0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #540 -: Февруари 22, 2020, 19:45:28 pm »
Кукапетъл браво на теб. С две ръце съм за Чавеева. Много е мила и много разбира. Да ти каза при мен моята, при която правих процедурата ме следеше до 12 г.с. и после ми каза да си избираме кой да ме следи, тъй че да го имаш в предвид, че сигурно няма тя да те следи. Запознах се с една жена, която една я беше следила и накрая и казала да си избере кой да я изражда. За мен е по добре този, който ще си те изражда, той да те следи. Говори с докторката ти ;)
Ох и аз всяка седмица на тонове, пътя до болницата на изуст го знам хахахахах
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #541 -: Февруари 22, 2020, 19:57:56 pm »
Павла, честита рожбичка, жив и здрав да е Борис! И Симеон и Борис да са ви радост  :D
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #542 -: Февруари 23, 2020, 10:55:03 am »
Момичета,белите точици по зърната ,жлези на Монтгомъри ли бяха?
Как си поддържате триъгълника?Измъчих се днес,вдигам корема,подпирам го,мъка.Едва ми стигна топлата вода,докато се начекна.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #543 -: Февруари 23, 2020, 10:56:32 am »
Слънчице, на фантазия.С първата бременност ми беше по-лесно.Но с близначките  :lol: :lol: :lol:

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #544 -: Февруари 23, 2020, 11:32:20 am »
Бях спряла с колата маска като забременях. Да ме пита някой защо 😀 Но след като вече не си виждах пръстите на краката, пак почнах да ходя. Но сега след секциото малко ме е страх, че мястото ми е все още оболено, а пък ще има опъни корема нагоре, сега настрани. Така че карам по старомодния начин, пък после да му мисля като се наканя да отида 😂
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #545 -: Февруари 23, 2020, 12:29:57 pm »
Сега мъжът ми каза,че той ще прави тая работа,както и при нужда ще ми реже ноктите на краката😆😆.Моя рицар!
То вика е човещина😁
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #546 -: Февруари 23, 2020, 19:26:47 pm »
Аз карам с бръсначката- още виждам. С Лори- също. Май бях отишла веднъж на кола- не помня. Хапнете по един виртуален бонбон от мен- Лори става на 8, днес.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #547 -: Февруари 23, 2020, 21:24:58 pm »
Лина, здрава и честита да ти е Лори. Да бъде едно жизнерадостно, вигани усмихнато и щастливо дете. Любознателно и да гледа само напред ❤️
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #548 -: Февруари 23, 2020, 21:52:38 pm »
Мерси, Танче :*
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #549 -: Февруари 23, 2020, 22:12:41 pm »
Да е здрава Лори и да й е лесен пътя.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #550 -: Февруари 23, 2020, 22:29:43 pm »
Лина, да ти е жива и здрава Лори и много да ви радва. Да разсте едно щастливо дете.
Аз също сега карам със самобръсначката, нищо невиждам и затова слагам едно голямо огледало и така...абе мъка 😁
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #551 -: Февруари 23, 2020, 23:09:02 pm »
Сладки спомени остават от тея моменти, Джулка . Павле, прибрахте ли се с Борис?Кърменето? Благодаря, момичета :)
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #552 -: Февруари 23, 2020, 23:30:50 pm »
Лина,да е здрава и щастлива Лори,и на есен кака
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #553 -: Февруари 24, 2020, 09:26:59 am »
Добро утро, мами  :)
Онзи ден мина и моята фетална морфология. Ще си имам момиченце  :D За сега всичко изглежда добре.
Лина, малко със закъснение, честит рожден ден на твоето момиче! Много здраве и щастливо датство й пожелавам!





Re: Тема на бременните 102
« Отговор #554 -: Февруари 24, 2020, 09:32:46 am »
Лина на патерици да ти е жива и здрава и само поводи за гордост да имате с нея.
Rumito честити розови гащи ! Аз мислех че си по напред от мен. Аз последно видях бебока на 10.02,сега съм на 04.03 и вече нямам търпение. На втората ФМ съм на 19.03. Хубав ден на всички !
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #555 -: Февруари 24, 2020, 10:25:06 am »
Румито, честито! Сигурно много се вълнувате :) Круела, не остана-другата седмица ще видите бокче. Благодаря, момичета :)
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #556 -: Февруари 24, 2020, 10:28:24 am »
леле хора, много колеги се връщат от Милано и при мен и при Митко. При мен май ще ги изолират, при Митко не знам. Яко се филмирах с този корона вирус.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #557 -: Февруари 24, 2020, 12:12:15 pm »
Лина, да ти е здрава Лори и да е много щастлива и обичана :)
Слънчице, с баткото бръснача не ми излизаше от ръцете. Още в началото разбрах, че в болницата ако не сме в добро състояние ще ни бръснат и се стресирах ужасно много. Как пък ще дам на акушерката да ми прави тоалета, да бе! В началото се мъчех да запомня всяка извивка на тялото си и в края се бръснех всеки ден. Можех и със затворени очи, но нямаше нужда. И без това нищо не виждах. Ама без капка кръв и идеално го правех. Е, голям зор. Накрая не ми направиха клизма и какво свърших с тия напъни не е за разправяне.
Аз съм здрава вече, май. Ще изчакам ден-два още и тогава ще те потърся, Лина. А какво е положението в Милано, има ли инфо? За Коледа на моя му подарихме (аз и свекървата) билет за мач и тридневна екскурзия там и ся май... Обещах му другия път като всички мъже да получи гащи и чорапи.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #558 -: Февруари 24, 2020, 13:05:18 pm »
Той да не е фен на Милан, Лято ? Мерси за поздравите.Ем има бая инфо в нета, затворили училища и тн.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #559 -: Февруари 24, 2020, 13:29:17 pm »
Да, на Милан е. Аз намирам само обща информация за Италия или за други градове, но за Милано нищо не откривам конкретно. Иначе до мача има 2 месеца, може и да отмине всичко, а може и да го отменят.
На първи преглед пускат ли кръв и урина? Какво мога да предприема срещу пъпки и петна по кожата си? Консултирах се онлайн с една фармацевтка. Води блога Инфармация, Надя Йорданова се казва. Не знам дали сте я чували. Тя препоръча азелаинова киселена. Намерих в гугъл резултат за някакъв крем, за бременност пише да се консултирам с лекар. Той е тип лекарство, а не козметика и се чудя дали да посетя кожен и няма ли нещо по-леко за употреба. Иначе е в реда на нещата това състояние, ма аз искам да разцъфтя по време на бременността си, а не да съм като баба Яга.
Качих 4 кила още преди процедурата, но реших да не пазя диета преди ин витро, за да не разбъркам пак цикъпа (на предната диета нямах цикъл 2 месеца, а ми беше от ендокринолог). Сега ми стягат всички дрехи. Те си ми стягаха и преди това, но сега го взимам под внимание. Напъхах се в бременните си неща и изглеждам като в пети месец и само се чудя как да се прикрия. Сякаш ме е страх от "какво ще кажат хората". Познатите ми, а не непознатите. Не искам да ми задават и въпроса дали съм бременна, още не знам дали съм. Докато не го видя на монитор не го вярвам и не желая да отговарям на тоя въпрос. А вече от няколко помена и задушница трябваше неловко да се измъквам. Съвети?