0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #940 -: Февруари 06, 2022, 20:42:37 pm »
Пy-пy , Leidi! Аз не искам да досаждам и да питам и само чета, ама не се сдържах. Номрални са тези yсещания.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #941 -: Февруари 06, 2022, 23:07:33 pm »
Лина, как пък си помисли, че досаждаш  :D Няма такова нещо! За мен е много мило, че вие всички въпреки ангажиментите си и малките пухчовци, отделяте от времето си, помагате ми и се интересувате ❤ Може да съм ви досадна, като ви благодаря, но ще го правя отново и отново 😇
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #942 -: Февруари 07, 2022, 09:01:13 am »
Тогава да кажа и аз, че чета и чакам с нетърпение нови и хубави новини от теб всеки ден, но не смея да коментирам. ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #943 -: Февруари 08, 2022, 10:45:29 am »
И аз, и аз. Откакто миналата седмица Тери ми каза, че Лейди е с тупкащо сърце - минавам да метна по някое око. Чакам активиране на бременната тема, че имам едни пълни кашони вкъщи  :D

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #944 -: Февруари 12, 2022, 13:45:27 pm »
Здравейте! Искам да попитам дали е възможно да се повиши резултата от чхг-то? Правен е осем дни преди датата на очакваната менструация. Имах мисед аборт септември месец миналата година. Изчакахме три месеца и започнахме опитите. Имам болки в кръста,левия яйчник и ниско долу в корема,също така и къркорене в стомаха,а си хапвам. На какво може да се дължат тези симптоми? Последна менструация на 21.01.22 г. Кръвния тест е пуснат на 10.02.22 г.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #945 -: Февруари 12, 2022, 15:12:39 pm »
Много е рано за тестове. Може дори имплантацията да не е минала все още дори. Има шанс. Успех
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #946 -: Февруари 13, 2022, 13:27:13 pm »
Много е рано за тестове. Може дори имплантацията да не е минала все още дори. Има шанс. Успех
знам,че е рано,но вярвам че има надежда!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #947 -: Февруари 20, 2022, 11:41:56 am »
Хелиантус, живо и здраво да ти е момчето ❤ Как си, как са нещата при теб. Рано ти е още за цикъл май... Мисля те, дано се получат нещата с прегледа!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #948 -: Февруари 21, 2022, 01:34:20 am »
Благодаря Лейди,! Напоследък съм толкова изтощена, че нямам сили да пиша, а от днес съм и болна( не е Ковид). Цикъл чакам на 28.02, което ще е супер. Имам часове за 28.02, и 04.03...едното ще е евентуално 1 ден, а другото 5-и...сега се чудя кой час да откажа, защото няма смисъл 2 пъти да давам кръв както GP си мисли. Пак ми беше О на 14 ден, трети пореден месец, такова чудо никога не е било в живота ми. Не съм правила тестове, но след раждането О ми стана изключително болезнена,  много странно, и няма начин да я пропусна. Сега се чудя с този ненадейно появил се редовен цикъл има ли въобще смисъл от Летрозол 🤷‍♀️ Бях на ехограф в четвъртък да видят дали нямам миоми, но тук са странни хора и не ти казват какво виждат като гледат, пращат резултата на лекаря и той ти казва, та чакам някой ден да ми кажат.

Ти как си , Лейди?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #949 -: Февруари 22, 2022, 19:29:53 pm »
 Наистина са странни, как не ти казват, дали има нещо. Егати бурсуците  8O Въпреки, че е  болезнена О, поне знаеш че е минала и си я усещаш. Дано Ц дойде навреме и да си действаш по план. Дано оздравееш бързо, че малкото на теб разчита  :D
Аз съм добре, никакви неприятни симптоми нямам, плаша се чак. Дано всичко е наред. Апетит имам като за трима, не мога да се сдържам, нямам гадене. Утре съм при АГ, да ме запише в ЖК и да видим, кога.ще правим скрининга. Ще бъда 11 седм и 3 дни. Сигурно за следващата ще ми кажат да бъде прегледа.
Стискам ти палци и те мисля  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #950 -: Март 01, 2022, 15:06:06 pm »
Честита баба Марта, момичета, бъдете здрави!

