0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 99
« Отговор #80 -: Декември 24, 2016, 19:21:11 pm »
Привет мамчета,

Влизам да ви пожелая уютно и топло посрещане на Бъдни вечер и вълшебна и щастлива Коледа!

Лукреция,

Явно моментът наближава!  :)Стискам палци всичко да мине леко и скоро да гушнеш бебчо!



Re: Тема на бременните 99
« Отговор #81 -: Декември 25, 2016, 08:11:18 am »
Честита и Вълшебна Коледа на всички ви! Бъдете здрави и благословени!

Ех, Лукреция, може ли да си направиш подарък за Коледа? Priceless!!! Леко раждане!
*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #82 -: Декември 26, 2016, 14:08:41 pm »
Здравейте, момичета! Честита Коледа на всички!
Ние получихме най-хубавия подарък за Коледа!
На 25.12.2016г. в 21:12 часа се роди прекрасният ни син Виктор!

 Пожелавам на всяка една от вас този дар от Бога!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #83 -: Декември 26, 2016, 14:14:08 pm »
Лукреция,

Каква чудесна новина!
Честита Коледа и честит прекрасен коледен подарък!
Да е благословен малкия Виктор с много здраве, късмет и любов за радост на цялата фамилия!
На теб бързо възстановяване!
Сега ще пусна и тема за поздрави  :)

П.П. Ето я и темата за поздрави, момичета :)
www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51873.0
« Последна редакция: Декември 26, 2016, 15:04:46 pm от Mirracles »
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #84 -: Декември 26, 2016, 16:07:08 pm »
Точно тази новина очаквах да видя днес! Някой е слушал много и Дядо Коледа е видял! Хайде, поздравите в темата Честито!

Очаквах тази новина с нетърпение, обещах на Лукреция през април, че ще се чакаме на финала през декември. Беше една прекрасна година!

Mirracles, Tsvete .... вие сте на ход!

« Последна редакция: Декември 26, 2016, 16:09:32 pm от silvia29 »
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #85 -: Декември 26, 2016, 16:28:20 pm »
Весела коледа на всички и честито бебче на lucrecia.

Аз сега се вписвам в този раздел,в 4-5 г.с съм , теста ми отчете на 28 ден,нищо,че съм с цикъл 28-35 дена. На 28 ден вечерта прокървих,почнах с магнезия и но шпа,на 29 бях пред лекарския кабинет,констатира бременност,изписа ми утрогестан и лежане,аз все още не му вярвах ,пуснах си ЧХГ-187,77 , почти повярвах. И сега няколко дена лежа,пъшкам и охкам и се надявам всичко да е наред с малката ни точица. Четвъртък пак ме е викнал доктора , да видим какво е положението. Вече не кървя,но много ме е страх.
Весел празник желая на всички и многооо детски усмивки
Любовта е сила !

Re: Тема на бременните 99
« Отговор #86 -: Декември 26, 2016, 17:26:35 pm »
Честито бебче на lucrecia

Shushi18 добре дошла , почивай си и изхвърли страховете си , по коледа стават чудеса , всичко ще е наред . Пий каквото са ти изписали , повечето тук сме прокървявали през ранните месеци , аз бях така до средата на 4 месец , всяка бременност е различна , вярвай  и всичко ще бъде наред , успех , стискам палци  :)

Честито Рождество Христово !!! Бъдете здрави и много щастливи , нека тази година завърши с много радост и топлина в сърцата и домовете ни,  а през новата 2017 г - да се сбъднат на всички желанията . Късмет , момичета  :D
« Последна редакция: Декември 26, 2016, 17:34:54 pm от yana_c »




Re: Тема на бременните 99
« Отговор #87 -: Декември 26, 2016, 17:36:35 pm »
Shushi18,

Добре дошла в бременната тема и лека бременност!

Не се тревожи за прокървяването, много от нас сме минали през такъв период в началото. Почивай си и следвай инструкциите на лекаря си и всичко ще е наред!
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #88 -: Декември 26, 2016, 17:53:44 pm »
Благодаря ви,момичета, страхотни сте.
То около мен само доктори,само ми е тъпо,че се налага да отсъствам от стажа си,но точицата е по-важна. За мен тази бременност е дар от бабата на мъжа ми,в началото на месеца почина на 93 години и и се помолих да ни помогне,защото е била акушерка дълги години. Сега хем всички сме в траур,хем сме щастливи. Трудно е и да скрия от роднини и познати,защото всички са доктори и разпознават. Желая на всички вас само здраве,любов и бебенца. На бъдещите майки от пловдив и пазарджик мога да помагам за избор на болница,лекар и всичко. :)
Любовта е сила !

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #89 -: Декември 27, 2016, 07:58:16 am »
Здравейте момичета, честит син Виктор Лукреция,здрав  и щастлив да расте за радост на всички❤Shushi18-добре дошла,спокойствие и лежане,и аз имах прокървяване в началото на бременността,също се бях уплсшила но си е нещо напълно нормално,при някой има при други не.Момичетата са свидетели колко бях стресирана одобенно след като изгубихме едното близначе .DreamOn как си,Цвете и Фейт се изгуби?!А сега ставам да приготвя багаж за да си отида на гости на мама във Варна.Надявам се вско  да в наред с пътуванвто и Ви пожелавам спокойно посрещане на Новата 2017  да сте здрави и щастливи❤
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #90 -: Декември 27, 2016, 16:07:39 pm »
tuti20  имам чувството,че си като някакъв супер герой-безстрашна. Аз само да се размърдам и като ме заболи корема и пак се тръшвам в леглото .
Любовта е сила !

