0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #660 -: Ноември 09, 2017, 00:20:39 am »
magi mei, стискам палци да хванеш О и този месец да има Б!
Mihaela Viyacheva, с теб съм, дано инсето е успешно!
marsi, благодаря ти мила за пояснението! Ще си взема час за другата седмица. Надявам се понеделник да не е рано?
Hristinchet0, вярвай и всичко ще бъде наред мила!
evelinapa, благодаря ти! Успех и на теб!!!

danaq999, От сърце ти благодаря!!! Успокои ме, ще си лежа и аз повече, но шпа не съм пила. Лек остатък от бременността и на теб и здраво бебче на финал!

 :bori_010: :bori_003: :bori_014:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #661 -: Ноември 09, 2017, 07:20:40 am »
Тединка дишай дълбоко и спри да мислиш за лоши неща,защото мислите ни имат много силна енергия,особено негативните.
Христинчето оправяй се бързо :)
Слънце мое,на теб кога ти е датата за Ц да стискаме палци и на теб?
Аз вече 3 ден правя тестове за овулация и все отрицателни а ми е 12 ден с цикъл 27 дни,а тялото ми друго показва от тестовете.Гърдите ме болят,яйчниците от време на време ми придърпват,някак си имам тежест в корема.Имам чувството,че все още не познавам признаците на тялото си,много ми е объркано :(



Здравейте. Меги меи датата ми е 20.11... имам да си чакам и да се надявам.. от време на време има малки болки долу, циците ме наболяват (те винаги много ме болят преди цикъл) но се опитвам да не мисля много а да се радвам на хубавите новини от вас.
Ти защо не почна малко по рано с тестовете аз съм с редовен цикъл 28-30 дни и този и миналият месец като правих тестовете ми отчиташе положителен на 10 Ден, което мисля че е доста рано... може и при теб да е по ранна О..., но дано да я хванеш тази О и да има резултати положителни накрая :) Стискам палци...
Тединка повече усмивки и хубави мисли.
Прегръщам ви
« Последна редакция: Ноември 09, 2017, 08:39:16 am от Слънцемое »
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #662 -: Ноември 09, 2017, 09:20:18 am »
Добро утро,тестовете ги правя с 2 часа въздържание от течности и пишкане :) ,а за късното им започване този месец просто много неща са ми на главата и си мислих да ги почна още на 8 ден,но изпуснах момента.По принцип пием Прегнакеър за него и нея и се надявам да си е на време О и да се е регулирала по средата на цикъла.Продължавам с тестовете пък каквото стане,в крайна сметка може и да няма О този месец.Слънцемое моят Ц трябва да дойде на 23,стискам палци да не го дочакаме този месец :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #663 -: Ноември 09, 2017, 09:27:18 am »
Кикче, мила, притесних се за теб, какви са тези работи... Бързо възстановяване, скоро нова пункция и бебенце да ви зарадва!

Успех на всички! Хайде скоро много бебета в тази тема да има!  :bori_002: :bori_007: :bori_011:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #664 -: Ноември 09, 2017, 10:03:37 am »
Христинче, според мен не е пунктиран големия фоликул.За мен той беше много голям и най-вероятно там е била презряла яйцеклетката.Но питай лекарите за всичко.После отиди и при Цветков да го питаш защо така се е получило.

Успех и пиши как си!

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #665 -: Ноември 09, 2017, 12:33:02 pm »
Ама.. ако е пунктиран големия фоликул той не изчезва ли? Или си остава и продължава да расте празен? Нещо немога да си го обясня.. иначе като ми звъннаха не ми казаха че е презряла а че не е била хубава и са имали доста забележки... ааа незнам... сега ми дадоха тел номер и ще му се обадя... да му кажа какво става...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #666 -: Ноември 09, 2017, 12:41:21 pm »
Ако е пунктиран големия фоликул би трябвало да изчезне, но не винаги става така доколкото знам.Може да продължи да расте.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #667 -: Ноември 09, 2017, 12:55:00 pm »
Обадих му се... Казах му какво е станало и той каза че е било нормално..... ии ми каза да си запиша час за преглед да ме погледне... В Сряда ми е часа..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #668 -: Ноември 09, 2017, 13:06:51 pm »
Ми защо да е нормално, странно. Ти как си?БОли ли те много?

