0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #580 -: Ноември 03, 2017, 14:58:38 pm »
Кикче, ХрисАни, стискам силно палци!!! С вас съм!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #581 -: Ноември 03, 2017, 19:26:47 pm »
Здравейте.Не ви казах за резултата(0,10),защото свикнах с отрицателните и за мен това стана нормално.Тъжно,но това е реалността за съжаление.Замислям се за донорска яйцеклетка.


 Hristinchet0 дано ви е на късмет едничката и имате хубаво ембрионче за връщане.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #582 -: Ноември 03, 2017, 21:18:46 pm »
Ех zemqta.. горе главата.. ако трябва и донорска Я да е. Няма да се отказвате...

Аз нещо съм много скептично настроена....и имам някакви опасения... че както 2 месеца нещо с мц не ми върви... един месец без ову.. един със закъснение и не си почнах стимулацията както си го мислех... дето споменах че си мисля че ще ми изпуснат фоликула... щото ме болеше яйчника... ии тооо на косъм го хванахме... ама пък сега си мисля че Я ако не е презряла... няма пък да се оплоди като хората...а ако се оплоди пък.. след трансфера няма да има Б... е такива неща аз си мисля...
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #583 -: Ноември 04, 2017, 09:13:24 am »
Hristinchet0 да не чувам! Трябва да си много позитивна и да знаеш, че това еположителен опит. При моето инвитро и аз се бях притеснила за яйцеклетките да не се пукнат. Даже отказах да шофирам, да не би от съединител, спирачки от натискане с крак да спукам фоликулите. Но всичко мина идеално.

zemqta много съжалявам за отрицателния резултат. Няма да се отказвате никога. Всяка една тук ще бъде мама!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #584 -: Ноември 04, 2017, 09:45:23 am »
Благодаря ви за куража!
Ами и аз това се чудя, защо ми казват лечение три месеца, след като нормално е шест!?! Не ходя при репродуктивен специалист и точно това ме притеснява. Моята гинеколожка твърди, че има опит с лапароскопиите. Отдавна знам, че оперира.
Висталче, тя дори и не спомена, че може да се пробва инсеминация преди лечението с хормони.
Христинчето, палци стискам. Всичко ще е наред!
Хайде мили момичета, дано този месец някоя се похвали.
Аз пак бях изгубила надежда, но се посъвзех...
Късмет❤
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #585 -: Ноември 04, 2017, 12:11:11 pm »
Лейди, насочи се към клиника. Там най-добре ще се погрижат за ендометриозата.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #586 -: Ноември 04, 2017, 12:14:15 pm »
Кикче, успех мила, мисли позитивно, всичко ще се нареди! Пожелавам успех на всички момичета тук! Съжалявам, че нямам възможност да пиша често, но ви мисля и стискам палци за всички ни! Как искам вече да сме preggo и да си говорим за това...
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #587 -: Ноември 04, 2017, 14:16:49 pm »
Момичета нямаме късмет... яйцеклетката не се е оплодила... сега ми се обадиха ембриолозите.. Ама нищо аз не се отчайвам и няма да се откажа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #588 -: Ноември 04, 2017, 20:15:58 pm »
 Здравейте момичета  :oops: От доста време чета тези теми и форуми и чак сега събрах смелост за регистрация за да ви пиша. От 7-8 месеца с мъжа ми се опитваме да си направим бебе, но за жалост не се получава... :( Опитвам се да не губя кораж,но с всеки изминал месец ми става все по- трудно и по-трудно. За втори месец правя тестове за овулация, но малко се мъча с разгадаването им. Последният ми цикъл беше от 23.10 до 28.10. На 01.11 си направих тест-получиха се две еднакви черти. На 02.11 тестовата беше по-наситена от контролната. Вчера и днес пак правих и пак двете черти са еднакви. Моля Ви някой да ми каже защо така се получава и кога да очаквам овулацията или пък вече е минала... Успех на всички  :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #589 -: Ноември 04, 2017, 22:35:01 pm »
Magi_st, ще помисля по този въпрос. Вече ми е повече от ясно, че нещата не са толкова безобидни...
Благодаря ти.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #590 -: Ноември 05, 2017, 00:03:05 am »
Добре дошла, Слънцемое!
Ще бъде по-лесно да определиш положителния, ако подредиш тестовете един до друг, за да видиш кой е с най-наситена тестова черта. Скоро в тази тема обсъждахме тестовете за овулация, прегледай я  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52186.msg1154112#msg1154112 , има и примерни снимки.
Както си описала тестовете, вероятно положителният е този на 2.11, ако действително той е с тестова черта по-наситена от контролната.
Запазила ли си тестовете, можеш ли да копираш снимка?
Каква е продължителността на цикъла ти (не дните за менструация, а месечния цикъл)? 

