0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Правим опити за бебе-Тема 13
« -: Март 08, 2018, 13:02:07 pm »
Хайде да открием новата темичка и дано е на късмет за всички. Хайде момичета под прашеца  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:


От мод. Тема 12 цък
« Последна редакция: Март 08, 2018, 13:50:22 pm от petqst »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #1 -: Март 08, 2018, 13:04:43 pm »
Хоп и аз тук :) пак желая на всички само усмивки и прекрасни моменти :)
Дано тази 13 фатална темичка да ни е на късмет на всички опитващи се да създаваме радост :)
 :bighug: :ballons: :babyflips: :goodluck: :babyflips: :goodluck: :babyflips: :goodluck: :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :grouphug2:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #2 -: Март 08, 2018, 13:08:35 pm »
Влизам да окъпя под прашеца. Джулия, ти поуспокои ли се?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #3 -: Март 08, 2018, 13:12:13 pm »
Хоп, троп с двата крака съм тук :)

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #4 -: Март 08, 2018, 13:30:57 pm »
Хайде и аз под пръшеца. Дано тази да е на късмет на всички. Аз имам още няколко дни до МЦ дано не дойде, някакви странности се случват с мен, но ще видим дали е от предстояща МЦ или от нещо друго.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #5 -: Март 08, 2018, 13:49:27 pm »
Честит празник, мили дами! Бъдете здрави, обичани и обичащи! Дано новата темичка  скоро се напълни с положителни тестове! Бъдете много усмихнати и позитивни!
 :bighug: :balk_16: :ballons: :balk_7: :balk_7:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #6 -: Март 08, 2018, 13:52:53 pm »
Хайде и аз тук!
Дано ни е на късмет тема 13 :)
Благодарим Джулия :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #7 -: Март 08, 2018, 14:34:29 pm »
Честит празник мили дами!
13 е рожденната ми дата, дано да е на късмет на всички ни.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #8 -: Март 08, 2018, 14:51:43 pm »
Тери малко по-добре съм благодаря. Сега се опитвам да свиквам с липсата...все си мисле като се прибера че ще е там,но....
Честит пазник и от мен момичета,дано вече да имаме пожоди само за усмивки и лошото да бяга от нас
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #9 -: Март 08, 2018, 15:00:26 pm »
Тъкмо ви търсех къде сме се преместили 😊.
Pav-la писах ти на лично ,да използвам тези тестове които спонема . Вчера ги купих и си направих едни снощи нищо не показа днес направо ми излезна сутрина стабилна усмивка (очаквах да е мигаща ) . Казах на мажа ми да де приготви три дни за маратон 😂😂😂😂🤞🏻 Утре пак ще направя де ,но дано я хванем този път О. ❤️😘
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #10 -: Март 08, 2018, 15:05:09 pm »
Честит празник, прекрасни дами!

Бъдете здрави и благословени!

Скок под прашеца.

Мъжът ми вярва, че това е нашия месец, но аз - не, свило ми се е сърчицето... Дано той е прав, толкова обнадежден не съм го виждала, а на мен ми е едно ревливо.
Слънце мое, ти кога не чакаш цикъл, помня, че е тези дни? Стискам палци да видиш две чертички!  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #11 -: Март 08, 2018, 15:15:37 pm »
Chocholinka, ако ти е излязло усмихнато човече, което не мига, тогава не прави повече тестове. Човечето ще изчезне след 48 часа. Само ще ги изхабиш. Дуо хормони ли е? С ЛХ и естрадиол? Днес или утре е О. Днес, утре и вдругиден секс. Утре и да са два пъти не пречи. Няма за къде да ги пазите плувците после.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #12 -: Март 08, 2018, 16:22:52 pm »
Честит празник и от мен момичета. Бъдете здрави, усмихнати и позитивни във всичко :hug2:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #13 -: Март 08, 2018, 16:27:35 pm »
Кукапетъл на 12 съм чак... чакам ли чакам... ама нещо ме мори пролетната депресия...
Силно вярвай :) ще се случат нещата :*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #14 -: Март 08, 2018, 17:03:48 pm »
Pav-la да тези са “Clear blue Ovulation Test Kit with Dual Hormone Indicator - 10 Test Pack”
Ех как съм уцелила кога да си ги купя значи точно на време 😂 ОК finger crossed 🤞🏻 . ❤️❤️❤️❤️Благодаря ❤️❤️❤️😘😘😘😘
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #15 -: Март 08, 2018, 17:52:00 pm »
Чудих се какво става и къде сте.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #16 -: Март 08, 2018, 18:36:17 pm »
Кате, разсмя ме 😀
Аз май се втасах с грип. Вчера пътувах с автобуса и имаше един болен рапър (уточнение: рапър, който е настинал). Сополи се, сополи се и започна да кашля и киха. Ама ръцете му бяха заети с телефона, кой да се сети да си ги сложи пред устата. Два пъти така киха, че от задна лява седалка ми плю на ръката, като аз бях  на седалката отдясно отпред. Иу-иу-иу. Изкарах веднага дезинфектантите, ама не е помогнало. От два часа всичко ме боли, студено ми е, лошо ми е. Утре може да си седя в леглото
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #17 -: Март 08, 2018, 19:17:49 pm »
 :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo: и аз се впускам в новата темичка момичета, да ви е на късмет на всички и другата темичка някоя от нас чакащите в момента да я пусне. Тери как ти завиждам за работата, че можеш да си работиш от вкъщи, но моля те, започвай ударна доза с витамини. Няма да се оставяш да се разболееш.
Много странно аз от както съм на тази работа вече 9 месеца нямам нито един болничен, и се сетих че днес една колежка каза - здравите хора са щастливи хора. Пожелавам ви да сте много щастливи и да не боледувате.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #18 -: Март 08, 2018, 20:34:52 pm »
Честит празник мили дами, нека за всички очакващи чудото и тези двете чертички, следващия 8ми март да бъде “честит празник, мили мами” ❤️...

To4ica, относно съболезнованията, аз мисля, че по принцип няма смисъл човек да казва нищо в такъв момент, то какво реално и да кажеш?!?
Знам, че хората го правят от съпричастност и съчувствие, но когато бебето ни почина, аз лично в този момент имах нуждата никой нищо да не ми изказва, да не ми звъни, изобщо исках да изчезна от лицето на земята за известно време. Не вдигах телефона, не можех да говоря, оставих това на ММ, той явно намираше сили. Така, че не е нужно да казваш нищо, хората знаят, че в такива тежки моненти, хората които държат на тях са духам с тях и без да казват нищо.
« Последна редакция: Март 08, 2018, 20:36:37 pm от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #19 -: Март 09, 2018, 08:14:19 am »
Вистал, не остана. Скоро ще гушкаш здраво бебенце. Хайде чакаме ти страничката с кутийките.
Един въпрос, към която от вас знае. Вчера вечерта имах телесна температура 37.3. реших нищо да не пия. Днес вече телесната ми температура е 36.3. А БТ е 37.2. мога ли да считам БТ за коректна? На теория й е време да се покачи: 4ти ден от овулация
« Последна редакция: Март 09, 2018, 08:39:17 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света