0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #120 -: Юли 02, 2020, 16:50:40 pm »
 Kukapetal, благодаря за пожеланията  :bighug:, но няма шанс за мен. И вчера не махнаха карантината при връщане от Турция, а не можем да си позволим финансово мъжът ми да не работи... та чакаме  :) .
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #121 -: Юли 02, 2020, 18:03:55 pm »
Хрис, ще падне пустата му карантина, надявам се скоро. Стискам силно палци и за теб 🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #122 -: Юли 02, 2020, 18:19:50 pm »
Хип хип  :D Днес съм неадекватна, толкива съм разсеяна, че не мога да работя.
Тери, като писах тук резултата си и се сетих, какво каза ти  :D Тъй, че няма измъкване, давайте са я изпишем тази тема, за да правиш ти следващата ❤ Твой ред е  :D
Ами ние се сдърпахме с ММ, защото аз искам да пусна още един кръвен в събота, но тъй като клиниката не работи, трябва да ходя в случайна лаборатория, а там може да има някой с Ковид. Та той ме кара в понеделник чак, в нашата клиника. Според вас ще мога ли са сметна после дали се покачва добре?
Много сте мили, благодаря на всички ви, още не мога да го асимилирам и ми е неестествено 😊
Хрис, дано скоро обърнат внимание на петицията, която подписвахме и да разрешат пътувания  :bighug:
Розови мечти, добре дошла сред нас 😊 Да, правихме инвитро, с ИКСИ оплождане.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #123 -: Юли 02, 2020, 20:42:09 pm »
Решено е че ако ми дойде ,ин витро на мой цикъл,от фемарата правя по 3 фоликула. Поне два ембриона да върнат,ех мечти и да направя тест седмица след трансфера и да видя втора черта,за това живеем.  :bori_012: :bori_020: :bori_022:

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #124 -: Юли 02, 2020, 21:22:48 pm »
Лейди, страхотен резултат! Браво! Всичко да е прекрасно до най-щастливият финал  :heartbeat:
Аз бих пуснала в понеделник, защото ще е същата лаборатория, а не заради вируса. Калкулатора на Зачатие ще ти каже на точно колко часа се удвоява.

Розови мечти, добре дошла. Дано да си за кратко в темата.

