0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #900 -: Октомври 02, 2020, 09:39:15 am »
 Благодаря, че ме мислите момичета :grouphug:
 Тери, на другият ден след градушката пътувахме та ни се размина.
 Днес е пункцията в 14.00ч. Има 2 фоликула... дай Боже да имаме ембрионче от тази стимулация...

 Слънце пак ще тормозим количката ни. Вчера платихме плочките за банята и взехме шкаф за баня от Икея  и днес след пункцията ще минем да си ги вземем на излизане от Истамбул. А за поканата ще те поканя аз как няма... ама ще е на старото ни диванче  (ще караме известно време със старите мебели от квартирата, че паричките отиват по майстори...)
 Тери, за плочки, теракот, ламинтат( 8мм води се среден и над среден клас за 9лв квадрата...), обзавеждане за баня: смесители ( Grohe ).
 В Турция са на 50% по-евтини от БГ.
 От Одрин магазините имат и доставка до България.
 Ние си ги примъквахме от Истанбул този месец по време на стимулацията  :oops:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #901 -: Октомври 02, 2020, 09:43:47 am »
Хрис, ще се помоля на Господ за теб. Два фоликула, дано има хубави яйцеклетки. Много те мисля :*
« Последна редакция: Октомври 02, 2020, 10:01:22 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #902 -: Октомври 02, 2020, 09:58:24 am »
Хрис, много силно стиснати палци за две отлични ембриончета  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #903 -: Октомври 02, 2020, 10:07:42 am »
 :bighug: благодаря Ви

Забравих да спомена, че на предният преглед "лъсна" полип (до сега само това нямах), но не представляваше проблем. Но оня ден вече беше пораснал и ще се наложи хистероскопия преди евентуалния трансфер...
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #904 -: Октомври 02, 2020, 11:23:33 am »
Хрис, много стискам палци и силно вярвам в този ви опит.Къде спахте в Истанбул този път.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #905 -: Октомври 02, 2020, 11:44:23 am »
Хрисче, успех и от мен, най-хубавите ембриончета да станат ❤ Не го мисли полипа, хубавото е, че са го видяли на време.
Ето, и повод на Тери да пътува до Турция на пазар, за да се възползва от намаленията  :D
Грейси, благодаря ти, успех и на теб!
Робин, как си, расте ли вълнението ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #906 -: Октомври 02, 2020, 11:51:43 am »
Хриси, аз преди години бях под съмнение за полип, но с цикъла се изчисти. Ама това да ти е проблема дето се казва. Всички трепнем с теб сега.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #907 -: Октомври 02, 2020, 12:45:42 pm »
Кокорчо, добре дошла и да не се задържаш дълго в тази тема!

Тери, много хубаво с къщата , ей така в хубави вълнения да ти мине опита.

Хрис,  много стиснати палци за хубави ембриончета и от мен ! Късмет и успех!

Лейди, Грейси 🤞🤞🤞

Ръся ви с прашец и скоро всички в другата тема

 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:  :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:

 
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #908 -: Октомври 02, 2020, 20:16:29 pm »
Лейди, благодаря че питаш - добре съм, естествено притесненията не спират изобщо след положителния тест, но засега всичко е наред. Днес чух и видях сърдечен ритъм и се поуспокоих. Също така започнах Фраксипарин. Ти кога ще ходиш при Владимиров? Днес в клиниката имаше извънредно много хора, пълно беше, досега не бях виждала толкова народ.

Успех на всички момичета в темата 🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #909 -: Октомври 02, 2020, 22:28:11 pm »
Бахчеджи си качват снимки на пациентите и ето тази снимка много ме трогна

https://www.facebook.com/bahcecibulgaria/photos/a.3176806535731790/3483760305036410/

Хрис, още стискам палци, надявам се всичко да е наред.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #910 -: Октомври 03, 2020, 02:28:12 am »
Преди малко се прибрахме.
Едно яйченце имаме, утре ще се разбере дали се оплодило.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #911 -: Октомври 03, 2020, 08:36:40 am »
Засега добре, хайде така да продължава <3 почивай сега
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #912 -: Октомври 03, 2020, 09:36:56 am »
Едно, ама ще бъде хубаво  :crossfingers: Стискам палци, Хрис!
Тери, много неща се четат в очите на тази жена ❤
Робин, радвам се, че си добре. Нямам навика да следя бременната тема, все още :D Честито сърчице ❤
Аз мисля другата седмица вече да отида до клиниката. Как мислите, (ще съм след О) доктора ще може ли да определи дали нещата си идват на място и на следващ цикъл, можем да направим трансфер или трябва да отида на 2ри ден?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #913 -: Октомври 03, 2020, 10:18:11 am »
Хрис, браво за яйчицето. Стискаме му палци.

Лейди, аз мисля че е по-добре да идеш преди овулация. Така ще се види как е лигавицата. Макар че сега като се замисля, не знам дали това не важи само за домашни опити.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #914 -: Октомври 03, 2020, 10:23:19 am »
Тя лигавицата всеки месец е различна. Реално на докторът никаква информация няма да му дадеш като идеш на преглед, ама поне ще се разберете. Той не пуска изследвания, така че, в който и ден да идеш е все едно и също според мен.
Да ти напомня, че за трансфер ти трябва серология, цитонамазка и микробиология, твоите сигурно вече им е минала годността, та може тъкмо да си ги пъснеш. Колко пари само за тези изследвания сме дали през годините...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #915 -: Октомври 03, 2020, 10:28:37 am »
Аз имах предвид, че след аборт за да се прецени дали е ок възстановяването се гледа лигавицата. Ако се е възстановила ОК и няма задържани фоликули и други видими проблеми се дава разрешение за опити. Или поне при мен това гледаха.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #916 -: Октомври 03, 2020, 10:44:11 am »
Лейди, ти си иди на преглед, пък той докторът ще каже. Но не насилвай нещата, последните ембриончета са, по-добре да изчакаш месец-два, ако се наложи.

Моя цикъл май се обажда, ще се ходи началото на седмицата за противозачатъчни
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #917 -: Октомври 03, 2020, 17:24:12 pm »
Благодаря за милите думи, момичета.Хрис- много стиснати палчета от мен!
Лейди, благодаря, мила. И аз мисля като Тери- слушай доктора , но си иди на преглед ( аз съм фенка на прегледите :) ) Боже, снощи търсих нещо по папките с изследванията... хиляди левове в чекмЪдЖЪТъ ... ама тук май всички сме така , че и повече.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #918 -: Октомври 04, 2020, 08:27:39 am »
Хрис, стискам палци много силно и не ги пускам, докато не ни зарадваш с хубавите новини! Успех, момиче, с теб сме!
Тери, още малко остана и при теб до щастливия момент! Не спирам да те мисля, прегръдки!
Успех, Лейди, Грейси, Кокорчо, дано не забравям някой!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #919 -: Октомври 04, 2020, 15:45:24 pm »
Хрис, обадиха ли се?