0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #640 -: Ноември 08, 2017, 13:19:15 pm »
Ехааааа Тединкааа ЧЕСТИТО мила ...
дано си ни на късмет този месец. Пожелавам ти лека бременност
Предръдки...
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #641 -: Ноември 08, 2017, 13:36:52 pm »
Еххх Тединка прекрасно,оправи ми настроението за деня,леко бременеене ти пожелавам и както обеща да не спираш да ни посещаваш. :heartbeat: Сега можеш и ти да ни поръсиш с прашец,за да ни излезе и на нас късмета скоро време. :babyflips: За фолиева киселина чувам хубави отзиви за Неофолик.Но каквато и да вземеш се пие по едно хапченце на ден.Успех момичета този месец на всички  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #642 -: Ноември 08, 2017, 13:44:59 pm »
Ей тая пих аз и при първата бременност и ми изписаха сега след опита

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #643 -: Ноември 08, 2017, 14:01:28 pm »
Тединка честито мила.. много ме зарадва.. прегръщам те силно и ти пожелавам лека бременност и всичко да е наред.

Момимета аз съм на болница.. днес сутринта май спуках киста.. мноогоо не болеше.. Сега съм на системи.. имам малко кръв в коремната кухина. сега ще ме наблюдават.. дано кръвта не става повече иначе ще ме оперират.. Аз се чудя от къде тая киста се е появила.. Нали беше един фоликул и 3 много малки... да не би пък те да са били пораснали!?!! Ама задължително ще запазя час при Цветков да ме прегледа след като сме изпишат..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #644 -: Ноември 08, 2017, 14:08:12 pm »
Хм много странно Христинче, изключително странно.Разпитвай, питай и стискам палци всичко да мине леко!Прегръдки и пиши, да знаем, че си добре!

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #645 -: Ноември 08, 2017, 14:27:13 pm »
Благодаря момичета! Тук съм с вас както обещах и няма да ви изоставя!!!  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

Христинче, скорошно оздравяване и не забравяй да пишеш как си! :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #646 -: Ноември 08, 2017, 14:41:02 pm »
Христинче, с теб сме!  :bighug:
Тединка, цял ден те мисля  :D Честито миличка, много се радвам за теб. Леко бременеене ти желая и едино прекрасно бебе  :bori_011: :kiss:
Tanq88, благодаря ти за вниманието. Как да съм, много се изплаших от последиците след прием на хормоналните препарати. Това е страшно! И реших, преди да се подложа на лапаро, ще пробвам с една отвара. По никакъв начин не би ми навредила. Пия я два пъти на ден. Силно вярвам, че ще ми помогне. Целта е да стопя кистите.
Чудя се обаче момичета, ако кистите намалеят и/или изчезнат, дали ще имам шанс да овулирам или при всички положения ендометриозата спира процеса, въпреки че няма кисти... :?
Ох, Тединка още веднъж ЧЕСТИТО :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #647 -: Ноември 08, 2017, 14:42:39 pm »
Лейди, зависи къде е ендометриозата.Щом си спокойна и мислиш, че ще мине с отварата пробвай.Аз съм Това неверни и пристъпвам веднага към действия, който имат логическа подкрепа.Но ние сме тук, не ни забравяй и пиши.Ще те подкрепим каквото и да стане.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #648 -: Ноември 08, 2017, 14:51:42 pm »
Имам едни леки пробождания в яйчниците и по средата като ПМС понякога, нормално ли е? :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #649 -: Ноември 08, 2017, 14:55:05 pm »
Абсолютно да.Много често не се разбира кога е бременна една жена, защото прилича на ПМС.Отделно, като почне да се разтяга матката са едни болки, ужас.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #650 -: Ноември 08, 2017, 14:57:42 pm »
В понеделник точно по календар ще съм в 5 г.с. дали ще се види нещо при лекаря?
Благодаря, много съм объркана! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #651 -: Ноември 08, 2017, 15:24:31 pm »
Тединка, мисля че ще се види.СПокойно, ако имаш въпроси питай, тук сме!

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #652 -: Ноември 08, 2017, 15:25:35 pm »
Тединка я се успой сега малко... не е хубаво да се напрягаш :D всичко ще е наред не се тревожи :)
Христинче с теб сме мила, дано всичко е наред :)

Момичета ако имам и аз такава подкрепа от всички вас , най-много и аз да се зарадвам тоя месец, дано сте ми на късмет :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #653 -: Ноември 08, 2017, 15:35:45 pm »
Само ме е страх от извънматочна. Нямам кървене (да чукна на дърво). Само леки болки...
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #654 -: Ноември 08, 2017, 16:43:13 pm »
Тединка дишай дълбоко и спри да мислиш за лоши неща,защото мислите ни имат много силна енергия,особено негативните.
Христинчето оправяй се бързо :)
Слънце мое,на теб кога ти е датата за Ц да стискаме палци и на теб?
Аз вече 3 ден правя тестове за овулация и все отрицателни а ми е 12 ден с цикъл 27 дни,а тялото ми друго показва от тестовете.Гърдите ме болят,яйчниците от време на време ми придърпват,някак си имам тежест в корема.Имам чувството,че все още не познавам признаците на тялото си,много ми е объркано :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #655 -: Ноември 08, 2017, 16:50:52 pm »
Тединка честито и от мен и лека бременност  :bighug:
Лейди, аз съм с предполагаема ендометриоза, но не е потвърдена с лапароскопия, преди 3-4 години имах доста голяма киста, която казаха, че е ендометриозна, пих най - различни противозачатъчни и въпреки че мислеха, че няма как да се махне се махна. В момента нямам кисти, но Август някъде реших да правя инсеминация и в следващите 3 месеца се оказа, че не ми се пукат фоликулите, което според лекарката ми е заради ендометриозата. Надявам се при теб, ако се изчистят кистите, всичко да е наред и да не ти се налага операция. Успех
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #656 -: Ноември 08, 2017, 19:23:02 pm »
Ах, каква хубава новина  :D  Честито, Тединка!
За регистриране на плодното сакче с ехограф - около десет дни след закъснение, понякога може и по-рано - около седмица след закъснене. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред!

evelinapa и Pav-la, дано това да са успешните ви инсеминации, късмет, момичета!

magi mei, спазваш ли условията за тестовете - да ги правиш следобяд, след 2-3 часа въздържане от прием на течности?

Hristinchet0, дано да мине леко и да не се наложи операция!  :hug2:

Lady01, във връзка с ендометриозата по-добре попитай в някоя от темите за ендометриоза, тъй като има момичета (някои вече с дечица), които е възможно да не следят тази тема.
Това е подфорум  Ендометриоза
« Последна редакция: Ноември 08, 2017, 19:44:17 pm от marsi »

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #657 -: Ноември 08, 2017, 19:32:01 pm »
Аз много се чудя сега...от къде подяволите се появи тази киста? Възможно ли е някои от тези 3 фоликула които бяха по-малко на прегледа да е порастнал толкова бързо и толкова много, че да стане на киста.. или при пункцията доктора не е боцнал правилния фоликул?!?
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #658 -: Ноември 08, 2017, 19:39:37 pm »
Честито,  Тединка!  Лека и успешна бременност!  😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #659 -: Ноември 08, 2017, 21:07:17 pm »
Тединка,честито мила!Знаех си аз,че ще ни зарадваш!Относно болките аз имах менструални първите 2 седмици и ме посъветваха да лежа повече и пиех нош па,но не се притеснявай,всичко ще е наред.Желая ти лека и най-вече безпроблемна бременност от все сърце 💋💋💋