Тери, хайде ти си на ред.
А на Хрис - дано бързо да я махнат тая карантина.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #125 -: Юли 03, 2020, 09:49:26 am »
Благодаря ти, Яничка. Няма да се притеснявам тогава, че са минали повече от 48 часа.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #126 -: Юли 03, 2020, 10:10:48 am »
Аз нямаше да издържа и щях да си пусна утре, ако ще и бубонна чума да има.
А резултатът, нико че не е в една лаборатория, пак ще покаже ако има повишаване.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #127 -: Юли 03, 2020, 10:30:57 am »
Лейди, ти си прецени искаш ли да пускаш. Но аз колко лаборатории обиколих, откакто има короанвирус. Носи си маската, аз слагам и ръкавици и всичко е ОК. то същите тези хора са и в магазина, няма как да ги избегнеш, просто не се навирай в тях.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #128 -: Юли 03, 2020, 13:16:38 pm »
Аз много искам да пусна и днес, но съм зарината с работа и не мога да се измъкна. Иначе маска задължително нося, но като го е страх сега, ще изчакам до понеделник. Даже ми спори, защо ще правя втори път, след като доктора не го изисква. Ходи и обяснявай... Днес имах един супер силен стрес тази сутрин и малко ме заболя корема, но пих 2 но шпа и гледам да дишам и да се успокоявам.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #129 -: Юли 03, 2020, 14:39:30 pm »
Лейди, честито. Дано всичко върви нормално и скоро да си гушнеш бебчо. Късмет на всички.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #130 -: Юли 03, 2020, 15:24:42 pm »
Моята инсеминация няма да се състои този месец, няма нито един доминантен фоликул, въпреки приема на хапчета. Явно Фемарата не ми е подействала изобщо. Следващият цикъл ще пробваме пак или без стимулация или с по-голяма доза.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #131 -: Юли 03, 2020, 16:19:52 pm »
Робин, много съжалявам! Чудя се дали ще има значение , ако я започваш Фемарата  на по-ранен ден.. Четох, че най-често се започва от 3-и ден за 5 дена, на мен ми я включиха даже от 2-и ден. Има различни схеми разбира се, обсъди с лекаря си, може пък просто да ти трябва по-висока доза.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #132 -: Юли 03, 2020, 21:54:41 pm »
Робин, съжелявам. Обсъдете с твоя доктор за предстоящия път дали ще е по-висока дозата. Розови мечти, добре дошла, дано не се задържаш. Не му е никак зле спермограмата на твоя мъж. Моя, мисля и 6% е имал, имал е по-добри спермограми. Кога ти се пада цикъла?
Лейди, ей браво, бе! Аз бих направила още в събота, ама аз съм луда на тестове. Айде, Тери ти си наред.
Хрис, дано скоро вдигнат тази карантина.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #133 -: Юли 03, 2020, 22:25:53 pm »
Lina, Благодаря за куража. Решили сме август месец,за да може да съберем сумата ,не че я няма,но имаме и разходи. На 1 Юли беше цветната снимка,каза в Понеделник овулация на 6 Юли и на 7 също да опитаме и на 5 ти,сега имало шанс,макар че все ми е тая ,дори овулация не следя с тестове вече квото ще са става.,значи цикъл не очаквам на 21.07 ,а август пак някъде там 22-23 Август ,значи към 25 Август ще е прегледа на 2 ден и ще Пия хапчета Фемара ,той ще каже каква доза ,значи 5-6 септември чак може пункция аз така го изчислявам леле вече какви сметки правя, много съм надъхана. А колко време след пункция правят трансфер.. големи мечти, сметки,дай Боже края на Септември да съм вече бременна :bfp1: :bori_014:

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #134 -: Юли 03, 2020, 23:00:05 pm »
Здравейте. Аз днес обсъждах с моите лекари плана за естествено забременяване. Схемата при мен е следната: метфогама заради от и еутирокс, защото днес пуснах таг и се оказа, че е е 3.1, което за забременяване си е високо. Така че започвам схемата и се надявам скоро да се случи нашето чудо. Предния път тази схема я почнах юни и септември бях бременна. Дано и сега стане бързо.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #135 -: Юли 04, 2020, 08:35:17 am »
Галина, хубаво е, че имате план, дано нещата се случат и септември да си бременна вече  :D
Робин, съжалявам много  :bighug: Когато пих Кломифен го започнах от 2 или 3 ден, не помня добре. Попитай Белчева, дали има значение.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #136 -: Юли 04, 2020, 15:34:36 pm »
Лейди, честито и с пожелание за пенлив финал. Днес пусна ли втори тест или го остави за понеделник?
Успех на всички останали, Хрис - стиснати палци за теб скоро да можеш спокойно да приключиш процедурата успешно.
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #137 -: Юли 04, 2020, 15:54:37 pm »
Какво ще кажете за този естрадиол за 17 мм фоликул .

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #138 -: Юли 04, 2020, 22:24:26 pm »
Лято, благодаря ти  :D Не, в понеделник ще пусна. Така или иначе резултата пак щеше да излезе в понеделник май. Иначе вчера набарах в аптеката тестове по 0.67 лв  8O Та си купих един и един Шуър чек, та вчера препишках един, ей така, за кефа  :lol:
Принцес, не мога да коментирам хормони, не ги разбирам. Изчакай да се включи някой компетентен  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #139 -: Юли 04, 2020, 23:18:04 pm »
Лейди,короната няма да умре от днес за утре.Тепърва ще ходиш по прегледи и лаборатории,свиквай.Пускай си ЧХГ и това е,ще живеем с тоя вирус щем,не щем.После и бебето ще си водиш на консултации,пак ще има пандемия.
Сега ти пожелавам голямо ЧХГ,успех!