0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #780 -: Юни 09, 2017, 12:05:37 pm »
Тединка, наши на 11.06 ттябваше да ти дойде, защо два дена по-рано? Да не би това кървене все пак да не е точно МЦ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #781 -: Юни 09, 2017, 12:13:16 pm »
Тединка,мила не се притеснявай.Ще дойде бебчето,когато най-малко очакваш.Аз се убедих напълно,че те сами си знаят кога да се появят.Чака си точния момент.Стискам палци на всички💋 А на Тединка успех в другия цикъл.Ако не използваш тестове за ову включи ги,както и мерене на бт заедно с тях.
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #782 -: Юни 09, 2017, 13:12:04 pm »
Vistal, червеничко си е, не е точно ярка кръв, но предполагам ще стане... :( Цикъла ми е бил точно 28 дни, нещо не съм смятала както трябва явно.

Даная, ще ги включа, както и меренето. Благодаря ти! Слънце си!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #783 -: Юни 09, 2017, 14:16:18 pm »
Аз си записах час за преглед при АГ-то ми да ме погледне просто ей така... че идва от София да преглежда в нашия град 1 път месечно.... да видим какво ще ми каже.. а аз ПМС още нямам... а това ми е странно... минимум гърдите ме болят ... а сега нищо... в неделя не трябва да ми идва...
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #784 -: Юни 09, 2017, 16:15:31 pm »
Тединка спокойно, има още надежда ... а и да е другото - явно не е бил нашия месец. Нали така?
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #785 -: Юни 10, 2017, 21:06:14 pm »
Kikcheto, с теб съм мила! Дано да не ти дойде този и следващите 9 месеца!!! И да имаш сладко бебче!!!
To4ica13, цикъл си е... :( Не е бил нашия месец! Ще ползвам тестове за ову вече.
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #786 -: Юни 10, 2017, 21:53:03 pm »
Тединка благодаря ти! Успех на теб и на всички и тооо много много скоро да ни се случи на всички... Днес ходих при АГто.. Видя го жълтото тяло.. ама ми видя и поликистозните яйчници... тааа сега ако не съм бременна... и ми дойде мц утре или тези дни почвам хапчета да ги махаме тези кисти ама не противозачатъчни, а някакви други.. нали все пак се опитваме да правим бебе... И ако идните 3 месеца не стане.. пак да отида при нея и да почнем да наблюдаваме овуто и да правим изследвания и тн... надявам се да не се стига до там.. А аз все още ПМС нямам... и ми е многоо страннооо... Та ще видим какво ще стане тези няколко дни. Много дълъг ми стана поста... Прегръдки на всички ви!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #787 -: Юни 11, 2017, 00:41:19 am »
Кикчето, дано изобщо не идва МЦ!!!

Мен все пак вече почна уж да ми расте БТ (37) като за лутеална фаза, но пак знам, че ще цъфна и този месец и съвсем съзнателно си закупих и превръзки за МЦ, че ми бяха свършили, та да съм подготвена като ми дойде.

Вярата, че най-накрая ще ми се случи нещо хубаво одавна умря и нищо не е в състояние да я възроди, та се надявам поне вие да ме радвате с хубави новини като Даная, тук...
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #788 -: Юни 11, 2017, 20:32:17 pm »
Аз цикъл все още нямам... и никакви признаци нямам... нито гърдите нито корема ме боли.... тест направих следобяд и беше отрицателен... Имам още един ама мисля не утре а другиден да го направя ако не ми е дошло.. Стискайте палци.. А Даная да започва да ръси двойна доза прашец за всички ни.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #789 -: Юни 11, 2017, 23:00:14 pm »
Хайде Кикчето, дано, дано другия тест е  :bfp:

Аз днеска пак с БТ 36.9... Нямам болки и напрежение в гърдите, луда работа, но се прокрадват предменструални симптоми, леки болки в кръста, та още седмица и ще си дойде всичко по местата.

Утре имам рожден ден, изобщо не ми се празнува разбира се, но се надявах за разлика от миналата година, този да получа най-хубавия подарък за втори път, да ама цък...
« Последна редакция: Юни 11, 2017, 23:09:52 pm от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #790 -: Юни 11, 2017, 23:18:10 pm »
Vistal мила.. пще не се знае.. може да го получиш :) С цялото си сърце ти го пожелавам!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #791 -: Юни 12, 2017, 10:26:33 am »
Kikcheto, благодаря <3!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #792 -: Юни 12, 2017, 10:48:56 am »
Vistal, Честит Рожден ден! Здраве, любов и сладко бебенце ти пожелавам от все сърце!
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #793 -: Юни 12, 2017, 11:26:29 am »
Честит рожден ден,Вистал.Пожелавам ти едно пухкаво здраво бебче в най-скоро време (още този месец) ,повече позитивни мисли време е вече за тях,не на последно място Господ здраве и щастие да ти дава както на теб,така и на цялото ти семейство.💋💋💋 И прашец за всички !
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #794 -: Юни 12, 2017, 11:50:16 am »
Vistal , честит рожден ден и от мен :-) Пожелавам ти всичко, което ти самата желаеш, да се сбъдне!
Момичета, странна работа...аз съм си объркала календара и се оказа, че датата на МЦ ми е била в петък. Сутринта в петък си направих тест - по-отрицателен не съм виждала :-) Обикновено все някакви сенки, някакви бледи чертички, този път нищо такова. Но и аз нито един кьорав дето се вика симптом нямам, имам си слабо прозрачно течение, гърдите само сутрин уж ще ме заловят, ама накрая нищо, имах някакви престъпления ниско долу и вчера си виках, че съм готова вече, ама тази сутрин пак нищо...чудя се какво става вече. Май скоро ще се ходи на изследвания . А така бях сигурна, че ще ми дойде, защото точно в дните около ову имах три дни кафеникаво замерване и дори се ядосах...не знам вече и аз :-(
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #795 -: Юни 12, 2017, 11:52:44 am »
Еее, страхотен пост се получи  :lol: :lol: :lol: Под престъпления имах предвид придърпвания  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #796 -: Юни 12, 2017, 12:35:47 pm »
Koprina  я бързо в аптеката за тест! Дано да не ти идва и да е +
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #797 -: Юни 12, 2017, 14:35:42 pm »
Благодаря от сърце мили момичета ❤️!
 :bighug:

Пожелавам на всички здрави и пухкави бебчета!

Koprina, аз също бих те посъветвала нов тест да направиш тези дни...

Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #798 -: Юни 12, 2017, 17:12:22 pm »
Вистал а ти тест кога ще правиш?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 9
« Отговор #799 -: Юни 12, 2017, 22:54:52 pm »
Kikcheto, мен трябва да ми дойде най-рано на 18.06 (36ти ден), при мен е доста дълъг цикъла по принцип и често варира, а преди закъснение никога не ми е отчитал тест, когато е имало бременност, та едва ако ми закъснее евентуално ще направя...
От както меря БТ още ден до три дни преди датата на МЦ ми пада БТ, та и без тест по нея се ориентирам последните два месеца.