0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #660 -: Май 10, 2017, 15:58:52 pm »
Даная, мила както винаги!

Аз тестове вече няма да правя, защото ми писна да се разочаровам (това е ново за мен, с предните опити при двете бременности не съм имала такива неволи и ми идва в повече тестването вече), та ще си чакам просто да ми дойде и това е.

На всичкото отгоре днеска имам такова брутално главоболие, плюс скапаното време, направо ми иде да изчезна някъде да си чакам МЦ и да се самосъжелявам...
« Последна редакция: Май 10, 2017, 16:15:11 pm от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #661 -: Май 10, 2017, 16:34:41 pm »
Vistal аз идвам с тебе да се самосъжаляваме заедно 😕
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #662 -: Май 11, 2017, 08:17:54 am »
Това за моя сън... дето ф32 каза че означава.. хвана че се сбъдна... много ама много се изпокарахме с мм....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #663 -: Май 11, 2017, 09:06:48 am »
Значи ще се сдобрите пак :) Натоварването, чисто психически е много голямо от това бебеправене.И е нормално да имате такива кризисни моменти! Успех момичета!

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #664 -: Май 11, 2017, 09:12:43 am »
Не знам дали ще се оправим... натоварване около бебеправенето нямаме... тоо нещата са свързани с друго.... както и да е .... вече изнемогвам психически... много взе да ми се събира.. за капак на всичко и свекърва ми не спира да се меси.. ама не спира... може да сбърках ама я наредих снощи хубаво пред него....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #665 -: Май 11, 2017, 09:59:13 am »
Kikcheto, напълно те разбирам, при нас живота ни е сринат по всичко параграфи, не само случката с бебето, а и всичко производно от това, и психика не ми остана вече, караме се постоянно, защото трябва на някъде да ни избие, за капак и детето от вчера болно, а след 5 дена има рожден ден, два дена след това пък е и трагичната дата, а като ми и дойде тези дни направо...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #666 -: Май 11, 2017, 14:48:08 pm »
Здравейте момичета! Като заговорихте за сънища, аз вчера сънувах, че имам 3 положителни теста!
Желая ви успех на всички, стискайте палчета и на мен, утре ми е деня за Ц. Не искам да се навивам много!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #667 -: Май 11, 2017, 15:05:19 pm »
Успееех Тединка 👍💋💋🤞🏻
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #668 -: Май 11, 2017, 19:00:52 pm »
Стиснати палци и от мен, Тединка!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #669 -: Май 11, 2017, 20:51:41 pm »
Аз също  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #670 -: Май 11, 2017, 22:02:46 pm »
Много сте мили момичета! Много ви благодаря, никъде на друго място не намерих такава подкрепа. Този форум много ми харесва и тук ще си остана! Даже и да не сме успели този цикъл няма да спирам да пиша и ще подкрепям вас!
Почти никога не съм имала болки в гърдите, но от 3 дни горе долу имам. Не мога да кажа, че е точно болка, а по-скоро дискомфорт и тежест в гърдите. Усеща се болка при допир, която на моменти отслабва, а след това се засилва.
Не искам да си давам напразни надежди, защото всеки месец го правя и накрая като прокървя се разочаровам... Толкова много искам да си имам бебче...  :(
Прекрасни сте момичета!
« Последна редакция: Май 11, 2017, 22:04:27 pm от Тединка »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #671 -: Май 12, 2017, 09:44:01 am »
Дано не ви дойде този месец.

Вистал
, много стискам палци за вас!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #672 -: Май 12, 2017, 10:57:26 am »
Magi_st, благодаря, но няма да е и този месец, защото днес ми спадна БТ, и предполагам утре-другиден ще си цъфна по график...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #673 -: Май 12, 2017, 12:36:00 pm »
Здравейте, момичета! Резултатът от спермограмата на мъжа ми е олигоастенозооспермия, 2% нормални по Крюгер - не са добре нещата. Ще записваме час при д-р Кацаров. Само инвитро ли ни е варианта, питам по-запознатите. Много се надявах на спонтанна бременност, след като моите хормони влязоха в норма, но уви... Април имах биохимична бременност и си мислих, че може скоро да се зарадвам на успех с щастлив финал, но сега се обезсърчих...
Vistal, Tedi, momiche f - дано скоро ни зарадвате, моля се за вас!
Стискам палци и на всички останали, които чакат и се молят, като мен!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #674 -: Май 12, 2017, 12:57:14 pm »
Къде правихте спермограмата?За съжаление варианта е ИКСИ направо, ако са така нещата наистина.Нали спазихте всичко.Ако искаш пусни спермограмата в темата на медицинския консултант и д-р Даскалова, ще я погледне като има възможност.

Аз днес пуснах ТСХ и желязо, че желязото ми е зле.Е пак е много под нормата, поне ТСх съм регулирала.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #675 -: Май 12, 2017, 13:41:39 pm »
Маги, в Щерев я направи, 3 дена въздържание и без алкохол, но е под сериозен стрес тези дни. Доста е скъпа разширената - 220 лв.
Браво, че TSH ти е в норма, дано пак спонтанно се случат нещата при вас! Стискам палци!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #676 -: Май 12, 2017, 13:54:05 pm »
Ох, какво да ти кажа по принцип спермогенезата се развива в рамките на 78 дни някъде(ако не съм забравила нещо) и тези дефекти още тогава са заложени в тях.Но е хубаво да посетите Кацаров и да започне някакво лечение.Но не очаквайте невероятни резултати, морфологията е нещото което най-трудно се повлиява.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #677 -: Май 12, 2017, 14:14:20 pm »
Kukapetal, дано все да има шанс пък да стане спонтанно, аз не знам какво точно означава диагнозата на мъжа ти. Сега се замислих, вие сте правили разширена, аз предполагам, че наща е била обикновена Крюгер, тъй като беше безплатна април месец, та при обикновена както ни излезе, че е наред, дали разширена би изглеждала пак ок, хм...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #678 -: Май 12, 2017, 14:49:43 pm »
Преди половин година правихме обикновена спермограма и тогава диагнозата беше Астенозооспермия, 3 месеца мъжът ми пиеше прахчета Андрозитол, след тях започна бърканицата с мед и бирена мая. Подвижността малко се е увеличила, но пък количеството е намаляло. Незнам вече какво става, но дано най-скоро започне лечение при д-р Кацаров и да имаме някаква посока, че времето тик-така.
Vistal, при вас спермограмата си е супер, бъди спокойна, това е много важно, след мъката, която сте преживяли предполагам е безумно трудно.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #679 -: Май 12, 2017, 14:59:54 pm »
Кукапетел, два съвета от мен, непоискани  :oops:
- Ако можете елате на ДРЗ в Бургас.Полезно е, ще можете да коментирате с много лекари това което се случва при вас.Съвсем дискретно става всичко.
- Подайте документи до фонда.Докато чакате да се подобри спермограмата времето лети.Чакането за одобрение във Фонда е около 10 месеца, не го губете, защото и ти не ставаш по-млада(гледам себе си в огледалото и тцъ не съм на 28 вече).

Ще успеете, аз вярвам във вас!