0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #340 -: Януари 14, 2020, 10:49:46 am »
Вие май се объркахте момичете :D :D Аз Уреаплазма винаги си имам чиста. Аз гъмжа от Ешерихия коли, но не ми пука вече. Ще направим биопсия и ще видим как е положението.
Мц, не, носиш си изследвания стига да са с давност 6 месеца. Само цветна снимка и спермограма искат при тях. На мен заради бактериите ще ми правят и биопсия, за да видят не са ли засегнали по-сериозно матката. Ако да, някакво лечение ще ми назначат.
И цикъла точно, когато ми трябва, никакъв го няма.
И Павла е права, тази магически пръчки, а мерси.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #341 -: Януари 14, 2020, 11:09:53 am »
Ясно, а относно цветната снимка моя позната също прави там и от нея знам, че я правят по много различен начин от България, доста по-бързо, без упойки.
Аз също чакам цикъл, днес ми е 28 ден, страшно много ме болят гърдите, имах един изостанал тест от миналия месец, направих го въпреки че е рано, естествено отрицателен. Чакам я да дойде лелката и отивам при Дадкалов за фоликулометрия и таймиран цикъл.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #342 -: Януари 14, 2020, 11:24:43 am »
Момичета пожелавам ви късмет ! Тери стискам палци днеска да дойде цикъла. МЦ и на теб дано ти дойде. Аз идвам да ви поръся с (май син) прашец,днес бях на БХС всичко е наред с детето.
Успех на всички.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #343 -: Януари 14, 2020, 11:31:39 am »
И аз да се похваля с цикъл преди стимулация. А що се радвам толкова и аз не знам, но съм се нахилила кат зелка.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #344 -: Януари 14, 2020, 11:41:20 am »
Успех момичета, дано това са последните процедури, които правите преди така мечтаните 2 чертички  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #345 -: Януари 14, 2020, 13:17:50 pm »
Круела, страхотни новини! Дай Боже все така!
Тери, кротнала съм се аз, мътя си и чакам петъка, само като имам някакви ПМС и се изнервям, да не ми дойде цикъла.  Дано са нормални болчици и придърпвания.
Успех, момичета, случват се нещата!  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #346 -: Януари 14, 2020, 13:20:55 pm »
Teri, aз последно менорал пих за еколито, което е Fosfomycin. С една досада ще пискам контроли-кой знае какво животно ще излезне. Круела, аз бях така в началото -яко пмс. Как не си се боцнала за още един кръвен, въпреки, че прави два, нали? Мц, разбирам те- аз така правех..  Джулка :*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #347 -: Януари 14, 2020, 13:31:28 pm »
Kukapetal нормално да имаш леки придърпвания, аз като се сетя имах болки като за цикъл и ходех със свито сърце през 5 мин до тоалетната да проверявам да не ми е дошло... Почивай си и всичко ще е наред. Лина :*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #348 -: Януари 14, 2020, 13:34:49 pm »
Лина, няма да правя кръвни повече, 2 пуснах, чакам петъка за ехо. Джули, същата съм и аз се проверявам! Благодаря ти! :*
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #349 -: Януари 14, 2020, 14:26:42 pm »
Чакаме го всички с теб, Кукапетал! Оправяш ли се с Кринона?
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #350 -: Януари 14, 2020, 14:54:37 pm »
Лина, пада на бели парченца, всеки ден го почиствам при къпане,но ми се е събрал навътре. Иначе разхождам по час всеки път, къде вървя, къде леко танцуване.  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #351 -: Януари 14, 2020, 15:03:10 pm »
Яничка, като ученичка имах цикъл на 21 дена. Никой гинеколог не откри защо, но и никой не потърси реална причина. Аз мисля, че причината е била Пролактина. Но при къс цикъл или фоликулярната или лутеалната фаза са по-къси. Ти правила ли си тестове за овулация? Иначе 26 дена цикъл си е наред. (и аз го броя 26, защото казвам: "Дойде ми на 26ти ден")

Да, 26 дни са супер, но това ми е първи месец с толкова дълъг цикъл. Досега все си мислех, че е бил 23-24 дни, но явно не съм броила правилно като се върнах назад да броя като вас повечето са 20-22 дни.
Миналият цикъл правих тестове за овулация и беше на 12-ти ден. Сега пак ще правя.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #352 -: Януари 14, 2020, 15:09:22 pm »
Kukapetal, не се притеснявай изобщо - и на мен ми оставаше. Важното е крайната цел. Справяш се отлично!
Яничка, сега като се натрупа добавката още ще се вдигне!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #353 -: Януари 14, 2020, 16:23:16 pm »
 Благодаря ви за прашеца  момичета  :bighug:
 Тери, снимка правят, ако се усъмнят в тая/тия които носиш. Аз занесох две . Една от Щерев преди трансферите правих при тях и една по-стара и не са ме карали. Иначе и аз четох, че се различавали от в БГ
 Имам по един фоликул в двата яйчника  и предният път така тръгнах с два, но сега ме притеснява, че бавно растат. На 17 пак на преглед.
« Последна редакция: Януари 14, 2020, 16:25:12 pm от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #354 -: Януари 14, 2020, 18:15:53 pm »
Кукапетъл,нормално е това.Пий но шпа ако те боли.Аз кринона го слагах вечер и си лягах,нямах никакви проблеми.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #355 -: Януари 14, 2020, 18:31:45 pm »
Какво й е различното на снимката? На мен са ми правили 3 в 2 държави и все са си същите.
Кукапел, докато не минат 2-3 прегледа ще е така. Паника за всичко.
Хрис, дано да отговориш хубаво. Кой ден от симулацията ти е?
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #356 -: Януари 14, 2020, 20:26:35 pm »
 Днес ми е 8-ят ден от МЦ. Този месец почнахме стимулация на 3-ти ден.
 
 Във Варна като правих цветна снимка техниката беше все едно ми снимат счупена кост. Впръснаха ми реактива и всички се пръсна да бягат от стаята и ме оставиха сама.
 В София беше по-модерна техниката и качеството на снимката беше в пъти по-добро. Лекарят стоя зад оловен плащ зад уреда.
 В Турция не знам какво е по-различното, но който е правил казва, че не била като в БГ.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #357 -: Януари 14, 2020, 21:18:32 pm »
И аз не знам какво е различното, но и Точица, и една позната го казаха същото нещо. Тази позната е с две запушени тръби. Каза, че тук е вила като куче на цветната снимка, а там нищо не е усетила. В Турция цветната снимка се прави за 10 мин. Отиваш и след 30 мин са те приели без час и си я правиш. Има си и становище от рентгенолог. Ще поживеем пък ще кажем (надявам се, че не, но моята ЦС е от 2 години).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #358 -: Януари 14, 2020, 22:01:09 pm »
В България също за 30мин е готова, тук също. Знам ли. Любопитно много ми стана.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #359 -: Януари 14, 2020, 22:06:57 pm »
И аз се зачудих. Дали просто не им бият местна упойка. Щом в България ги е боляло, значи са били будни. Аз не знам как протича цветната снимка в България. Заспах и се събудих.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света