0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #60 -: Юни 27, 2020, 12:57:24 pm »
Момичета, направих тест но е отрицателен. Явно закъснението си е просто от кистите, а така се надявах да е друго. Но нищо, ще си чакам цикъла и ще опитам отново. На всички желая късмет.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #61 -: Юни 27, 2020, 13:03:56 pm »
Галина, съжалявам. Желая ти скоро да се получи и да не се задържиш в тази тема дълго.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #62 -: Юни 27, 2020, 13:49:02 pm »
Галина, съжалявам.Дано идния месец е вашия! Хелиантус, ей, тея са скандални бе! Баси хората. Ти последно кое реши да пускаш или се отказа от всичко? Браво за почивката, тъй трябва. Ами умората, поне при мен, беше канска плюс повръщане на руфлукс, едвам и вода задържах. Но аз имам и много нервен стомах. Правя си такива кризи, когато ми е много напрегнато. А тогава нали имах само дертове на главата... Ще мине и това.
Дам, видях я на Яничка линията, бледа е ма си я има. Надявам се, че си въобразявам ...
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #63 -: Юни 27, 2020, 14:16:06 pm »
Ще пусна вит Д, Б12 , фолат и феритин. Доплатих си за взимане на венозна кръв, не бях видяла, че има такава опция. Чакам да дойде пакета по пощата и да видя как се записва час за кръвта, че още не знам.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #64 -: Юни 27, 2020, 17:27:07 pm »
Съжалявам за последователните постове, но беше минало времето за промяна. След като написах поста реших, че вече ставам досадна в тази тема и отивам в другата. Извинявайте.
« Последна редакция: Юни 27, 2020, 17:30:03 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #65 -: Юни 27, 2020, 18:30:07 pm »
Хелиантус, не си досадна  8O Стой си и при нас  :D Добре, че имаш запаси, то ако не мислим ние за нас си, те ли...  :?
Галина, съжалявам много. Поне вече не те глождят съмнения и може да коментираш с доктора си, как ще процедирате занапред.
Яничка, и аз не знам какво да кажа. Безумно е!
Тери, какво стана, излязоха ли ти резултатите от изследванията?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #66 -: Юни 29, 2020, 13:18:48 pm »
Ей, ме и мен циклична. Утре отивам на преглед при докторката да говорим за трансфер този месец. При все, че имах зацапвания 2 седмици, днес съм като тексаското клане. Ще пусна устре хормони, но се чудя може ли зацапването да е било и от дебела лигавица нещо. Знам ли. Въртях, суках, мислих, премислях и накрая реших, че и да не ми оцелеят ембрионите ще си слагам Кринон 16 дена, за да си удължа евентуално цикъла и да можем заедно с Мишо да заминем за Турция. Много ме притеснява варианта да отида сама и да затворят Турците граница и да не може той да дойде да ме прибере, за материала да не говорим.
Днес имах мнооого странен сън. Имах бебе момиченце (най-сетне да се сънувам с дъщеря) и я кърмих. Много ми е странно като се сетя, беше много реално с цялата му битка да суче. Дано да е провидението най-сетне.

Лейди, още няколко дена.  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #67 -: Юни 29, 2020, 13:32:42 pm »
Супер, Тери, нова процедура, нов шанс. Имаш и резервен план за Турция, подсигурена си отвсякъде.

Лейди, как се чувстваш, имаш ли болки като миналия път?

Яничка, пусна ли кръвен тест?

Хелиантус, ти как си, пусна ли витамините?

Аз съм на преглед чак петък да видим има ли фоликул(и).
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #68 -: Юни 29, 2020, 13:42:21 pm »
Теди, аз и теб да питам дали не искаш кринон щом ще слагаш от него? Имам 6 апликатора. Дано наистина това да е пророчески сън.
Лейди  :goodluck:
« Последна редакция: Юни 29, 2020, 13:45:45 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #69 -: Юни 29, 2020, 13:46:56 pm »
Искам, как да не искам. Аз купувам кринон за 20 дена минимум, което са си 40 апликатора.
Робин, таймиран секс ли ще правите този месец?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #70 -: Юни 29, 2020, 14:01:16 pm »
Тери , честит цикъл, пък а дано е последен за поне 9 месеца.

