0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #340 -: Октомври 03, 2017, 22:29:21 pm »
Мисля, че успях да променя настройките и вече е в подписа ми :) Но, като вляза се появява само текущия месец. Предишен не виждам. Потребителското ми име там е Lady011.
Марси, благодаря за съветите  :D
Памела, стискам палци!
Михаела, честито! Радвам се за вас и ви желая късмет :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #341 -: Октомври 04, 2017, 07:49:12 am »
 Blagodarq
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #342 -: Октомври 04, 2017, 08:08:55 am »
Момичета, вчера видях в сайта на ЦАР, че сме одобрени за ин витро, но някой знае ли до колко време би трябвало да ми звъннат, за да си взема заповедта?

Mihaela, при нас чакането беше точно 8 месеца от подаване на документите. Напоследък вървят доста бързо номерцата.Ще ти се обадят по телефона, за да те поканят в точен ден и час. Пожелавам ти успех!!! :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #343 -: Октомври 04, 2017, 08:49:50 am »
Лейди, Точица благодаря  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #344 -: Октомври 04, 2017, 09:19:57 am »
Момичета успех!

Както са казали от одобрението, до обаждането за връчване на заповед минават едни 7-8 месеца.Сега са и по-бързи.

HELIANTHUS, имала ли си възпаление на тръбите някога, някакво гинекологично заболяване или да си настинала сега при престоя си тук?Питам защото аз имах сраствания на дясната тръба, която прекъснахме и винаги като ми идва изтръпването е чак по десния крак от горната страна.Аз по това разбрах, че имам проблем там.Ако можеш направи една цветна снимка, за да си спокойна, че всичко е наред.
 

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #345 -: Октомври 04, 2017, 11:57:52 am »
Magi, не съм имала възпаление на тръбите или някакво друго гинекологични заболяване досега. Бях съвсем леко настинала. За първи път ми се случва това изтръпване. Сега вече отмина болката в яйчника, но пръстите на крака са изтръпнали много странно и неприятно от няколко дни...не знам дали е свързано. Благодаря за съвета, сигурно ще направя цветна снимка скоро.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #346 -: Октомври 04, 2017, 12:20:46 pm »
Здравейте момичета регистрирах се тук за да ми дадете съвет защото ще се побъркам. Със приятелят ми решихме да правим опити за бебенце. Според календартът ми сме уцелили поне ден или два от дните на зачеване. Последният ми цикъл беше на 8 септември сега го чакам на 5-ти или 6-ти. Но вчера не издържах и си направих ранен тест за бременност Престо. На втората минута вече го погледнах и беше отрицателен доста се натъжих и седнах да изпуша една цигара след това го взех да го изхвърлям и гледам на 8-ма минутка има втора бледа чертичка беше доста бледа и не знам какво да мисля. Не смея да се радвам все още защото нямам никакви симптоми за бременност единствено ми прави впечатление че ходя често до тоалетна и имам болки във яйчниците все едно ще ми дойде всеки момент.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #347 -: Октомври 04, 2017, 12:29:50 pm »
Lalra, колко време след напишкване е валиден теста?На упътването му си пише. Много често след този период от време се появява втора изпарителна черта.Казвам го само за всеки случай да си знаеш.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #348 -: Октомври 04, 2017, 12:43:07 pm »
Ами пише от петата до десетата минута аз го видях на 8-ма. Но не ми позволява да кача снимката 😞
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #349 -: Октомври 04, 2017, 12:54:28 pm »
Утре сутрин напишкай един тест с първа сутрешна урина. Според мен този може би е положителен, но най добре нарви кръвен утре сутрин Бета ЧХГ. За да си спокойна. Стискам палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #350 -: Октомври 04, 2017, 13:07:49 pm »
Изкушавам се още сега да го направя от сутринта само за това мисля да направя и втория тест. Утре имам страшно много задачки и не знам дали ще мога да ида да си направя изследване. Но и друго ме притеснява че нямам Никакви симптоми.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #351 -: Октомври 04, 2017, 13:26:56 pm »
За симптоми още ти е рано.Кръвния можеш по всяко време на деня,уринния със сутрешна урина
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #352 -: Октомври 04, 2017, 13:45:51 pm »
Много благодаря имах нужда за съвет
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #353 -: Октомври 04, 2017, 16:59:00 pm »
Здравейте сладурки. И аз този месец май няма да се похваля с нищо. ОВУ-то не можах да го разбера кога е и дали я е имало :D Тестовете показваха едно, БТ друго. Иди го разбери хахаха След снимката май нещо ми се пообъркаха нещата, че да видим другия месец как ще е. Успехи на всички  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #354 -: Октомври 04, 2017, 17:07:09 pm »
Lalra стискам палци да е полижителен резултата щом правите опити.
Момимета толкова бях развълнувана тези дни,че може да е стабало бебчето,но ми дойде преди няколко часа и всички надежди умряха.Нямах абсолютно никакви болки в яйчниците до днес,само лека болка в кръста и гърба и три дена  бях адски уморена постоянно.Много ми е тъпо.Квото такова.В събота мъжа ми е на спермограма,дано там открият някаква причина,която поне да лекуваме.Успех момичета  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #355 -: Октомври 04, 2017, 17:21:54 pm »
magi mei не се отчайвай. При нас двамата няма нищо, здравички и правички  :D Ама две години и отгоре не става и не става. Къде ще я правите спермограмата?
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #356 -: Октомври 04, 2017, 17:33:38 pm »
В Щерев,но са му казали,че могат по телефона да му разчетат изследването,а на мен ми се иска да отидем при специалист.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #357 -: Октомври 04, 2017, 17:55:37 pm »
Ние ходихме в Надежда. Частичните ги взехме след 2 часа от даването на материала. А другите седмица след това и ги занесохме при моя гинеколог.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #358 -: Октомври 04, 2017, 18:14:22 pm »
Момичета сега ме мъчи и друг въпрос понеже се заговорих с една приятелка и Тя ми каза че си е правила хормонални изследвания и TSH и е бил 3.18  а ендокринолога и е казал че за да може да забременее и да износи бебчето трябва да е под 2. Което ме накара да погледна моите който ги правих преди два месеца и се оказа че моето TSH e доста повече от нейното. Моето е 4.7 а допосримите норми са от 0.55 до 4.78. Сега ме е мн страх ако съм забременяла да не получа спонтанен аборт. Моля ви дайте съвет. А и другото е че не можах да издържа и си направих тест преди малко пак. И на 7 минута излезе бледа черта сякаш по видима от вчера.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #359 -: Октомври 04, 2017, 19:48:50 pm »
Не искам да давам празни надежди знам какво е да нямаш търпение да го направиш и да не дочакаш сутринта..  :D според мен си бременна това е моето мнение сутринта с първа урина направи още един а не е лошо ако имаш възможност да направиш и кръвен с за другото не съм много компетентна.. но не се шашкай спокойно успех и чакаме резултата да кажеш с нетърпение  :wink: