0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #80 -: Юни 30, 2020, 15:38:13 pm »
Малко късно се включвам но честито Хешиантус. Много се радвам че дойде и твоят ред :) лека бременност желая.
Лейди мноооого стиснати палчета за четвъртък. Ще те следя.
Тери късмет и на теб :) дано това е късметлийския трансфер.
Надявам се скоро да упостее тази тема :)
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #81 -: Юни 30, 2020, 15:54:47 pm »
Тери, стиснати палци и от мен! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #82 -: Юни 30, 2020, 16:40:45 pm »
yanicka, то тогава не е ли по-добре да чакаш да мине зацапването и тогава ЧХГ, за да видиш няма ли да изпадне. На уринарните тестове не започна ли да изсветлява още повече чертата?

То за щастие си стана хубав цикъл и падат бая големи неща, та се надявам да се изчистя сама. Спука се и кистата вдясно.
Няма накъде да изсветлее чертата, тя с магия се вижда сега, пък какво да говорим за по-светла.
Пуснах тая сутрин ЧХГ, ама сега пък не мога да го видя, защото сайта на болницата се е сринал нещо и не могат да се регистрират нови потребители. Та ако имате идея какво освен червен конец да си сложа против лош късмет, че него вече го нося...

Успех Тери! Тоя път ще е!

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #83 -: Юни 30, 2020, 17:09:33 pm »
Благодаря, Слънцемое!

Тери, много силно стискам палци това да е вашият опит!

Яна, а дано счупиш лошия късмет и с цикъла да падне, и да не се налага нищо да се прави.🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #84 -: Юни 30, 2020, 17:20:00 pm »
Тери,нямаш проблем с главата.Стискам палци,а дано това е твоя път и да кърмиш след девет месеца!
Яничка,дано се изчистиш и няма такива къръщини повече.
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #85 -: Юли 01, 2020, 10:37:03 am »
Тери, важно е консенсус да има. Много се радвам, че се е навила за 5 дневни. Айде след 9 месеца да пишеш за кърменето и дано да е виден тоя твоя сън!Лейди, стискаме палци за утре- дано ни зарадваш! ААаа, Хелиантус да си седи в бременната тема, а тук за  ръсене и подкрепа само вече- не я пускаме да си ходи!
Яничка, чакаме да кажеш дали този сайт е решил да работи?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #86 -: Юли 01, 2020, 10:46:21 am »
Яничка, един ходжа да ти препоръчам :D :D :D
Робин, успех с инсминацията, дано ти провали летните планове :D
Лейди, мисля те. Стиснала съм ти палци. Това му е хубавото на Владимиров: 7 дена и тест, другите лекари ни карат по 14-16 дена да седим, то така се седи и се чака.

Вчера пуснах ТСХ и Пролактин. Толкова нисък Пролактин никога не съм имала, 14 при граници 3-23. Винаги съм със стойност 23, а при прием на Бромокриптин 21. Сега не съм пила Бромокриптин от 5 месеца и изкарах супер стойност. ТСХ 1,7. Тамън за трансфер съм.

Но от тези жеги кръвното ми е много зле, спя по 8 часа и се събуждам ненаспана. Едва си върша работата. Кръвното ми е 50 на 80/90 и се предадох и пак започвам да пия кафе. От 4 години не пия кафе и съм много горда с постижението си, но не става просто без него. особено като работиш от вкъщи и леглто е до мен.

П*С* смятам да си купя една пътека за бягане/вървене, тъкмо ще си навъртя така вечерните разходки с Кринон на пътеката и ще спра да се чудя какви тренировки да правя.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #87 -: Юли 01, 2020, 11:54:05 am »
Тери, аз обожавам кафето, не виждам ако е по малко защо да не пиеш.
Яничка, аз съм вярваща и на Бог се моля, стискам палци да се изчистиш сега и всичко да се нареди!
Лейди, успех утре!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Юли 01, 2020, 12:57:43 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #88 -: Юли 01, 2020, 12:19:10 pm »
Добро утро!
Да се запиша в темата като първото положително ЧХГ на което никой няма да се радва  :D :D :D
Резултатът е 14.60 (положителен над 5).

Имам два варианта за действие.
1. Чакам да ми свърши цикълът (да се надявам, че ще е само 5 дни). На 7-ми имам час при докторът, който видя парчето. Отивам в болницата за часът и пускам преди това ново ЧХГ. Правим уговорка за час за хистеро и се надявам да е скоро.
На 8-ми имам час за моят си доктор. Дотогава ще е излязло второто ЧХГ и вече ще знам дали цикълът е изчистил туй чудо или не. Все пак е 16 мм, не знам дали може да се изчисти само. Ако се е калцирало като предният път...
Та ще имам две мнения и ще мога да избера кой от двамата да прави хистерото според зависи кой какво ми каже. А ако второто ЧХГ е минус, ще мога да канселирам когато ида при моят доктор.
2. Отивам още сега на спешен кабинет и ще искам да ме прегледа моят лекар, защото днес е на работа.