Робин, аз съм добре. Чакам да ми дойде пакета по пощата и ще записвам час за кръв за витамините. Опитвам се да оправя и кашата с клексана...
Чакам ри да се похвалиш с хубави фоликулчета.

Лейди,  кога ще правиш тест? 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

Яничка,  днес ли ще излезнат резултатите?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #71 -: Юни 29, 2020, 15:28:56 pm »
Тери, честит ти цикъл и дано да е началото на една успешна процедура.

Днес трябваше да излязат, ама аз не успях да ги пусна. Не знам защо реших баш днес да ходя до лабораторията в областният ни град. Влязах с бодра крачка в болницата, само за да ми кажат че днес е почивен ден. Което аз прекрасно знам, ама кой да се сети. Та само дето се пържих в колата.
Нямаше и закога да ходя до Валенсия, че трябваше да ходя да прибера нещата на Дими от училището й. Че там пък сме с предварително записан час.

Та утре... Но отново започна същото зацапване като предният месец. Та надежди нямам много, че ще ми
се размине.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #72 -: Юни 29, 2020, 17:33:02 pm »
Супер, Теди, пиши на месинджъра офис на Еконт.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #73 -: Юни 29, 2020, 18:21:46 pm »
Тери, добре си решила, да слагаш повече време прогестерона. Хубав план  :D Вълнувам се много за старта на трансфера ти, ето момиченцето е дошло да те предупреди, че идва :bighug:
Иначе моят тест е в четвъртък. Този месец абсолютно нищичко не усещам, никакви болки. Замислих се, че миналия път започнах с ананас от трансфера и болките започнаха веднага на следващия ден. А нали ананаса предизвиквал и контракции, та може да съм някаква чувствителна и от него да съм имала болки. Сега нито ананс взех, нито авокадо. Дано ми е на късмет  :oops: Обаче имам лек дискомфорт от поставянето на Утрогестана, някакво зачервяване.
Робин, имай предвид, че август ще е почивен месец за д-р Владимиров и повечето от ембриолозите. Така че действай юли, ако ще правиш нещо.
Павла, честит имен ден, със здраве да си носиш името!
« Последна редакция: Юни 29, 2020, 19:21:02 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #74 -: Юни 29, 2020, 23:11:32 pm »
Планът е трета инсеминация да правим този цикъл, днес ми беше последното хапче Фемара. За 4тата ще видим дали август или за септември ще остане.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #75 -: Юни 30, 2020, 10:57:36 am »
yanicka, то тогава не е ли по-добре да чакаш да мине зацапването и тогава ЧХГ, за да видиш няма ли да изпадне. На уринарните тестове не започна ли да изсветлява още повече чертата?

Аз тъкмо се връщам от лекарката. Според нея в главата ми е проблема, според мен главата си ми е добре, та не стигнахме до консенсус и минахме на по-медицински въпроси. Разбрахме се за ЗЕТ, но стимулиран с Естрофем. Така предпочита тя, реших да не споря. Аз казах, че искам ембриони на 5ти ден, тя реши да не спори. Според нея завишението на НК клетките ми не е кой знае какво, но ще ми направи вливка, защото Русев така е написал и аз се съгласих, решихме да не спорим с др Русев и така днес беше ден на консенсуси :D
И така започна последни ми цикъл в следващите поне 9 месеца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #76 -: Юни 30, 2020, 11:50:02 am »
Тери,стискам палци това да е успешната формула за теб ! 🤞🤞🤞🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #77 -: Юни 30, 2020, 12:16:42 pm »
Важното е да има консенсус. Стискам силно палци.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #78 -: Юни 30, 2020, 13:42:03 pm »
Тери, да бъде! Палците са стиснати силно  :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #79 -: Юни 30, 2020, 14:00:08 pm »
Бог с вас, Тери!  yahoo_17 stork-boy