0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #760 -: Юни 07, 2017, 00:58:21 am »
11-ти ми е датата за М, а предполагаемата ову беше на 29-ти...  :oops:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #761 -: Юни 07, 2017, 10:08:14 am »
На 12.06 имам рожден ден, значи ще чакам да ме зарадваш на този ден, че на 11.06 не ти е дошло, Тединка 😉...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #762 -: Юни 07, 2017, 12:06:45 pm »
Успех,мила Теди!💋💋💋
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #763 -: Юни 07, 2017, 14:00:35 pm »
Аз май ще си пусна прогестерон пак, да видя в крайна сметка дали е имало овулация или не, тъй като БТ днес е 36.7, плюс другите работи, тотално се съмнявам вече, че имало такава този път обаче...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #764 -: Юни 07, 2017, 16:48:28 pm »
Благодаря ви момичета, много сте мили! Vistal, на теб успехчета, а на danaq пожелавам здраво бебче!
Малко ми се изпари надеждата, защото болките в гърдите драстично намаляха...  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #765 -: Юни 07, 2017, 16:59:37 pm »
Благодаря,Тединка!💋
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #766 -: Юни 07, 2017, 20:12:38 pm »
Здравейте и от мен! Отдавна не съм писала, ама вече ми беше писнало да се концентрирам върху всичкото това бебеправене...:-) ММ има все по-малко желание за гушкане и едновременно с това има такова желание за бебе,та скандали и накрая го убедих да мине на всички видове доктори, включително и на ендокринолог. Железни са му изследванията. Аз си правих такива за Хашимото и излязох с ТСХ 1.925 и Ф3 и Ф4 в идеална норма, та поне това си отхвърлих от мозъка...:-) Решихме да опитаме с овулационни тестчета и ако още 2-3 месеца не стане, се обръщаме към фертилен специалист, че вече повече от веднъж седмично не можем да се насладим един на друг и много се ядосвам...Той реши, че ще го изоставя, а аз му обясних, че има инсета и много други начини, и определено никой никого няма да изоставя :-) Сега сме в гальовно примирие, а на мен ми закъснява с два дни и единствено имам болки в яйчниците, гърдите ми просто са тежки, но не ме болят. Не съм правила тест, сигурно от нерви пак ми се е изместила овулацията :-/ Та така... Тединка, и аз стискам палци късмета да е с теб този месец :-)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #767 -: Юни 07, 2017, 22:10:50 pm »
Коприна, стискам палци!

Даная, на теб да ти се оправя вече плацентата!

Тединка успех и на теб!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #768 -: Юни 07, 2017, 22:49:48 pm »
Vistal благодаря и аз на това се надявам дано всичко е наред.💋💋💋
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #769 -: Юни 07, 2017, 22:57:02 pm »
Koprina, успех мила! Хайде направи едно тестче, за да ни зарадваш!
На мен ми се върнаха болките в гърдите... за сега... :D
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #770 -: Юни 08, 2017, 08:36:13 am »
Здравейте момичета, записвам се и аз в темата. Правим опити с моят съпруг от 1 г. и 6 м ., При него нещата са добре, но аз съм с един яйчник и тръба и януари месец се наложи лапароскопия, тъй като имаше съмнение за непроходимост. Слава богу всичко е наред и продължихме опитите... Дори забременях, но твърде за кратко в 5 г.с. прокървих обилно, но не се наложи кюртаж, изчистих се сама. От тогава са минали два месеца. Доктора ни успокои, че ще се случи отново бременност... но аз  започвам да се отчайвам... имам чувстовото, че това положение няма край.

Пожелавам ви не само да видите своите две чертички, но и бебе вкъщи на финала.
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #771 -: Юни 08, 2017, 10:48:58 am »
Vistal, благодаря ти :*
Тединка, взех си мила, тази сутрин си взех 2 броя Express, че само такива имаше до работата, ама нямам надежда, че този месец много малко радване имаше и то със сигурност не в благоприятните дни,  тъй че... :-) Но ще пиша и много, много благодаря за подкрепата....А то болките в гърдите са си ранен признак за бременност, стискам палци :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #772 -: Юни 08, 2017, 10:53:45 am »
To4ica13, не се отчайвай, миличка, и при нас вече като пресметнах, година стана, а уж нямаме пречки, ама то си става, когато му е писано, аз съм на 33 и прекрасно те разбирам.  Щом го искаш много, бъди търпелива. Ще се получат нещата,  бъди позитивна :-) Прегръщам те силно :-*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #773 -: Юни 08, 2017, 11:40:28 am »
Здравейте момичета. Отдавна не съм писала. Пожелавам ви скоро ++ и на даная лека бременност.. и да не забравя да ни ръси с прашец всеки ден. Аз не чакам МЦ на 11.06, странното е че даже и гърдите не ме болят още.. а обикновено започват да ме наболяват 1 седмица преди датата.. Стискайте палци  :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #774 -: Юни 08, 2017, 12:07:57 pm »
Kikcheto благодаря!Ръся ви всеки ден и се моля за вас да успеете всички.Стискам ви много палци.При мен за сега още не е лека,но чакаме дано всичко се оправи най-после.Дано никой да не го навестява гадната лелка този месец.💋💋💋🤞🏻🤞🏻🤞🏻 за всички.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #775 -: Юни 08, 2017, 13:10:23 pm »
Не знам момичета, вече ми е доста трудно да си мисля положителни неща... иначе аз за този месец рестартирах и ден по-рано от очакваното лелката ме навести.

Мисля да продължа другия месец с изследвания на хормони, не че имам някакви оплаквания или нередовен цикъл, просто така... да правя нещо, че не съм пускала всичко... и токсикоплазма и цитомегаловирус, имам един списък, да си го изпълня поне.

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #776 -: Юни 08, 2017, 14:38:34 pm »
To4ica13, не се отчайвай! Пожелавам ти много, много скоро да се сбъдне мечтата ти!
Kikcheto, и аз не чакам М на 11.06! Заедно сме!!! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #777 -: Юни 08, 2017, 16:39:38 pm »
За разлика от вас, аз определено чакам МЦ на 18.06, не за друго ами защото като нещо не е писано, просто няма да го бъде по отношение на мен.

Добри стойности на хормоните, доминантен фуликул пред пукане, всичко точно и накрая неясно защо незадоволителни две черти на ову теста и ето трети ден след предполагаемата дата на овулация, БТ е все още под 37, 36.8 днес. Логика няма, но все пак става дума за мен...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #778 -: Юни 08, 2017, 17:36:06 pm »
Vistal успокой се.Само искам да споделя,че няма значение каква ти е температурата в месеца,в който забременях ову ми е била някъде или на 18 или 19 ден до 26 ден на мц температурата ми е била все 36,8 и след това започна да се покачва на 36,9 и доста по-натам стана 37.00 ибсв задържа така почти накрая даже.Тъй,че не гледай толкова тази темп.това може да означава бременност и при теб.Успех 💋💋💋
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #779 -: Юни 09, 2017, 12:01:53 pm »
Ех... :( Намаляването/спирането на болките в гърдите определено са били симптом, че МЦ наближава... И преди малко прокървих.
Стискам палци за останалите, с вас съм!