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #669 -: Ноември 09, 2017, 13:27:28 pm »
Вече не.. само като пишкам ме прорязва... :) още малко и ще ме изпишат. Благодаря.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #670 -: Ноември 09, 2017, 13:51:38 pm »
В 4гс и 4 дни възможно ли е да не се види нищо на вагинален ехограф? :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #671 -: Ноември 09, 2017, 14:05:25 pm »
Мисля че да.. ма много е рано бе момиче... Кръвен пусна ли за чхг да се види колко е... ако си 4седмица и 4 дена... реално все едно 4дни е закъснението...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #672 -: Ноември 09, 2017, 14:22:53 pm »
В 4гс и 4 дни възможно ли е да не се види нищо на вагинален ехограф? :(
Няма да се види. Рано е.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #673 -: Ноември 09, 2017, 15:31:53 pm »
Маги меи ние сме горе долу по едно и също време. Моята О беше на 02.11 вече преди 1 седмица а като знам до 20.11 колко още много време има лошо ми става. А щом пиете някакви работи м8же и на време да си ти е О. Прави тестове и ще се разбере, но пробвай с малко повече време въздържание преди тестовете. Ри мериш ли си БТ (аз все още не, и мисля да не я меря така или иначе ще изчакаме още малко и ще си пускаме изследваное)?
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #674 -: Ноември 09, 2017, 16:31:21 pm »
Не меря Б температура,давам го само на тестове и то не всеки месец,иначе много се вглъбявам,и моя все ми се кара да не го мисля толкова.Дали е възможно тестовете този месец да не са ми отчели О,понеже си имах физическите симптоми?И ние чакаме до Януари и ако не стане с нови сили започваме и ние изследванията ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #675 -: Ноември 09, 2017, 19:13:30 pm »
Колко е МЦ при теб magi mei.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #676 -: Ноември 09, 2017, 22:51:22 pm »
 26-27 дена,но нямам нито един положителен тест,явно О няма този месец. osi_8. Е поне ще мога да пийна подобавощо,че сме замислили да ходим да каним кума тези дни,пък когато е писано ще стане ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #677 -: Ноември 10, 2017, 00:09:18 am »
Тединка, честито мила, сигурна бях!!!
Мен в 5г.с. ми видяха плодния сак, за точката поне към края на 6та началото на 7ма седмица, че и пулса да се чуе.
Аз също си втълпявах извънматочна до прегледа защото имах болки в ляво дни наред (овулиращия яйчник въпросния месец), а и не ми се вярваше, че ще имам щастието.
Безкрайно се радвам за теб!

Христинче от къде сега това бе душко, милата, дано не се стига до манипулация!!!

Лейди, ендометриозата може да пречи по няколко начина, първо ако са налични кистите, но си има ову, можеш да забременееш, но те изхвърлят токсини някакви до колкото знам, които понякога могат да попречат на бременността да се задържи докрай.
Второ ако има разрастната тъкан по тръбите може да ги нагъне/запуши. Понякога и по самата матка може да има тъкан, която да я деформира и да пречи на захващането на оплодената яйцеклетка (това се случи на моя приятелка).
Трето, до колкото знам ендометриозата си играе по някакъв начин с имунитета, не помня точно как беше формулирано, но един вид го премодулира така че той не позволява на яйцеклетката да се прикрепи и като вредител я изхвърля (последното е твърде малко вероятно да се случи). Май го обясних много зле.
Аз на твое място бих направила лапаро да се махнат кистите и да се види дали са проходими тръбите и първо бих пробвала с инсеминация, преди лечение, както ти бях писала.

Аз съм към края на 14г.с. седмица (4ти месец в началото), имам корем като за 6ти месец, тресе ме хормона яко, още ми се гади, става ми зле, отслабнах 2 кг още в началото и едва на скоро качих 400г, лежа прекалено много и дълго, вкарвам се в ужасни филми, най-общо казано, все още не ми се вярва, че ще получа щастието към което се стремя. Споменах ли и, че от един месец не мога да се наспя?
Иначе ми е дадено в момента точно каквото ми беше взето и от душа и сърце се моля, да стигна до финал с живо и здраво бебе (дано скоро прорита) и да гушна същото живо и здраво бебе след раждането...

Нали може да се оплаквам  :D...

Стискам палци на абсолютно всички вас <3!
« Последна редакция: Ноември 10, 2017, 01:35:05 am от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #678 -: Ноември 10, 2017, 09:39:38 am »
Вистал радвай се на бременността всичко ще е наред, мисли положетелно и оставете лошите мисли в страни.
Меги меи вие от колко месеца правите опити за бебенце? Ние от 8... И нищо само дето всеки месец се филмиран че ми се гади, спи и други симптоми които явно подсъзнателно отключвам и като ми дойде и всичко се изпарява...
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #679 -: Ноември 10, 2017, 09:59:10 am »
Слънцемое и двамата трябва да сте спокойни. Ние от две години сме така, видимо сме здрави и двамата. При мен малко хормоните ми играят и борд компютъра както се шегува мъжа ми :D Човек притръпва вече и когато нацяло спре да мисли за това тогава ще стане. Мислите трябва да се насочат някъде другаде за да има спокойствие, иначе ако само това ти е в главата трудно може да се получи нещо. Така че успокойте топката момичета и ще стане ;)