0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #440 -: Май 10, 2019, 11:38:45 am »
Благодаря ви, момичета ❤️

Тери, благодаря за подробното разяснение!  Дано да е този месец!

Круела дано ви се получи от първият път!

Алекса, подобна реакция от работното място е ужасна. Не се ядосвай, не го заслужават. На мен също ми се е случвало нещо подобно... За съжаление доста често работодателите забравят да бъдат хора.

Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #441 -: Май 10, 2019, 11:51:02 am »
Алекса, да не ти предлагат нова позиция, за да минеш на изпитателен срок.... един приятел така го уволниха. След толкова години борба, знаят за спонтанния аборт и да говорят такива неща е напълно безсърдечно...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #442 -: Май 10, 2019, 12:18:36 pm »
Маги, гушкам те. Ами събирам се. Плача си , в колата , по път за работа.  Имам преглед, понеделника, никаква надежда нямам -каквото това. Ако кажат инсе- правя. Доста ме поучука станалото. Митко е лабилен, гледам да го пазя него, малката.. дори мислейки за това ме напушват сълзи. Пропадна ни уикенда в Гърция.Май единственото позитивно е  ДРЗ. Аз от целия ми опит мога да кажа да си гледате семейството и вас си- всички корпорации са консуматори и с радост ще ви заменят с по-млади, по-кадърни или по-евтини.
Ще пусна едни изследвания за тромбофилия, в майчин дом- 50 лв са.
« Последна редакция: Май 10, 2019, 12:23:58 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #443 -: Май 10, 2019, 12:54:35 pm »
Хелиантус съотношението LH :FSH доколото знам трябва да 1:1. Аз пусках хормони април месец и съотношението на LH и FSH беше 1,47,след преглед се оказа че имам киста 2 см. Но при теб съотношението е 1,20..мисля че е нормално
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #444 -: Май 10, 2019, 13:35:57 pm »
Аз уж щях да си почивам... Ама ходих пак до Писанец да пусна едно отрицателно ЧХГ. Много ме боляха гърдите веднага след О, имах два дена подред зацапване (днес ми е 21 ден, но мисля, че бях с ранна О). Утре имам среща с класа ми и исках да знам мога ли с чиста съвест да си пийна. Надявах се да е било имплантационно. Но то днес и гърдите спряха да ме болят. Голям съм оптимист. Може и рано да е било за тест, уж след няколко дни влиза в кръвта ЧХГ, ама по-вероятно нещо да съм се разранила при секс. Утре ще си пийна с чиста съвест.
И пак ме втриса. Чудя се възможно ли е да е станало нещо и имунитета да го убива. Три пъти ми се е случва това, в имплантационните дни да имам усещания на борба с вирус и на другия ден нищо ми няма. Чак след трансфера ги навързах нещата. Или просто си е моя нормална реакция от повишаване на прогестерона. Ей шило в торба не седи значи. Продължавам да си "почивам" 😁
« Последна редакция: Май 10, 2019, 13:46:56 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #445 -: Май 10, 2019, 13:52:57 pm »
Аз като гледам колко се пазим, не пием, не пушим, отменяме какво ли не.... И стигам до извода, да се кефим на живота и то ще стане.
Секс, наркотици и рокендрол  :lol:
Пийни си Тери, пък то и да е станало, е рано да повлияе, а и все пак няма да се натряскаш  :lol: :lol: :lol:
Маги Ст, благодаря ти. Ще проуча и тази добавка.
Лина, аз по същата причина напуснах предишната си работа. 10 год. бях лоялна, работех болна и с температура, съобразявах се изцяло с фирмата. Болничен бях ползвала два пъти по една седмица за цялото време. Наложи се да изляза по-дълъг и те веднага, казаха че съм злоупотребила  8O Та не им позволих повече, да ми вдигат пролактина  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #446 -: Май 10, 2019, 16:43:04 pm »
Мерси Тери, ще си го взема този Гинофит. Много бързо ми повлияват на мен антибиотиците и на стомаха и на всичко.Маги, според него не е причина уреаплазмата да не става бебето, но се съгласи бързо, че е по-добре да я излекуваме. Вси си мисля, че като ходи Стаменов по разни семинари в чужбина и обменя опит с чуждестранните лекари, може би от там е това негово спокойствие и желание да станат нещата по възможно най-естествения начин. Оф не знам, нали трябва да имаме доверие налекаря си.
А днед как се ядосах, накараха ме за фонда миналия месец точно на 10 да пусна ново АМХ и аз вечерта отидох до Надежда и пуснах веднага. Седи ми статуса в ЦАР на "чакащ допълване на документация" вече цял месец. Цял ден чакам да ми звъннат и гледам моят номер са го подминали. Обадих се веднага, "еми госпожо явно документа ви е пратен след заседанието миналия месец, бъдете търпелива". Според мен някой някъде по веригата яко ми е забавил документа. Ще чакам, какво да правя.
По повод работодателите..... всеки си гледа интереса, но аз пък съм решила винаги каквото имам да се възползвам от него. Е сега си излизам ученически отпуск малко да си почина от моите лели  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #447 -: Май 10, 2019, 17:01:07 pm »
Маги, разбрах че в ЦАР работят общо 5 човека. Наистина ми се струват супер малко, може би за това ти бавят и документите. Дано излезе по-скоро, за да не хабиш нерви  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #448 -: Май 10, 2019, 17:07:30 pm »
Маги мей, то уреаплазмата не пречи на забременяването, но води  до загуби след  14 седмица, та какво като забременееш и го загубиш после. Хубаво е, че сте започнали лечение. Дано скоро ти оправят документите и да започвате!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #449 -: Май 10, 2019, 18:10:02 pm »
Дано момичета. Не разбирам и аз защо така процедират в Надежда. А в Цар работят даже вече доста стегнато, като съм слушала преди колко време се е чакало, сега е супер. Имах предвид по-скоро служителката в Надежда, която отговаря за документите. Първо ми трябваше 1 седмица за да се свържа с нея и да ми каже кои документи да подготвя. Когато отидох да и ги занеса 40 мин, я чаках и никой не можеше да я намери. Абе......... Научавам се всеки ден на търпение.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #450 -: Май 10, 2019, 19:09:29 pm »
тери, както каза лейди... давайте да живеем ... отговорно. Много хубаво да си изкараш на сбирката :*
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #451 -: Май 10, 2019, 19:28:42 pm »
Дано не е чак много хубаво, че миналата седмица бях на сбирка на другия ми клас. Е отрязах се, както каза Лейди. Не съм се напивала от 10 години и пак се почувствах като ученичка. Щом чак на бар отидох и забравих, че Мишо ме чака у майка си, за да ме прибира от сбирката. Намерих си превоз, прибрах се у нас... Мишо го няма в 3 сутринта, едва отърва скандала къде ходи 😀
Мен пак ме заболяха гърдите, втриса ме цял ден, появи се и епизодично стягане на матката. Тая мъничка надежда, че може би просто е било рано дори за кръвен.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #452 -: Май 10, 2019, 21:43:01 pm »
Здравейте момичета, за малко да пропусна и после едвам наваксвам да изчета всичко :-)
Маги, много ти се радвам за сърчицата!
На всички момичета пожелавам сладки и туптящи сърчица тази година!
Тери, пък дано да е било рано за кръвен :-)

Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #453 -: Май 11, 2019, 09:30:46 am »
Тери, имунитетът ти си е наред. Не убива нищо. Ако е имало бременност/ имплантация си щяла да засечеш на теста, ако е много рано, то и имунитетът не може да го хване. Не се филмирай. Няма как да се убива нещо, което не част от теб. От предния месец ти е, заради ЗЕТ. Ако е минала О, може и затова да те болят гърдите, от прогестрона.
Почивай, но наистина. Тестове за бременност и срещи на класа са позволени, но без прекаляване и с двете :)

Маги мей, много кофти да се надяваш, че нещо е свършено, а то. Бързо действат хората от фонда, ей сега ще дойде времето. Точно да избиете уреаплазмата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #454 -: Май 11, 2019, 10:03:06 am »
О, Меги мей тая от клиниката дето работи за управяне на документите за фонда е уникална.Все не можеш да я намериш, все бави документи.И аз съм имала срещи и разговори с нея!

Тери, почивай.Не убива нищо организма ти, може пък наистина да се разболяваш.А и пролет е, топло/студено е постоянно, ако не те втресе не е нормално.Мен вече на два пъти ме втриса вечер от тая смяна на времето.И пак казвам и с МОника и сега се сдобих с цистит и бях на АБ, по време на имплантацията.Моето успокоение е, те се хранят от жълтото тяло не от мен все още!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #455 -: Май 11, 2019, 10:36:23 am »
Маги, ти ходиш ли още на работа, като се заговорихме за работодатели вчера.
Няма връщане назад. Запознах се с инструктора. В понеделник започвам лекции теория, пък юни кормуване.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #456 -: Май 11, 2019, 14:18:39 pm »
Ходя да и ще ходя докато мога.Така се чувствам най-спокойна аз.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #457 -: Май 11, 2019, 23:08:33 pm »
Маги, не ти ли е дискомфортно като седиш?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #458 -: Май 12, 2019, 08:28:53 am »
Добро утро момичета,все нямам време да пиша.
Този месец пак проследихме фуликулите, от 2 х 10мм на 5ти ден се разви един хубав. Лх-17,8 и естрадиол 424 - при тези стойност, лекарката каза да бия хориомон 5000.
За прогестерона ще пия Дуфастон х2 на ден.


« Последна редакция: Май 12, 2019, 08:46:55 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #459 -: Май 12, 2019, 14:00:43 pm »
Момичета, здравейте отново от мен! Може би не трябва точно тук да питам, за което се извинявам, но темата е доста активна и ще се радвам, ако някой ме насочи, защото докато астроложката ни отговори, ще откача. Съпругът ми си пусна изследвания относно хламидия и резултатите бяха IgG 8.6 при реф. Стойности 20-25. IgA 53.2 при реф.стойности 20-25, и IgM 0.06 при реф.стойности 0.9-1.0 ...Направо съм в ступор и се чудя да се гърмя ли...Някой може ли да ми помогне да разчета резултатите! Благодаря ви предварително 😊