Хелиантус, чакам хубави новини от теб  :D Как си, дойде ли Ц?
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #951 -: Март 02, 2022, 02:01:35 am »
Честита Баба Марта!

Лейди, радвай се и се наслаждавай, още по- добре без симптоми. Аз се надявам някак да ме пропусне повръщането другия път. Страхотни неща ти предстоят ❤

Дойде Ц, както си трябваше на 28 ден, в петък на ден 5 ще ходя за кръв и честно казано мисля да започваме опити този месец и без Летрозол, че то направи грехота с този редовен цикъл, дето ме сполетя  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #952 -: Март 02, 2022, 21:23:22 pm »
Мале колко писах и всичко затрих.
Ууу че ме зарадва, на 28ми мислих цял ден за теб, надявах се да ти дойде 😁 Виж как съм ти изпратила положителни вибрации.
Действайте и се отдайте не кеф, стискам палци бебето да стане бързо!
Аз все още спазвам препоръките на момичетата тук и секса само го сънувам  :lol: Вярно, честичко е, но е само мираж  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #953 -: Март 13, 2022, 12:04:26 pm »
Идвам да се похваля с първи цикъл 9 месеца след раждането! Директно започваме опити още този месец, връщам се в темата ура! 😀
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #954 -: Март 13, 2022, 19:51:18 pm »
Робин, добре дошла отново 🤗 Прекрасна новина ❤ Пожелавам ти успех и бързичко да се преместиш в бременната тема 🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #955 -: Март 13, 2022, 20:09:49 pm »
Дано бързо да се местиш. При мен точно на 9м започнахме опитите за Бобо и на 10ти стана. 🙂😊
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #956 -: Март 14, 2022, 21:00:29 pm »
Благодаря, Лейди :)
Супер, какъв тайминг, Павла, дано прихвана от твоя късмет.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #957 -: Март 20, 2022, 20:40:18 pm »
Здравейте и от мен Дами. Не знам дали тук е подходящо място но ще споделя с вас. Имаме едно детенце но искаме и работим за второ. Та въпроса ми е следния. Преди 3,4 месеца ми закъсня с 3 дни след което направих 2 теста. Единия беше отрицателен а другия с леко бледа втора черта. Но ми дойде. Винаги ми идва редовно на 28 дни или подранява с 2 дни. Сега пак е същото утре ще станат 3 дни закъснение. Онзи ден и вчера и днес направих тестове и всички бяха с леко бледа втора черта. Има ли ли сте случай в който да покаже такива леко бледа Розова черта и да се окаже наистина бременност. Не смея да се зарадвам защо се притеснявам да не стане пак същото! Боли ме само коремът като преди цикъл и кръста. С разликата, че преди с ами дойде ме Полят  и гърдите а сега не ме полят! Вие какво мислите?
« Последна редакция: Март 20, 2022, 20:52:23 pm от Ваня7 »
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #958 -: Март 20, 2022, 21:20:31 pm »
Здравей, Ваня7, възможно е прогестерона да ти е много нисък и да не може да се развива бременността. Ако съм на твое място, бих пуснала един кръвен за прогестерон и ЧХГ. Никак няма да навреди употребата на Утрогестан, само може да подпомогнеш нещата. А втората бледа черта си е направо бременност ❤ Проследи и нивата на ЧХГ през 48 часа, дали се удвояват добре.
Всичко, което ти написах е само мое мнение и е базирано на личният ми опит. Нека и другите момичета се включат, ако имат друго виждане за нещата.
Пожелавам ти една прекрасна бременност ❤ Пиши, как се развиват нещата. Успех! 🤞
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #959 -: Март 20, 2022, 22:03:34 pm »
Благодаря за бързия отговор❤️...ще ви пиша какво е станало. Стига да не ми е дошло до утре с тези болки😣