Някой знае ли колко време след хистероскопия можем да започнем опити? (това ако не се наложи абразио)
И дали има някаква опция да вземат материал от матката за микробиология, за да видят за бактерии? Защото тия дето правиха вакуума, изпуснаха тръбите на пода и добре, че влезе обучаващата лекарка и им казаха, че трябва да ги сменят, иначе щяха да ми направят процедурата с тези от пода. Обаче не помня дали си смениха ръкавиците и подложката на масата.
Та някой да е чувал за такава опция?
А упойка слагала ли се?

Благодаря предварително за отговорите!

Тери, пътеки, крос тренажори и всичко от тоя тип за вкъщи става на чудни закачалки. Ти си на село, ходи навън. Ако трябва и кръгчета на една улица само да правиш. Аз правя по 10-15 км. всеки ден само около нас, а ний сме в средата на полето.

Допълнение: А сутринта ходихме и изгрева да гледаме, че уж да събера всичката положителна енергия която е възможно.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #89 -: Юли 01, 2020, 12:30:16 pm »
Първия вариант ми харесва. Да видиш по спешни няма много смисъл. 2 мнения винаги е повече от 1 :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #90 -: Юли 01, 2020, 12:30:57 pm »
Яничка, аз бих се надявала да изпадне с цикъла пустото му нещо. Това дали ще ти вземат материал за микробиология зависи според мен от самата ти клиника какво предлага. Води се ендометриална биопсия, а те, ако ще правят хистероскопия са си вътре вече, само трябва да вземат пробата. Това, което казваш за тръбите, е фрапиращо, но и да има бактерии те може да се от спонтанния аборт. То и след миналия път дето седя сумати време неизчистена кой знае какво се е развило в матката. Хубавото поне е, че с цикъла се позачистват нещата. В България предлагат и изследване на менструална кръв за всякакви бактерии. Но е  доста скъпо и като излезе някоя бактерия какво: антибиотик и пак същото изследване за 200лв. Та и при теб е така положението: ако излезе бактерия, антибиотик и после как ще се разбере, че я няма? Със сигурност е хубаво да знаеш какво става, но ако нямаш дискомфорт, може би са излишни нерви.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #91 -: Юли 01, 2020, 12:40:11 pm »
Дискомфорт нямам. Само наблюдавам, че около 5-7 дни преди да започне цикълът, започват да излизат едни като сополи. Не се делят, ами излиза цяло парче и изглежда като съсиреците при цикъл, но е прозрачно с леко бял нюанс. И после започват да стават по-тъмни и накрая си минават в нормалните при цикъл. Това се случва и миналият, и този месец. А преди не съм имала такова чудо. Може пък да е някакъв ефект от Про-то, че вече много се натрупа от него.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #92 -: Юли 01, 2020, 13:45:39 pm »
И на мен първият вариант ми се вижда по-  добре, пък дано чудото изпадне с цикъла. Иначе за хистероскопията и опитите предполагам зависи от какво ще правят точно. След моята, при която ми махнаха миомата и ми оправиха формата на матката ми казах, че след следващият цикъл ( който беше след малко повече от 2 седмици)  можем да започваме опити. Стискам палци!
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #93 -: Юли 02, 2020, 08:19:49 am »
Лейди, днес е големия ден! Чакаме и стискаме палци 🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #94 -: Юли 02, 2020, 08:36:28 am »
Ще е +, ще е +.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #95 -: Юли 02, 2020, 08:43:59 am »
Лейди дтискам палци теста да е положителен. Не ми остава време да пиша, но еи чета най-редовно. Дано скоро всички гушкате свойтр бебоци. Като еи чета си спомням как разглобявах тестовете на съставни части да неби да съм пропуснала някоя черта 😂😂😂
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #96 -: Юли 02, 2020, 09:08:41 am »
Лейди 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #97 -: Юли 02, 2020, 09:36:40 am »
Лейди стискам палци да е + 🍀🍀🍀🤞🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #98 -: Юли 02, 2020, 09:37:33 am »
Лейди, всички те чакамееее
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #99 -: Юли 02, 2020, 09:46:12 am »
Лейди, много положителна енергия и стиснати палци има за теб, така че варианта е само + 😁