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #591 -: Ноември 05, 2017, 01:59:12 am »
Благодаря много за отговора. Ще преглед темата, която си ми пуснала. Цикъла ми е много редовен средно 28-30 дни (най-често е 29). А за тестовете - аз ги подреждам един под друг и този от 2.10 е с най-много наситена черта, но ми е странно защо и след това два дена чертите са еднакви. Качвам снимки.
« Последна редакция: Ноември 05, 2017, 02:01:33 am от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #592 -: Ноември 05, 2017, 09:00:54 am »
Благодаря много за отговора. Ще преглед темата, която си ми пуснала. Цикъла ми е много редовен средно 28-30 дни (най-често е 29). А за тестовете - аз ги подреждам един под друг и този от 2.10 е с най-много наситена черта, но ми е странно защо и след това два дена чертите са еднакви. Качвам снимки.
и според мен положителен е този от 2.11
Често овулацията настъпва в следващите 24 часа, но може малко по-късно, до 48ч. след положителния тест, дано да сте правили опити в тези дни.
За следващите тестове, по-бледи са от положителния и според мен ще избледнеят постепенно в следващите дни. За твое спокойствие, ако искаш направи и днес още един да проверим, но според мен всичко е наред с тестовете. Явно нивата на ЛХ при теб са по-високи, затова и тестовата чертичка е доста по-наситена от контролната.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #593 -: Ноември 05, 2017, 10:29:12 am »
Момичетааааа, днес ми е 29 ден от цикъла. Последните 3 цикъла ми бяха по толкова дни. БТ ми е 37,2. Стискайте палци! Имам ПМС, все едно всеки момент ще ми дойде.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #594 -: Ноември 05, 2017, 11:47:42 am »
Тединка.. стискам палци :) Дано да е твоя месец 😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #595 -: Ноември 05, 2017, 13:15:17 pm »
Благодаря много за отговора. Ще преглед темата, която си ми пуснала. Цикъла ми е много редовен средно 28-30 дни (най-често е 29). А за тестовете - аз ги подреждам един под друг и този от 2.10 е с най-много наситена черта, но ми е странно защо и след това два дена чертите са еднакви. Качвам снимки.
и според мен положителен е този от 2.11
Често овулацията настъпва в следващите 24 часа, но може малко по-късно, до 48ч. след положителния тест, дано да сте правили опити в тези дни.
За следващите тестове, по-бледи са от положителния и според мен ще избледнеят постепенно в следващите дни. За твое спокойствие, ако искаш направи и днес още един да проверим, но според мен всичко е наред с тестовете. Явно нивата на ЛХ при теб са по-високи, затова и тестовата чертичка е доста по-наситена от контролната.


Секс правихме на 1,3 и4.11. Точно на 2 след като правих теста с най-често наситената черта нямахме възможност, но пак се надявам да е станало. Мисля че малко съм се побъркала с тази работа за бебе и мисля другия месец никакви тестове и нищо. Пък ако до нова година не се получат нещата ще ходиме при някой специалист. Много благодаря за всичко, просто исках да си споделя историята, за да ми олекне малко тъй като н8е не сме казвали на никой за нищо... Благодаря пак момичета. Хубаво е че ви има.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #596 -: Ноември 05, 2017, 13:42:03 pm »
Тединка, с теб сме! Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #597 -: Ноември 05, 2017, 14:07:18 pm »
Благодаря много за отговора. Ще преглед темата, която си ми пуснала. Цикъла ми е много редовен средно 28-30 дни (най-често е 29). А за тестовете - аз ги подреждам един под друг и този от 2.10 е с най-много наситена черта, но ми е странно защо и след това два дена чертите са еднакви. Качвам снимки.
и според мен положителен е този от 2.11
Често овулацията настъпва в следващите 24 часа, но може малко по-късно, до 48ч. след положителния тест, дано да сте правили опити в тези дни.
За следващите тестове, по-бледи са от положителния и според мен ще избледнеят постепенно в следващите дни. За твое спокойствие, ако искаш направи и днес още един да проверим, но според мен всичко е наред с тестовете. Явно нивата на ЛХ при теб са по-високи, затова и тестовата чертичка е доста по-наситена от контролната.


Секс правихме на 1,3 и4.11. Точно на 2 след като правих теста с най-често наситената черта нямахме възможност, но пак се надявам да е станало. Мисля че малко съм се побъркала с тази работа за бебе и мисля другия месец никакви тестове и нищо. Пък ако до нова година не се получат нещата ще ходиме при някой специалист. Много благодаря за всичко, просто исках да си споделя историята, за да ми олекне малко тъй като н8е не сме казвали на никой за нищо... Благодаря пак момичета. Хубаво е че ви има.
Слънцемое, не е проблем, че сте пропуснали 2.11, успех в този цикъл!  :)


Тединка, късмет!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #598 -: Ноември 05, 2017, 16:19:25 pm »
Момичета тест правих и днес. Качвам снимка пак са две черти нп тестовата е по-бледа от контролната. Стискайте палци да е станало.
Тединка дано да се зарадваш този мецес. Стискам палци за добри новини. Усмихнат ден на всички   :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #599 -: Ноември 05, 2017, 16:26:48 pm »
Земята, прегръдки.

Кикче, съжалявам. Говори с Цветков зако според него се е получило тайа и смело напред.

Тединка, стискам палци.

Слънцемое, успех и на теб!