0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #20 -: Декември 23, 2019, 20:17:13 pm »
Момичета от известно време имам сърбеж по корема,но без зачервено или нещо подобно,дори не е постоянно този сърбеж. Според вас дали това е алергична реакция към фраксипарина или от боцканията?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #21 -: Декември 23, 2019, 20:43:08 pm »
Записвам се и аз в темичката.
Круела мисля че е от фраксипарина. И аз когато го слагах имам сърбеж отвреме на време.
Танче голям момък имаш. Още малко ти остана и на теб. Стискам палци всичко да е наред.
Мише браво на малката госпожица. Все така добре да се развива.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #22 -: Декември 24, 2019, 15:05:14 pm »
Нелита, на мен на БХС в 11-та седмица ми каза доктора на 80% момиче и си позна 😁
Слънчице, аз късно започнах да я усещам, някъде към 19-та, 20-та седмица. В началото по 2-3 пъти на ден и също само като лежа. Точно като леко трептене или потупване.
Круела и мен ме сърбеше много корема от фраксипарина. Но не съм получава алергия, изкарах си цялата бременност с него. Като престанах да слагам в корема, на другите места беше по - добре (ръце, крака и паласки).
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #23 -: Декември 25, 2019, 16:08:36 pm »
Весела Коледа, момичета. Да сте живи и здрави вие и семействата ви, много късмет и сбъднати мечти и живи и здрави дечица на финала  mc101 tree2a santa2
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #24 -: Декември 25, 2019, 19:09:19 pm »
 mc101 tree2a
Весела Коледа! Бъдете здрави, щастливи, обичани и много обичащи. Желая на всяка една от вас пухкави и сладки бебоци, родили се когато трябва и всичко е наред. На останалите желая съвсем скоро да се запишат в тази тема.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #25 -: Декември 26, 2019, 11:18:20 am »
Весела Коледа и от мен! Много здраве и сбъдване на всички мечти!
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #26 -: Декември 26, 2019, 11:57:26 am »
Весели празници и от нас 😘 Леко бременеене на всички и на финал ви пожелавам най най сладките и пухкави бебчета 😍 Ние днес се занимаваме с това 😄
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #27 -: Декември 26, 2019, 12:06:14 pm »
Весела Коледа и от мен ! Живи и здрави и хубави бузести бебета на финал ! Танче страхотно занимание си имате !
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #28 -: Декември 26, 2019, 13:24:07 pm »
Мислих,че моя мъж е единствения ненормален ,дето ходи по шорти и тениска още,ама и други има явно :D
Танче,много е хубаво леглото,кажи на коя марка е да хвърля едно око.Ние сме се спряли на едно трансформиращо,рано е ама нали правихме и спалнята и той взе размера ,да го има предвид  като намества останалото.
Как сте другите?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #29 -: Декември 26, 2019, 13:50:53 pm »
Хах Слънце, на моя кръвта му ври като на краставо яре 😂 Кошарата е Деси на Dizain Baby.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #30 -: Декември 26, 2019, 15:48:31 pm »
Весела Коледа момичета.Много здраве и благоденствие в домовете ви!

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #31 -: Декември 26, 2019, 16:20:35 pm »
Татянче имате си супер занимание. Аз пък да ви кажа днес обикаляхме да набелязваме неща за бебче и в крайна сметка си харесах количка и направо я купих
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #32 -: Декември 26, 2019, 17:14:57 pm »
Честита количка, Джули. Каква си взехте?
Това занимание ни взе акъла 😁 Преди малко приключихме с всичко. Изморително си беше, ама пък е много сладурска 😊 И бебчо може вече да се ражда, готови сме с всичко 🥰😵🥳
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #33 -: Декември 26, 2019, 17:32:01 pm »
Взехме на Лорели, доста удобна ми се видя, лекичка, много е маневрена 3 в 1 е и беше на доста добра цена
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #34 -: Декември 27, 2019, 13:15:41 pm »
Понеже виждам, че вече почвате да мислите за колички ние взехме на кика бо 3в1 за сега съм доволна лека е, маневрена, а и цената е много добра https://www.hippoland.net/kikka-boo-kombinirana-kolichka-3v1-ugo-melange-all-in-one-light-grey-melange-31001010047
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #35 -: Декември 27, 2019, 14:05:10 pm »
Весела Колеса на всички!

За кика бе знам, че са здрави. Имам позната, която изгледа 2 деца с тази марка.

Татяна, да си чака малкият още.
Много е хубаво леглото. На малкото е подобно. На 3 нива е. Скоро ще трябва да го освобождава обаче. Аз отначало много се бях надъхала за трансформиращо, но трябва да си има място, защото иначе идват прекалено гелеми.

Ние вчера бяхме на гости. Не знам какво толкова ядох. Уж нищо, но голяма повръщане. За капак и се подхлъзнат и паднах. Сепер. Малкото е и сополиво. Направо супер.

Вие как сте?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #36 -: Декември 27, 2019, 14:54:09 pm »
Честита Коледа и от мен момичета, много здраве, щастие и берекет в къщите ви да има.
Танче браво, много хубаво легълце.
Ох и аз вчера яко повръщах Павла, цяла бременност нищо и вчера не съм ставала цял ден от леглото, хем не съм преяждала, ама май ме натровиха с цигарен дим. Бяхме на гости и уж на вратата на балкона пушеха, ама файда йок.....като след бар се чувствах вчера хахахах. Ние утре сме на последната фетална морфология, за сега още нищо не са видяли дали не се е доразвило бъбречето, дано утре всичко си е на мястото.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #37 -: Декември 27, 2019, 16:03:11 pm »
Павла, надявам се не си се ударила. И нашето е на 3 нива с люлка. Харесвам и трансформиращите, но нямаме място за такова.
Маги мей, дано всичко да е наред с бебка 🤞
Аз вчера се поизморих, бебко и той много шаваше, но днес и двамата си почиваме. Почти не ме е ритал.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #38 -: Декември 27, 2019, 22:13:56 pm »
Павла,дано си добре.Удари ли се,миналия път метатразална кост,сега дано не е нещо сериозно.И на малкото да му минава по-скоро.
Маги мей,дано всичко е добре!
Аз съм още при нашите,вече мъжът ми много ми липсва.
Майка ми е като орлица,одеве бях в банята и явно според нея съм се забавила и праща баща ми да чука по вратата.Дали не съм паднала,не ме е ударил тока...Какво да ви разправям,не ми е скучно тук.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #39 -: Декември 28, 2019, 17:27:05 pm »
Павла, дано не си се ударила сериозно и Симеон да се оправя.Как е преместването?

Маги мей, какво стана?Пиши!

Браво на купилите колички и сглобилите легълца.Това са прекрасни емоции и моменти.Мен ме е яд, че момичетата са много малки и ме е страх да ги извеждам.С МОника по това време вече излизах за 30 минути на вън, но с тях не смея.Имам много лоша история с МОника и ме спира.