0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #940 -: Януари 30, 2018, 21:05:51 pm »
...
Не мога да спра да те мисля, Петя. Днес съм сърдита на света, имаме само да се учим от силния ти дух.
Честно, и аз съм сърдита на всички /даже и с моят не говоря, яд ме е /, но....... това е живота!
За свекито, която днес гледа Стаси, че накашля, и вчера ми се обадиха в 15 ч. да го взема.... нямам думи! Прибираме се от Пловдив, а тя объркала капките вентолин за инхалация със тези за против алергии!!! Направо нямам думи! Дори и не си призна - когато си тръгна Стаси ми каза! А бе луда работа - бясна съм на цееееееелият свят! 
« Последна редакция: Януари 30, 2018, 21:09:27 pm от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #941 -: Януари 30, 2018, 22:05:44 pm »
Петя, миличка, знам че е много трудно да вземете това решение, но си мисля, че винаги има шанс нещата да се преобърнат. Сега е важно да преживееш неуспеха, ако трябва се сърди на всички, бъди разочарована, плачи и крещи.
А след това ще дойдат нови сили за още една борба!
Изпращам ти търпение, вяра и прегръдки!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #942 -: Януари 30, 2018, 22:15:40 pm »
Прегръщам те, Пете!   
Излишно е да го мислиш сега, важното е да сте здрави и да се подкрепяте!
Почини си първо, миличка, след това ще обмислиш как да продължите!  :hug2:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #943 -: Януари 30, 2018, 22:26:14 pm »
Пете, прегръщам те много силно! Почини, събери си мислите, нека ти мине яда! Прегръдки, нацелувай Стаси, гушни го от мен и поплачи. Прегръщам те!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #944 -: Януари 30, 2018, 22:27:36 pm »
Ех, Пете, защо така значи? Съжалявам много. :-(

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #945 -: Януари 30, 2018, 22:40:35 pm »
Всички те прегръщаме Петя, целуваме те и тъжим с теб :bighug: :bighug: :bighug: Имате Стаси, той е вашата радост и гордост :) Бъдете силни и особено ти, ние сме с теб :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #946 -: Януари 31, 2018, 07:31:31 am »
Пете още малко  :bighug: :bighug: :bighug: и от мен. Ще преживеете и това. Бъдете силни и се подкрепяйте.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #947 -: Януари 31, 2018, 08:57:52 am »
Да се отчета днес: направих бърканицата. Оказа се по-вкусна отколкото звучи. Ако я оформя като бонбони,  у нас домочадието ще я омете за 1 ден.
И мъжът ми вече е болен. Ядосана съм му, нищо нямаше да му стане да си ограничи излизанията и разговорите с майка му. Добре, че сам се сети да иде в другата стая да спи. Започвам да се настройвам, че пак няма да правя ЦС, да не влагам много надежди, че пак ще си  остана разочарована. Прекалено много болни има вкъщи и ми е трудно вече да се опазя.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #948 -: Януари 31, 2018, 09:17:55 am »
Петя, много съжалявам  :(
Подкрепяйте се и се обичайте въпреки всичко.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #949 -: Януари 31, 2018, 09:28:42 am »
Аз вярвам, че ще изберат на Коледа Петя за инвитро. Само да има яйчица. Петя, защо не замразите  някоя яйцеклетка. Знам, че не съм човекът да дава акъл, но смятам, че желанието ти за борба ще се появи отново.
Не се ядосвай на мъжа ти, сигурно си му ядосана, защото няма какво друго да направиш. Но и ти поне можеш да му се ядосаш на него. А той може само да се ядосва на себе си, знаейки че и жена му е огорчена. Надявам се скоро да имате сили да се изтупате и да продължите да се борите/или не стига да се чувствате добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #950 -: Януари 31, 2018, 09:53:14 am »
Ама разбира се,Тери е права... в New life всяка година имат кампания "Пожелай си" . Тази година и аз участвах дори, и много ми беше забавно, тъй като трябваше да се направи клипче.
Дано двойките, които са избрани да имат успех.
