0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #20 -: Юли 23, 2018, 20:00:21 pm »
Идвам и аз в новата тема.
Слънчице много сте яки, а букета е супер... Направо да го изядеш  :D

И мен вчера една приятелка, за да ме успокои какви ми ги наговори. Хем знае че от години искам дете и страдам, че нямам, пък за капак и не става.. . Разправя ми как имала приятелка, която си родила бебе сега на 39 и била много щастлива, то това е прекрасно,хубава възраст за бебе, ама аз имам 9 години до тази възраст, че и малко отгоре. Каза, че трябвало да си почина и да спра да го мисля, че и без това можело да отнеме няколко години  8O. Страшно ме успокои, ама тя нали си има две, станали без никакви драми.... Не знам, несъобразителни са хората.
 Аз както много се плашех от близнаци вече нямам нищо против, даже напротив.

Хайде дано новата темичка бъде изпълнена с много положителни емоции и две чертички превръщащи се в пухкави бебоци.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #21 -: Юли 23, 2018, 20:18:28 pm »
Не се плашете от близнаци. Аз много исках близнаци :) Една от най- добрите ми приятелки има близнаци, единият ми брат има близнаци. Зорът е до към 2 години, после даже е по- лесно, защото не им става скучно.
HELIANTHUS, хората наистина не знаят кое успокоява и коя те ядосва. Същото е като почине близък или ако някой е болен. Опазил ме Господ да сравнявам репродуктивните проблеми със смърт, но така или иначе всеки ден умираме и се раждаме в надеждите си. Абсурдни са реакциите на някои хора.
Всичко ще се случи. Лошото е, че понякога отнема много време.
ЗЗдраве и живот, едно от наборчетата на моето дете ще има майка на 20 год и баба на 37 8O . Днес съм изумена. Наборите ми вече баби станаха :lol:

Късмет на всички и дано тази тема да се изпразни много бързо!
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #22 -: Юли 23, 2018, 21:34:48 pm »
Здравейте и от мен,
Да се запиша и аз в новата тема :-)
Чета ви и се усмихвам, защото ми действа добре позитивната ви нагласа. Аз се записвам във фенклуба на близнаците. Мисля, че съдбата праща на всеки това, с което може да се справи. Чудя се дали ще ме огрее и мен двойна радост :-D
Иначе мен вече ме тресат яко топлите вълни от золадекса, но ще мине живот и здраве :-)
 :oops:
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #23 -: Юли 23, 2018, 21:56:20 pm »
Хоп и аз в темата :)
Маги, надявам се да не се сърдиш, че ти редактирах първия пост  :wink:
Успех момичета!


Никак, в бързината съм забравила  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #24 -: Юли 23, 2018, 22:13:22 pm »
Слънчице, сигурно си разбунила духовете на бабите от  родата на мъжа ти с тази прическа :D Много ви се радвам на двамата като чета какви сте влюбени.
Ей, хора, знаци да искате. Днес какъв късмет си намерих. Ровя да търся брачното свидетелство (него не го намерих),нооооо си намерих 60 евро скътани в един плик. Даже накарах Мишо да провери, реших че са от онези фалшивите за парлама. Как съм забравила 60 евро. Отиват към фонда за Резервна гума за колата, за която събираме пари.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #25 -: Юли 23, 2018, 22:53:09 pm »
Ох,Тери по това време имах и обеца под долната устна, :D .А те са музиканти-органа и виолончелото са на почит.Само мъжа ми не свири,но е пял в хора на Варненските момчета.Направо бяха шаш-беж. :D
Ама сега махнах обецата,имам коса от всички страни на черепа.На нивото на раменете отпред,на врата късо и повече ме харесват.Но тази прическа се промени с добра кауза,от до кръста доби този вид и я получи онкоболна жена.
А на въпроса за близнаци,аз нищо не бих върнала.Готова съм и на тризнаци.Ще им направим детски кът в багажника-колата на мъжа ми е комби,купихме я миналата година за да събираме количката ,тъй че нищо не ни плаши нас :D
« Последна редакция: Юли 23, 2018, 22:58:51 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #26 -: Юли 24, 2018, 07:47:49 am »
Момичета, тотално изперках. По принцип, когато съм преуморена, нощем ставам и върша разни неща. Научих го от Мишо. Разказвал ми е как ставам през нощта, правя нещо на лаптопа и после си лягам. (Поне да работих и да беше ползотворно).
Та тази нощ се събудих от вкуса на витамин Б12. Насън си бях взела лекарството. Кой знае какво друго съм пила 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #27 -: Юли 24, 2018, 09:03:24 am »
Сладур, много ти се струпа.Ще мине и това.

Слънчицето, ти си като сестра ми.И тя така като теб с обеци къде ли не, със странни прически, беше и с розова коса(майка щеше да припадне като я видя).

Аз днес съм пълна с енергия и дано отхвърля повече работа, че е някакъв ужас при нас.

Хубав ден момичета!

