0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #880 -: Януари 28, 2018, 18:24:08 pm »
Аз този месец нито съм следила ову с тестове нито нищо, че от 2 седмици съм болна и прецених че по-добре да пропуснем този месец :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #881 -: Януари 28, 2018, 22:12:53 pm »
Мен пък два дни ме гони зверски глад :d
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #882 -: Януари 29, 2018, 08:31:41 am »
Здравейте момичета :) как сте :)
Тери чакам резултати от хормоните и да видиме и после уролога какво ще му изпише. хахаха чак и телефона ти ме знае хаха ужас :)
Еличка другия месец :) оправяй се бързоо
Вистал благородно завиждам за фертилноста ти август месец :)
ПЕТЯ  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #883 -: Януари 29, 2018, 08:43:30 am »
Добро утроооо :)
Грипът завладява хората около мен, само да се опазя още 6 дена здрава. Освен свекървата и свекъра днес го чувам, че започна да кашля в колата и аз се завирам все повече в шала си и маската за лице. Правилно ме съветваха колегите тази седмица да си работя от вкъщи. Но нали съм добър работник, знам че вкъщи ще пусна Фокс лайф, може и да ми се приспи на обед :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #884 -: Януари 29, 2018, 08:47:52 am »
хахаха е като ти се приспи затвори очички за 1-2 часа и после с нови сили хахаха
успех и дано се опазиш :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #885 -: Януари 29, 2018, 08:48:32 am »
Привет, почивните дни само ви чета.Нещо тази събота и неделя имахме големи семейни драми с мои роднини и много зле ми се отразиха.Получих паник атаки за първи път в живота си, ужасно е!

Пете с теб сме!Мисля те всеки ден!


Успех момичета!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #886 -: Януари 29, 2018, 08:54:10 am »
Съжалявам, Маги. Една моя близка приятелка имаше сериозни проблеми със свекърва си и от продължителния стрес беше получила паник атака. Даже не си го представям какво представлява да имаш паник атака, но тя все още говори с някакъв страх за това преживяване. Заради това се изнесе от дома на свекърва си (не само се изнесе, ами се изнесе на 200 км, за да е по-далече и да не се повтарят подобни ситуации). Дано теб не те държи така дълго като нея.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #887 -: Януари 29, 2018, 09:31:03 am »
Здравейте и от мен! Благодаря, че ме мислите  :P
Снощи си бих Овитрела и утре росна, прясна в 6,45 на линия трябва да съм! :)
Вчера нещо и Т вдигнах 37 и... и я поддържах до към 23 ч.  8O
Когато се чух с д-р Петрова, каза че е от стимулацията - дано е така! Днес съм ОК :)
Маги, много е гадно така! Дано бързо да размине всичко!
Пазете се момичета!
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #888 -: Януари 29, 2018, 11:33:00 am »
Съжалявам, Маги, дано бързо се нормализира всичко около теб и близките ти, и да си възстановиш спокойствието!  :hug2:

Късмет, Пете, прегръщам те!  :)

Успех на всички!  :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #889 -: Януари 29, 2018, 14:07:20 pm »
Петя, силно стиснати палци и от мен! Късмет  :bighug:
Ох, не мога да смогна да прочета всичко  :lol:
Та, да отговоря най-накрая  :D
Ще му давам бърканицата с мед, първо трябва да я направя де и мисля да му взема Хепи Мен. Само за него съм чувала от форума. Ако имате идеи за друга добавка, моля да споделите.
Маги, само мога да предполагам, как се чувстваш. Все пак слънцето ти се усмихва  :D Дано всичко мине по-бързо.
Прегръщам ви момичета. :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #890 -: Януари 29, 2018, 19:44:52 pm »
Момичета излезнаха хормоните на М и са просто перфектни. Няма варикоцеле няма хламидии и другите болести но защо според вас е лоша С?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #891 -: Януари 29, 2018, 20:02:37 pm »
Еми ген... Какво да се каже. Моя мъж също е решил, че повече няма да се подобрява спермограмата му и смята, че проблемът си е заложен в него. Времето ще покаже. С антиоксиданти подвижността се вдигна, морфологията с 0.5, което за мен е нищо, но докторката каза, че 0.5 си е 0.5.
Може да се окаже, че е бил просто лош късмет тази спермограма. Пушачите и шофьори/хора работещи на стол са застрашени от лоша спермогенеза. И двата фактора не са за пренебрегване
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #892 -: Януари 29, 2018, 23:05:19 pm »
Май и мен няма да ме подмине грипа. За сега съм само с болно гърло. Надявам се да си е само настинка. Тери, моя мъж е бивш пушач(преди няколко месеца ги спря) и шофьор от 7 години и не е слизал от камиона. Явно при всеки е различно и може да е заложено в гена. Това са му резултатите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #893 -: Януари 30, 2018, 07:08:15 am »
Леле, Таня, мъжа ти след 7 дена въздържание и има такава подвижност. Той си е полов атлет 😁 не мога да коментирам как влияят различните фактори, само повтарям какво казват лекарите. Не ми се вярва преди време спермограмата да е била зле, но ако кажем, че е била повлияна от цигарите за 7 месеца са се създали около две поколения плувци. Но аз лично залагам на факторът ген.
Интересно ми е само колко са различни нормите за морфология. В Ню лайф по Крюгер е >=14, в Селена >15. А на тази при вас 4, което си е сериозна разлика
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #894 -: Януари 30, 2018, 07:15:59 am »
Може о да сте прави. Моя е пушач но никога не се е застоявал и даже мисля че повече седи прав отколкото е нужно...
Таня браво на мъжа ти.
Тери и при нас морфологията я дават 4.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #895 -: Януари 30, 2018, 07:30:13 am »
Сигурно обновленията не са стигнали до Пловдив все още :D
Всички кръстосани пръсти за Петя, вече трябва да е в болницата  :sucky:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #896 -: Януари 30, 2018, 08:03:45 am »
 Добро утро на всички и успех на Петя чакаме новини
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #897 -: Януари 30, 2018, 08:21:17 am »
Стиска палци за Петя!
Има два критерия за морфология единия по СЗО който е 4℅ и другия по Крюгер 14℅ . Важния е по Крюгер, по него се кандидатства за Фонда.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #898 -: Януари 30, 2018, 08:34:00 am »
 :goodluck: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме Петя :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #899 -: Януари 30, 2018, 08:49:51 am »
Излязох от упойка и си лежа с кафенце и вода :) Благодаря, че ме мислите. За сега всичко е наред. Извадиха ми фоликулите.Чакаме резултати!