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 10:16:15 am от To4ica13 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #951 -: Януари 31, 2018, 12:35:23 pm »
Ех Тери не се ядосвай. Хораа стига с тези нерви, до никъде няма да стигнеме ако само се ядосваме.
Няма да го целуваш тези дни и по надалече и това е :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #952 -: Януари 31, 2018, 12:39:11 pm »
А мина ми, след като предложи да ходил да спи в баба си :D Реших, че се чувства достатъчно виновен.
За бъдещите мами, гледам че се чудите за колани. Една приятелка си дърпаше колана да е по свободен и за да не се прибира обратно слагаше в горния му край щипка за дрехи. Така хем на нея й беше свободно, хем ако нещо лошо можеше да стане, колана беше функционален.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #953 -: Януари 31, 2018, 12:54:26 pm »
Това е безсмислено. Ако има ситуация, коланът пак би се ударил в корема. Целта е от 3 точков или да стане едноточков, или да се преместят точките на контакт на място различно от корема. То докато се кара можеш да го наместиш, но ако се случи нещо?!
Ако е едноточков при удар отзад се приплъзваш под колана и пак ще има не малка травма на корема. Затова се измислени и се препоръчват коланите за бременни. Реално пак е като едноточков, но не позволява удар във волана и евентуалната травма се поема в голямата си част от краката. За мен не е шега работа и отбиване на номера. Както писах в другата тема имам една катастрофа, от която излязох жива благодарение на колана, а също така имам, за нещастие, опит в семейството какво се случка ако коланът не се използва, за нещастие фатален.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #954 -: Януари 31, 2018, 13:03:15 pm »
Има специални приспособления за бременни, даже една съфорумка продаваше нейното преди време.Нещо от този род е, не само на тази марка де http://www.besafe.bg/Products/besafe-pregnant---predpazen-avtomobilen-kolan-za-bremenni
И за мен не е шега работа возенето без колан.

Пете,  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #955 -: Януари 31, 2018, 13:07:34 pm »
О не, аз не казвам нищо. Мислех, че върши същата работа. Но така, както го обясняваш наистина звучи сякаш е отбивала номера. Т.е. пазила е себе си, но това по никакъв начин не пази бебето. Съжалявам за грешната информация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #956 -: Януари 31, 2018, 13:45:53 pm »
момичета на коя стискаме  палци, коя дама чака да не и дойде
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #957 -: Януари 31, 2018, 14:10:39 pm »
Момичета... амчи честито ми на мен от днес съм на антибиотик... от 2 дена левия синус под окото ме боли зверски....главата окото челюста от ляво много ме боли... пробвах бабини рецепти ама няма промяна... та ододох на доктор и каза че е много зле пълен е с гной.. и вярно е така като си духам носа и сополите са кафяви с кръв... звъннах и на АГто ми и каза че този антибиотик може да го пия и да не се шашкам... по добре с антибиотик отколкото да стане по голяма инфекцията.. утре ми е първия преглед в Благпевград при една АГ никога ме съм ходила при нея... и незнам как ще приеме факта че имам и друго АГ и вече имам назначена терапия... дано не ме върне и да приеме и тя да ми следи бременността...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #958 -: Януари 31, 2018, 14:38:20 pm »
Hristinchet0 всичко ще мине добре, и при АГ-то и инфекцията,не се притесявай излишно.Трябва да си спокойна и позитивна заради малкото човече  :grouphug:
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 16:31:51 pm от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #959 -: Януари 31, 2018, 15:35:19 pm »
Ех, Хриси. Пий го, гнойни инфекции не са шега работа. Преди време ми се поду венеца с гной заради един мъдрец. Зъболекарят ми предписа антибиотик Ровамет. По това време все още бях убедена, че ей този месец ще забременея и му казах. Той ми каза, че е лек антибиотик за облекчаване на лицево-челюстни инфекции и не е проблем да го пия. Бузата ми беше огромна, главата ме болеше, мозъка ме болеше чак. За ден-два всичко беше минало. Може би и твоя антибиотик е подобен и има лек ефект. Иначе би било много странно ако АГ-то те върне. Дилемата е ако не те върне и ти  назначи различна терапия.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света