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #91 -: Декември 27, 2016, 16:46:55 pm »
Шуши не си мисли че не мисля и не ме е страх,но се уверих в едно каквото трябва да стане ще стане😊Така че смело напред почивка и положителни мисли❤И ние сега пътуваме аз се опънах отзад.Не че не ме опъва и подпира нискко долу ту  горе но папаверинче и съм горе долу добре.Още малко и сме си във варна 😊Лека и спокойна вечер на всички❤
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #92 -: Декември 27, 2016, 17:42:42 pm »
Здравейте!
трудно чета през тел., но Лукреция- честито! прекрасен пидарък! да се възстановите бързо!
Шуши, добре дошла и лека бременност!
Ние днес слушахме тонове, голяма радост!пазете се!
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #93 -: Декември 29, 2016, 15:03:26 pm »
Здравейте,днес съм щастлива. Видяхме плодния сак :)-5 г.с
Доктора ме отпрати набързо,за след две седмици и така .
Днес започвам да пия едни витамини - Витамам на Абофарма,много са подходящи са бременни с нисък имунитет.
Лек ден ви желая :)
Любовта е сила !

*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #94 -: Декември 30, 2016, 10:24:20 am »
Здраврйте, момичета!
Надявам се, че всички сте добре в очакване на НГ.
Браво за видяното сакче на Шуши :)
Аз от няколко дни нямам глас, но се надявам да се появи, сега ме бъзикат, че ако тръгна да раждам без глас, няма да мога да викам и акушерките ще са щастливи  :D
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #95 -: Декември 30, 2016, 11:19:49 am »
Привет мамчета,

Как си прекарвате празничните дни? Ние ходихме за тонове в единия от дните и всичко е ок иначе кротувам вкъщи на топло. Пада се за седмица и нещо да я няма моята док и предпочитам да го давам по-полека, за да си дочакаме планираната дата и док да си е на смяна. А и много бързо се изморявам и съм оставила повечето празнични подготовки друг да ги върши, защото вече доста ми тежи и не се наемам сама.

Шуши,

Честито ти плодно сакче! Няма да им се връзваш много много на докторите, те в ранните седмици не коментират кой знае колко. След 11-12 седмица вече прегледите и коментарите са по-подробни. На практика първият по-обстоен преглед е ранната фетална морфология.

Цвете,

Чувала съм добри отзиви за хомеопатичните таблетки Хомеовокс на Боарон. Можеш да попиташ дали става за бременни, ако се наложи. Дано бързо да ти размине и да ти се възвърне гласа!

Тути,

Надявам се, че пътуването  е минало добре и сега си щастлива и спокойна при майка ти. На колкото и години да станем винаги е голяма радост и утеха да се върнеш при мама и тя да те поглези!

Весело посрещане на Новата Година на всички и прекрасни празнични дни с любимите хора!
« Последна редакция: Декември 30, 2016, 11:24:55 am от Mirracles »
*

    Shushi18

  • ***
  • 192
  • Луда стажант лекарка
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #96 -: Декември 30, 2016, 11:36:29 am »
Здраврйте, момичета!
Надявам се, че всички сте добре в очакване на НГ.
Браво за видяното сакче на Шуши :)
Аз от няколко дни нямам глас, но се надявам да се появи, сега ме бъзикат, че ако тръгна да раждам без глас, няма да мога да викам и акушерките ще са щастливи  :D

Джинджифил! Мн помага и е безвреден :)
Любовта е сила !

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #97 -: Декември 30, 2016, 20:23:31 pm »
Здравейте  момичета,
Да много е добре при мама, помагам но гледам и да си почивам пък и времето на вън само това предразполага - почивка и лежане на топло с книжка в ръка или хубаво филмче.
Шуши честито плодно сакче !Пожелавам късмет и лека бременност.
Цвете и аз бях така  преди седмица две и смуках Хомоевокс и Хомеожен .Те стават за бременни.
А само да отбележа факта че ние май май ще сме с мома!От феталната морфология докторката каза момче, но вчера бях на преглед при моя доктор в Балчик , който изражда сина ми преди 11 години и той след обстоен преглед и на 4D , каза че ще  мома!Възможно е в ранна беменност нещо  което приличало на тестиси да се обърка за момче(това не го разбрах като ми обясняваше).И на него съм склонна да вярвам много повече
Но ще видим на следващия преглед след 09/01/2017.Но божа работа както се казва само всичко да е наред.
Пожелавам на всички Ви весело посрещане на Новата 2017 Година :на мамите вече със щастието в ръце здраве и търпение с малките мъничета, на скорошните очакващи също здраве и търпение с положителни емоции, на нас във времето по далечните здрава както винаги и късмет във всичко !!!
Лека и спокойна вечер момичета и поздрави от снежна и ветровита Варна

*
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #98 -: Декември 30, 2016, 23:29:10 pm »
Здравейте, момичета!
Влизам да видя как сте и много се радвам, че всички сте добре.
Честито плодно сакче на Шуши!
Мира, Цвете, вече не остана! Пожелавам на всички Весело посрещане на Новата 2017-та година! Нека мечтите на всяка една се сбъднат!

Ние от два дни вече сме вкъщи и се опознаваме с Виктор, който засега е много послушен.   :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Тема на бременните 99
« Отговор #99 -: Януари 01, 2017, 16:09:02 pm »
Честита нова година , момичета :) !!!
Бъдете здрави и благословени. Радост , щастие , успехи и любов да топлят сърцата ви през 2017 г.
Сбъднати мечти на всички :)