш за всемогъща сила

Колко Прогестерон пиеш?Съмнителна е тази работа, да продължава кървенето. Яна пиеше големи дози, за да не кърви. Пиши на др Мели за съвет. Те имат много опит от практиката им с рискови бременности. Освен това д-р Даскалов разбира и от тромбофилия.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #892 -: Януари 23, 2022, 09:41:40 am »
Лейди, ти колко време си с зацапване и на колко yтрогестан си? Аз си рових в телефона но, за съжаление,не намерих схемата. Със сигyрност имах 2 сyтрин, 2 обяд, 2 около 16ч и не съм сигyрна за 19ч дали имах 2 бр yтрогестан и преди директно лягане кринон. Всичко вагинално Аз също бях на педала и нямаше как да лежа много, въпреки че е важно. А този Сигридов  имам чyвството, че едва ли не си прави експерименти с хората. Не се занимавай изобщо според мен

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #893 -: Януари 23, 2022, 12:24:12 pm »
Не ме разбрахте за Сигридов, аз не съм мислила да ходя при него, ами отговарям на Грейси, нали ме попита дали мисля да ходя при него. Та за това го споменах.
Зацапване е силно казано, даже не знам, как да го обясня, ще се опитам. То е почти през целия ден като малки кафяви окислени парченца кръв, големи като трохи. Звучи смешно, но не мога да намеря друго описание  :D и на моменти вече кафеникаво зацапване, но много малко. Като бях в спешния кабинет, а после и при докторката, никой не се впечатли от това, което има. Даже в спешния ми дадоха салфетка, да се избърша от гела при преглед и докторката искаше да погледне. Каза, че не било притеснително. Май нищо не направих с описанието 😀 Но е важно да отбележа, че няма кървене, както миналия път имах. Утрогестана ми е 2 по 4 вагинално. Снощи поднових Фраксипарина, всичко е наред за сега.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #894 -: Януари 24, 2022, 09:47:54 am »
Момичета, пуснах прогестерон, резултата е 17.22 ng/ml. Как ви се струва, нисък ли е?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #895 -: Януари 24, 2022, 11:20:46 am »
Лейди, влязох си в профила в Токyда сега и изкарах тестовете ,когато бях бременна с ангелчето. Тогава нали пак кървях и май с Терито говорихме и тя ме насочи да пyсна един прогестерон. И пак започнах прием на прогестерон. Защо не се свържеш с АГ? Резyлтатът ми е бил 55.56   nmol/l в 3та гс без прием .
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #896 -: Януари 24, 2022, 11:49:02 am »
Така мисля да направя, мерните единици са различни, но пак преобразувано, пак са еднакви. Излезе ми и фолиевата. Как ви се струва, да продължавам ли да пия или да спра за няколко дни?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #897 -: Януари 24, 2022, 11:59:34 am »
За мен Прогестеронът е нисък. И според мен затова кървиш. С нисък Прогестерон в референтни стойности ми е последната биохимична. Прогестеронът колкото повече, толкова по -добре. Такава е приемлива Стойност, показваща овулация. Поне това е моето мнение. Бих минала на конски дози

Фолиева не бих спряла в никакъв случай, особено преди 12 г.с . Моята винаги е била над горна граница. Д-р Даскалов изрично не ми позволи да слушам глупостите за токсичен фолат и даже ми увеличи дозата въпреки, че беше над горна граница
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #898 -: Януари 24, 2022, 12:13:50 pm »
Ами звъня в клиниката и никой не ми вдига (както се случва често...). Няма да спирам фолиевата, вярвам на доктор Даскалов. Ще пиша на доктор Даскалова за консултация, само че се чудя, дали тук на лично съобщение или в група, къде да пиша?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #899 -: Януари 24, 2022, 12:16:00 pm »
Лейди,  а защо не включите и един кринон вечер, преди лягане?