0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #860 -: Януари 27, 2018, 14:00:36 pm »
Пете, стискам силно палци!

Кукапетел, много ли ти увеличиха дозата? Пробвай плавно да я увеличиш. Аз съм на висока доза, но не съм имала проблеми. Ако искаш махни глутена и пробвай да хапваш повече полезни мазнини. Регулират ТСХ.
Аз се впусна в едно приключение, ще пиша в дневника. Изследвам желязо, Б12, мед, цинк и какво ли не. Тая жлеза ме побърква!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #861 -: Януари 27, 2018, 16:26:21 pm »
Момичета мина прегледа и ми е малко по-спокойно.Каза,че трябва задължително с ендокриноложката да се видя и да смъкнем ТСХ до 2,и нова проба за пролактина иска,като преди това да си поседа пред лабораторията 20 мин.Погледана ме с вагинален ехограф и каза,ме има съмнения за полип  на левия яйчник и ме прати при тяхен гинеколог,така че на 16 съм при д-е Еленски да ме погледне и той.Другото което иска е задължително цветна снимка,защото има съмнения за някакви проблеми в лявата тръба.Та сега чакам да ми дойде другата седмица и да се обадя за ЦС,казаха че трябва да е м/у 5 и 11 ден.
Успехи на всички,във всичко което сте започнали  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #862 -: Януари 27, 2018, 17:59:50 pm »
Маги мей дано всичко е наред с ЦС. И хормоните да се нормализират.
Момичета къде ги попълвате и четете тези дневници, че ми куцат някои неща в сайта :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #863 -: Януари 27, 2018, 18:00:24 pm »
Момичета здравейтееее. Днес почнаха да ме болят зърната на какво може да се дължи това,нещо се притисних
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #864 -: Януари 27, 2018, 18:06:26 pm »
Джулия, съжалявам ако те обезкуражавам, но при мен този месец това беше ПМС-то, пък се надявах и аз да е от друго.
Маги мей, ако е полип може това да е причината за проблемно забременяване. Те реално пречат. Понякога се махат с цикъла, друг път с лекарства, а накрая оперативно. Една приятелка след две години опити разбра, че има полип. Махна го оперативно и след 4 месеца забременя с бъдещата ми кръщелница.
Само едно ми е интересно как от ехограф имат съмнения за тръби. Нали се твърди, че на ехограф не се виждат подобни неща. Мен два доктора са ме диагностицирали с отпушени тръби пък чрез напипване.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #865 -: Януари 27, 2018, 18:10:57 pm »
Ето тук са дневниците http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=16.0