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #28 -: Юли 24, 2018, 09:52:06 am »
Слънчице, страхотна постъпка вие също сте прекрасни  :bighug:
Тери, със сигурност с толкова знаци нещата ще започнат да св нареждат при теб  :kiss:
WideD, аз от два месеца съм така с вълните, но и настивам, заради това постоянно охлаждане. На нощ се завивам и отвивам по 50 пъти. Винаги съм била зиморничава, а мъжа ми обратното и на мен все ми беше студено,а на него топло. Сега не само, че го настигнах, но и го минах  :D
През ноща, спи милия с лятно юрганче и на сутринта се оплаква от измръзване, а аз не мога да дишам от горещина  :D Но днес ми слагат 3-та инжекция и съм на половината  :)
Иначе, относно близнаците, след като ми върнаха двечки на трансфера, установих, че много си ги искам и двете, така че сега и аз съм от групата на искащите близначета.
« Последна редакция: Юли 24, 2018, 09:54:10 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #29 -: Юли 24, 2018, 10:04:00 am »
Тъкмо се връщам от клиниката. Убедих ги, че серологиите са ни в давност. В петък ще видим чиста ли ми е микробиологията все още от гадини, че последния път нямаше лактобацили. Другата седмица ще пусна и едно ТСХ, но преди манипулациите на кучето. Чудех се Л-тироксина пие ли се в деня на изследването (преди него). Сестрата каза да го пия, в интернет друго чета. Маги?
Маги, ако имам как да поработя и за теб. Нямам работа днес и ще умра от скука.
Мише, и това ще мине. през това време действай с добавките за подобряване на качеството, да изкарате хубави яйца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #30 -: Юли 24, 2018, 10:08:34 am »
Тери, не пий тироксин.Дори и само ТСХ да пускаш не пий.Изпий го след като дадеш кръвта.

Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #31 -: Юли 24, 2018, 12:11:31 pm »
Здравейте на всички  yahoo_33. Рядко пиша, но постоянно ви следя от години. Радвам се за всички хубави новини и ститскам палци на всички.
Та така де и аз да се впиша в новата тема с нови надежди, които май ми увехнаха. Наистина бях загубила устрема си след последните два месеца в които ме обременяваха със захар, инсулини и т.н. Оказа се висок инсулн, с обременяването проблем няма, но доктора заключи инсулинова резистентност. И с моята почти махната щитовидна много ме "зарадва".
Този месец обаче ми се случи нещо странно. В деня, в който трябваше да ми е цикъла започнаха едни бодежи в десен яйчник и си викам, че ще си дойде. Да ама не. Няколко дена по-късно при избърсване видях една червена нишка, викам айде дойде си, ама не ... ахахахаха
От два, три дена ме тресат страшни болки в зърната, все едно са разранени. Такива преди цикъл съм нямала. Другото, което ми е странно е засиления секрет. По принцип съм като пустинята Сахара (преди да ми дойде), сега обаче е Ниагарски водопад. Чак се наложи да си сложа ежедневна превръзка. И някак е прозрачно с лек жълтеникав отенък.  :? :? :? Замечтах се , взех тест и набързо, без да чакам си го направих(май не трябваше да бързам) и изненада- нищо, както всеки друг тест. После пак го погледнах и забелязах ама едва, едва забележима втора чертичка. Опитах се да я снимам и нищо не излезе. Все си мисля, че нещо бъркам и хормоните ми играят лоша шега, а май желанието ми да я има я  тази втора чертичка, я направи да я има. Сега си седнах на задника и си чакам лелката, която уж пак закъснява, явно не си е чела разписанието.
Пожелавам на всички скоро да си видят ярки  :bfp: и да се напълни темичката със здрави, хубави бебоци  :bighug: :crib:
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #32 -: Юли 24, 2018, 12:20:09 pm »
Ралица ,аз като бях за кратко бременна ме боляха точно зърната.Чак по-късно направих разликата с болката преди цикъл.
Най-добре си направи кръвен тест.По-добре е да знаеш какво се случва.То е повече от ясно ,че надеждата я има винаги.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #33 -: Юли 24, 2018, 12:26:34 pm »
Тъжно ми става като прочета "от години". Ноооо това са си едни хубави симптоми. По принцип бледа черта или я има или не. На мен винаги ми седят снежно бели тестовете, даже няма нещо,което да ме заблуди, че има бледа черта. Така че може би има нещо. Направо кръвен и много успех ти пожелавам. Понякога нещата се случват, когато сме най-отчаяни. А и откриването на ИР е хубаво нещо според мен. Хубаво, защото се овладява, а може да е основен виновник за досегашен стерилитет.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #34 -: Юли 24, 2018, 14:16:55 pm »
Момичета, дайте съвет- цветна снимка или лапароскопия. Много ме е шубе.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #35 -: Юли 24, 2018, 14:18:18 pm »
Първо цветна снимка и ако се налага тогава лапароскопия.

*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #36 -: Юли 24, 2018, 14:19:18 pm »
Точно.Не става от вратата за краката.И изобщо не е страшно.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #37 -: Юли 24, 2018, 14:27:06 pm »
Ралица, съгласна съм с момичетата, най-добре си пусни кръвен тест. Стискам ти палци да ти закъснява, заради бременност.
Тери, продължавам си стриктно с добавките чак до процедурата. Браво, че са се съгласили за серологиите.
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #38 -: Юли 24, 2018, 14:47:27 pm »
Първо цветна снимка и ако се налага тогава лапароскопия.
Мерси, а тя също ли се прави в първите чисти дни.
*
Re: Правим опити за бебе - тема 16
« Отговор #39 -: Юли 24, 2018, 15:05:17 pm »
Мери, първите чисти дни е преди да е настъпила овулацията. Лекарите може да ти поискат да се направи и микробиология. Тоест преди да ти дойде трябва да имаш пусната микробиология. +Хламидия и Уреаплазма в давност.
« Последна редакция: Юли 24, 2018, 15:16:59 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света