0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #580 -: Април 30, 2017, 18:59:58 pm »
Страхотен тест аз знам че до 24 часа след положителен тест настъпва овулация, така че ако Ви се прави и днес действайте.  :heartbeat: :bed:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #581 -: Април 30, 2017, 19:58:46 pm »
Нищо му няма за 3-4 дена. По- добре да са покрити тези дни с малко по- малко сперматозоиди , отколкото да не са въобще.  Късмет :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #582 -: Май 01, 2017, 21:02:23 pm »
Благодаря 💝

Днес вече е една наситена черта и другата много бледа, БТ отиде пак на 36.7, така че предполагам, това беше за този месец...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #583 -: Май 02, 2017, 10:43:45 am »
Здравейте момичета кокичета. Ние този месец го даваме по лежерно... направих само 1 тест за ову да си потвърдя деня.... Вистал по принцип и при мене тестовете за ову са по 2 дни +. На 10 май имаме час за спермограма.. а иии тогава трябва да не ми дойде мц... дано всичко е наред.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #584 -: Май 02, 2017, 13:53:50 pm »
Кокиче, моя мъж има за 15-ти час за СГ.Заредили сме и ние часове с изследвания и прегледи.Тоя месец ще е дълъг.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #585 -: Май 02, 2017, 14:05:48 pm »
Ами момичета бременна съм,но за съжаление още не мога да изпитам радост от така желаната от мен бременност.Не ми чиститявайте,а стискайте палци всичко да е наред.Получих зацапване ходих при лекар,който каза,че няма проблем предписа ми кринон (прогестерон) слагах го,но без ефект и днес се оказа,че е това от което ме беше страх,а именно леко отлепяне на плацентата и хапчета и страх.Моля се на Господ всичко да е наред и на вас пожелавам чудото да ви се случи и да наистина става тогава,когато най-малко очакваме.Ще продължавам да ви следя и да съм до вас и да ви стискам палции.Не ви казах по-рано,защото и други проблеми имах и чесно казано не ми се говореше.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #586 -: Май 02, 2017, 14:08:09 pm »
Даная, почивай, лежи и пий хапчетата и ако можеш пусни едно изследване за тромбофилия.Да изключите това като вариант.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #587 -: Май 02, 2017, 14:14:35 pm »
Тромбофилия какво ще рече лекарката ми даде засега само хапчетата и това е за изследване нищо не спомена.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #588 -: Май 02, 2017, 14:19:07 pm »
Кръвта не се разрежда и няма достатъчно въздух за бебето.Какви хапчета ти е дала?

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #589 -: Май 02, 2017, 14:20:45 pm »
Дуфастон 3*1 и нош па 3*1
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #590 -: Май 02, 2017, 14:25:28 pm »
Дуфастона е прогестеронов препарат, заради кървенето е предписан, така е.Но шпа-то е за да изглади мускулатурата и да няма контракции.Ако няма други проблеми с лежане и приемане на хапчетата би трябвало всичко да мине.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #591 -: Май 02, 2017, 14:27:45 pm »
Ами с бебчето всичко е наред развива се,има сърчице,но плацентата е проблема.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #592 -: Май 02, 2017, 14:47:31 pm »
Често се случва това явление, да знаеш.Просто почивка и лежане.Предполагам си болничен, само на леглото.Да не се втурнеш да чистиш!

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #593 -: Май 02, 2017, 14:52:53 pm »
Не не работя аз съм студентка последна година завърших остана само 1 изпит нищо не пипам лежа си и ставям само до 00 и хапна нещо.Не знам каква е причината за това нещо.Не сме правили секс,не съм вдигала тежко ей така от нищото..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #594 -: Май 02, 2017, 15:12:13 pm »
Спокойно, момиче! Слушай лекарката, взимай си хапчетата! И това ще мине. Е, не е приятно да си затворена вкъщи, но гледай да се разсейваш с нещо - филми, книги, шиене, пъзели - и да мислиш положително. Далеч не си първата с този проблем. Ще се оправят нещата.  :D

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #595 -: Май 02, 2017, 15:28:07 pm »
Благодаря ще се опитам да съм по-спокойна.💋
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #596 -: Май 03, 2017, 00:01:23 am »
Така те искам.  :D

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #597 -: Май 03, 2017, 00:11:34 am »
Даная, сигурна бях като се загуби, само чаках кога ще го съобщиш :).
Не се притеснявай за плацентата и аз имах този проблем с второто бебе и мислех, че това е зора, бях много се депресирала, а то какво излезе накрая...
С утрогестан и но-шпа за месец плацентата се оправи, така, че пий си нещата и щом бебче се развива всичко ще е наред и скоро ще се залепи плацентата, тя тепърва се формира!
Радвам се много за теб ❤️!

Аз и този месец съм се нагласила да ми дойде МЦ така или иначе, не вярвам, че скоро ще ми се случи нещо хубаво изобщо, но се наслаждавам на бебеправенето междувременно...

Magi_st, Kikcheto, успех със спермограмата!

Да попитам нещо само, понеже при мен нали все трябва да има по нещо гадно всеки месец, та този месец е ешерихия коли, изписаха ми Зинат, но този вид антибиотична група ми излиза (R) в антибиограмата, а навсякъде в нета чета, че едно от нещата, с които се бори тази гад е точно Зинат, та съм малко объркана. Възможно ли е да има различни разновидности на бактерията и точно при мен да е резистентна на Зинат?
« Последна редакция: Май 03, 2017, 00:14:57 am от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #598 -: Май 03, 2017, 06:52:04 am »
Vistal  в месеца, в който стана бебето и аз го бях отписала и неочаквах тъй,че наистина става когато най-малко очакваш стискам палци на всички и с каквото мога винаги ще ви помогна.Дано този месец е вашия момичета 👍🤞🏻👶🏻😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #599 -: Май 03, 2017, 10:17:38 am »
Vistal, ако е. колито е в урината вземи си и Уринал Акут с червена боровинка. От личен опит ти го препоръчвам. Даная мила... стискам палци вичко да е наред.. С първата си бременност в 12 седмица ми се отлепи плодния сак почти целия.. лежах в болница хапчета системи и всичко се нареди.... ноо найстина ако можеш да си направиш изследването за тромбофилия ще е много добре.. аз я имам и пия аспирин протект. Ако решиш можеш да го направиш в генетичната лаборатория на Майчин Дом.. някъде около 100лв беше.