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #866 -: Януари 27, 2018, 18:16:20 pm »
Тери менструацията я очаквам на 09.02 и обикновено гърдите ме болят 1-2 дни преди това
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #867 -: Януари 27, 2018, 18:26:28 pm »
Мен обикновено изобщо не ме болят, но този месец зърната 2 дена след овулация много се активизираха. Боляха ме от сутиена дори. Дано при теб е друга причината.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #868 -: Януари 27, 2018, 18:41:42 pm »
Тери права си,и на мен доста ми опипа корема покрай яйчниците,просто в същия момент и ехографа беше вкарал и не разбрах как точно диагностицира :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #869 -: Януари 27, 2018, 19:08:33 pm »
По скоро може би доктора има съмнния.... дано всичко е наред
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #870 -: Януари 27, 2018, 19:17:02 pm »
Да, тя Маги мей е написала "съмнения". Но ми беше интересно дали признаци на подобно нещо са видими на ехограф
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #871 -: Януари 27, 2018, 19:45:35 pm »
Да, тя Маги мей е написала "съмнения". Но ми беше интересно дали признаци на подобно нещо са видими на ехограф
Не :) Няма как просто!
Нали затова се прави ЦС? Там се разбира! С ехограф....не става!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #872 -: Януари 27, 2018, 20:44:05 pm »
Май тази ЦС трябваше да съм я подготвила за прегледа,сега малко ме е яд че не се сетих по-рано.Карай,сега като ми дойде ще запиша час.
Христинчето я ми кажи при теб как процедираше д-р Цветков,ако си спомнях първите прегледи де.Колко време правихте изследвания,кога почна да предлага варианти виждайки,че не става?
На мен малко ми е тъпо че ходим по лекари и на изследвания,а тези последните два месеца не бяхме много активни  :( .Все му мрънкам за това на моя,че трябва да се настройва,че бебето няма да стане от въздуха и вечер пак се управдава,че го мързи,че не му се правело днес,нали вчера го правехме,ейййй все едно нож му опира.Дано по-бързо му мине тоя период.Сега съм го предупредила,че като почнем да следим О и имаме точно определени дни,в които няма право да се оправдава и да мрънка  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #873 -: Януари 27, 2018, 22:00:20 pm »
Маги меи и аз това му обяснявам на моя,но резултат няма мн голям и адски му се дразня
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #874 -: Януари 28, 2018, 10:12:05 am »
При мен явно не се е получило, току що ходих до тоалетната и по салфетката имах много бледо розово. Но чудно как, след като не съм спряла Дуфастона. Освен днес да си направя тест и направо да спра да го пия, да не чскам утре  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #875 -: Януари 28, 2018, 10:49:10 am »
Както и предположих, отрицателен....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #876 -: Януари 28, 2018, 12:30:09 pm »
Момиче, както бях писала и по- рано- Дуфастонът не може да спре МЦ, най- много да го забави с някой ден. Съжалявам. Скоро ще стане, ще е положителен :)

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #877 -: Януари 28, 2018, 15:01:17 pm »
Момиче ф съжалявам...
Моя е същата работа... изморен съм, нали вчера правихме егати мъже... думи нямам. Аз тези дни съм в О и само го карам да бебеправим. Хубаво е че той не знае че съм в О хахах.
Маги и ние с моя това си говорихме.. колко пари дадохме до сега пък 2 месеца нищооо и малко се изнервям вече. Все по силно почвам да мечтая за бебенце и мо се иска да стане по бързо. И му викам ето ако неше пуснал хормони още на първия преглед уролога щеше да ти изпише някакво лечение ама ти като не ме слушаш... и той е аз откъде да знам че ще ги иска и аз му казвам нали за това толкова чета и пиша и питам... думи нямам просто... извинявайте ама поне се успокоявам че при всички вас е така ххаха че си мислех че само моя е така... имам чувството че много го искат ама ако може само да си стане ще е най добре
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #878 -: Януари 28, 2018, 16:12:50 pm »
Аз друго не разбирам, те си правят кефа, за да ни забременят реално, а колая го обираме ние 9 месеца после, че и раждане, и всички последствия/екстри след това, и пак се дърпат като трябва да се прави бебе, правят се на ощипани, а иначе ако е просто за секс са първа писта. Това е меко казано нелепо, абсурдно и влудяващо поведение :x! Били за разплод, а ние?!?                      Чисти инкубатори сме...

Тери, терминът ми и с тази бременност е май месец, както и с предните две, явно каквото и да правя съм фертилна само август/септември и туй то :ask:  :D
Ще си раждам все майски бебета и това си е, живот и здраве де...
« Последна редакция: Януари 28, 2018, 16:14:28 pm от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #879 -: Януари 28, 2018, 17:52:25 pm »
momiche_f,съжалявам. Дано не си се натъжила много. Но пък поне успяхте да предизвикате О, ще стане някой друг месец.
Слънцемое, а какво се оказа на хормоните, от там ли е проблема? Ако е така може да има голяма напредък и при Kukapetal тестостеронът е бил зле.   (Телефонът ми вече като напиша "Сл" и предлага "Слънцемое" :D)
Vistal, много ме разсмя с тази фертилност в летния период. Разбивате митът, че деца се правили зимата като няма работа на къра :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света