0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #400 -: Януари 09, 2018, 20:57:07 pm »
Лейди приеми това изпитание като последно и гледай от добрата страна, много е гадно.щ,всички ние бяхме се чувствали така на твое място. Но мисли позитивно дано вече след тази манипулация да няма пречки и да станат нещата. Ние всички сме с теб и ти пращам нашата подкрепа
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #401 -: Януари 09, 2018, 21:17:46 pm »
Много хубаво, Вистал. Аз си умирам направо за бебонки. Само да ти е жива и здрава.

Лейди, пожелавам ти бързо възстановяване след операцията и да се окажат тръбите проходими. Дано това да са ти последните мъки. Определено ще са дълги тези месеци за теб, но нека да са ползотворни. Дано наистина бързо да се възстановиш не е лека манипулация, но пък важното е, че е вариант. Пожелавам ти да са наред изследванията и да минава по-бързо операцията.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #402 -: Януари 09, 2018, 22:20:29 pm »
Добър вечер, момичета. По изчисления и тестове, на 5.01 трябваше да съм в овулация. На 16 рано ли е да пусна кръвен тест за ЧХГ
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #403 -: Януари 10, 2018, 00:22:43 am »
Много хубаво, Вистал. Аз си умирам направо за бебонки. Само да ти е жива и здрава.

Лейди, пожелавам ти бързо възстановяване след операцията и да се окажат тръбите проходими. Дано това да са ти последните мъки. Определено ще са дълги тези месеци за теб, но нека да са ползотворни. Дано наистина бързо да се възстановиш не е лека манипулация, но пък важното е, че е вариант. Пожелавам ти да са наред изследванията и да минава по-бързо операцията.


Благодаря Тери, това ще ми е госпожица номер две живот и здраве.
Бяха ни казали момче в начлото и аз много се бях притеснила, защото бебето което загубихме беше момче, а вътрешното ми чувство беше за много по-висок шанс за повторение на това което се случи, ако пак беше момче, та сега съм по-скойна...
Пожелавам ти една принцеска тогава и на теб, може пък и нея да си сънувала :)!
« Последна редакция: Януари 10, 2018, 00:26:25 am от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #404 -: Януари 10, 2018, 00:24:34 am »
Добър вечер, момичета. По изчисления и тестове, на 5.01 трябваше да съм в овулация. На 16 рано ли е да пусна кръвен тест за ЧХГ


Кръвен тест вече би трябвало да отчете наличие на бременност, ако има такава.
Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #405 -: Януари 10, 2018, 08:36:21 am »
Лейди, разбирам те мила и аз бих била като теб.Поплачи, потъжи, вдигай глава и продължавай. Ще се нареди всичко, но защо трябва да е толкова трудно.Прегръщам те!

Вистал, ох момиченце, голяма радост!

Павла
, много се радвам за теб, имах добро предчувствие!


Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #406 -: Януари 10, 2018, 08:43:40 am »
Вистал много се радвам :) момиченце това е много прекрасно, всичко ще е наред не го мисли :) бременей си  :)
Лейди всичките подкрепяме и можеш да разчиташ на нас - да ни се оплачеш, да споделиш за всичко ние сме насреща.
Ех Павлааа страхотна новина :) това е страхотно. Пожелавам ти безпроблемна бременност и щастлив финал. НО моля те поръси малко пръшец в групата да те търкулнем под него :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #407 -: Януари 10, 2018, 09:14:15 am »
Слънцемое, все още сме във форма. Рано е да започваме да се търкаляме :D Нека минем под прашеца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #408 -: Януари 10, 2018, 09:35:06 am »
ХАхаХАхаХАха  osi_9 ХаХахАХахаха чакай че ми стана много смешно :)
Добре на минем под прасеца хахахаха нз защо така съм го написала... Извинете ме хахахах
може би вече си предствям как ще се търкаляме всички ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #409 -: Януари 10, 2018, 09:44:42 am »
Благодаря ви мили момичета, радвам се, че във ваше лице намирам истински Хора и опората от която се нуждаем всички. Благодаря ви за подкрепата. Дано всичко мине по-бързо отколкото очаквам...
Висталче, прегръщам те, много се радвам, че очаквате госпожичка❤
Пламче, стискам палци. Дано е положителен.
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #410 -: Януари 10, 2018, 12:48:08 pm »
Аз още не мога да се отпусна да се зарадвам. Даже на никого не сме казали. Но за вас момичета
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #411 -: Януари 10, 2018, 13:28:31 pm »
Минавам под прашеца първа.Благодаря ти Пав-ла и не се притеснявай,всичко ще е наред.Хайде момичета и вие под прашеца.аз чакам да не ми дойде утре,другиден.Стискайте палци.Спермограмата на мъжът ми се оказа май лоша,ще видим какво ще каже андролига,записахме час за 17.Успех на всичкиии :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #412 -: Януари 10, 2018, 13:28:49 pm »
Ухууу айде аз ще съм първа  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Дано скоро и ние сме в положение за поръсвме прашец :)
Желая ти безпроблемна бременност, щастлив финал и много положителни емоции :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #413 -: Януари 10, 2018, 13:48:18 pm »
magi mei и аз като теб чакам да не ми дойде други ден
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #414 -: Януари 10, 2018, 14:10:48 pm »
Вие поне знаете кога трябва да не ви дойде, което си е  предимство :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #415 -: Януари 10, 2018, 14:16:17 pm »
Еличка как ме развесели  :D :D :D знаем ама при мен с тези болки долу вчера и днес сиг ще си ми дойде
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #416 -: Януари 10, 2018, 14:18:47 pm »
Може да си късметлийка и да се окажат симптоми на ранна бременност.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #417 -: Януари 10, 2018, 14:22:41 pm »
Момичета не знам на какво се дължи,но от няколко месеца нямам почти никакви симптоми преди да ми дойде,хем ми е странно,хем ми е готино,че нищо почти не ме боли.Може би са ми се регулирали хормоните.Ако ми дойде отивам да си пусна хормони да видим какво е положението при мен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #418 -: Януари 10, 2018, 14:38:00 pm »
Маги и аз бях така миналия месец никакви болки,нищо даже до последно си мислех че ще ме пропусне и ..........хоп дойде ми
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #419 -: Януари 10, 2018, 14:51:15 pm »
Момичета и аз съм без симптоми. Преди усещах няколко дни преди датата какво се случва, а сега и при мен нищо няма.... вече 6-7 месеца съм така. Не че ми липсват предменструалните болки и нерзположение, ама ми е шантаво  :D