0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #260 -: Юли 03, 2017, 12:01:12 pm »
И аз имах болки в началото може би първите 2 седмици не се притеснявай може да взимаш нош па 2х1.Не вдигай тежко и почивай повече.Честито!🤞🏻🙂П.с за преглед определено е рано.
« Последна редакция: Юли 03, 2017, 12:02:53 pm от danaq999 »
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #261 -: Юли 03, 2017, 13:09:35 pm »
Здравейте, момичета, искам да ви споделя моето чудене този месец. Аз съм на 26 г. и със съпругът ми правим опити вече година. Имахме един мисед януари и след изчакване от 3 менструации пак подновихме опитите. Този месец обаче се чувствам странно. Дойде ми на 13 юни, а на 24ти бях в ову, правихме опит разбира се. На 26ти като се събудих имах леко кафеникаво на бикините/ добре че бяха бели, за да го забележа/. От петък започна да ми се гади сутрин, следобед изчезва. Днес ми и прилоша на работа. Малко ме боля кръста уикенда, но аз го отдадох на новото легло, понеже бяхме на село. Другите симптоми ги отдадох на горещината. МЦ ми е 24-26 дни, и да стискаме палци да не дойде, но печалния ден е петък/ММ има рожден ден/. На някоя от вече минали по тоя път дали сте имали такива симптоми?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #262 -: Юли 03, 2017, 14:16:07 pm »
Ами аз толкова рано не след + тест започнаха,но всяка жена си е различна.Успех дано това е вашия месец и да зарадваш мъжа си послучай рд.🤞🏻🤞🏻🤞🏻🙂
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #263 -: Юли 03, 2017, 14:18:02 pm »
Даная, за това не се бях сетила :) Повече ме притеснява, че ще пътуваме в четвъртък до морето и се чудех дали няма да ми стане лошо по време на пътя :) А точно на 7ми ще ходим до остров Анастасия и може да ми стане лошо от корабчето хахахах
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #264 -: Юли 03, 2017, 14:26:44 pm »
Щом датата ти е в петък в четвъртък сутринта направи един тест сутринта с 1 сутрешна урина и ти препоръчвам да не е шуър шек,защото той отчита по-късно пробвай с престо на първо време.🙂Успех!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #265 -: Юли 03, 2017, 14:30:11 pm »
Благодаря, ще пробвам :)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #266 -: Юли 04, 2017, 07:30:29 am »
 И аз ти стискам палци миличка!!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #267 -: Юли 06, 2017, 01:53:09 am »
Здравейте! Искам да Ви попитам нещо,защото вече се отчайвам. С мъжът ми правиме опити за бебе от ноември месец, но за съжаление  са неуспешни. От декември месец 2016 до този момент цикъла ми става нередовен закъснява ми с 10-15 дена и след това ми идва. Като си направя тест той винаги е отрицателен.
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #268 -: Юли 06, 2017, 10:42:42 am »
Здравейте! Искам да Ви попитам нещо,защото вече се отчайвам. С мъжът ми правиме опити за бебе от ноември месец, но за съжаление  са неуспешни. От декември месец 2016 до този момент цикъла ми става нередовен закъснява ми с 10-15 дена и след това ми идва. Като си направя тест той винаги е отрицателен.

А следиш ли си овулацията по някакъв начин? Не се отчайвай още!

*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #269 -: Юли 06, 2017, 11:21:04 am »
Tineidjur, пусни хормони на трети ден от МЦ, това е трети ден от кървенето.Направи изследвания на хормоните на щитовидната жлеза.Нередовния цикъл говори за хормонален проблем.Хубаво е да се открие, да се излекува и тогава бебето ще стане!
Успех!

Re: Дали съм бремен+2на? - 10 част
« Отговор #270 -: Юли 07, 2017, 12:42:31 pm »
Момичета!
След двата положителни теста и 7 дни закъснение, отидох на преглед,
в държавното ДКЦ първо ме отпратиха - било твърде рано и все още пътувало по тръбите!!! Дрън дрън,
Влязох в първата частна клиника и си платих частен преглед.
Сега идвам оттам, потвърдиха бремеността ми в 4.г.с, видя се малко плодно сакче с големина 7мм диаметъра, много се вълнувам:)
Докторката ми каза, че е отговаря на по-малко от очакваната г.с, и това е заради късната овулация в следствие на поликистозните яйчници.
Вие знаете ли какво значи това " отговаря на 4 г.с при аменорея от 5+2 г.с"
Благоадря:)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #271 -: Юли 07, 2017, 12:53:59 pm »
В началото е нормално.При мен също е така те изчисляват при овулация на 14 дни и цикъл на 28 дни, а аз съм с ову 18-19 ден и цикъла вариращ от 29-33 дни.Не се притеснявай.После бебчето си отговаряше на дните.Много зависи и от компетенциите на лекаря и как прави измерванията.Спокойна и безпроблемна бременност ти желая към 8-9 г.с иди да чуете сърчице.😌
« Последна редакция: Юли 07, 2017, 12:55:54 pm от danaq999 »
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #272 -: Юли 07, 2017, 17:36:44 pm »
Честито Ел_Мар :rainbow:
Лека и безпроблемна бременност !!!

И дано скоро  всиччки се похвалят с хубави новини  :crossfingers:
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #273 -: Юли 07, 2017, 21:27:18 pm »
Момичета!
След двата положителни теста и 7 дни закъснение, отидох на преглед,
в държавното ДКЦ първо ме отпратиха - било твърде рано и все още пътувало по тръбите!!! Дрън дрън,
Влязох в първата частна клиника и си платих частен преглед.
Сега идвам оттам, потвърдиха бремеността ми в 4.г.с, видя се малко плодно сакче с големина 7мм диаметъра, много се вълнувам:)
Докторката ми каза, че е отговаря на по-малко от очакваната г.с, и това е заради късната овулация в следствие на поликистозните яйчници.
Вие знаете ли какво значи това " отговаря на 4 г.с при аменорея от 5+2 г.с"
Благоадря:)

el_mar, няма нищо притеснително в това разминаване в изчислението на гестационните седмици. Както и Даная е писала, може да се получи при по-късна овулация, освен това имплантирането в някои случаи може да стане скоро след оплождането, а в други да има забавяне, от там също да се получи разминаване. Коя е началната дата на последния месечен цикъл и приблизително дните за овулация?
Вярвам че всичко ще бъде наред, лека бременност!  :)
« Последна редакция: Юли 07, 2017, 21:43:00 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #274 -: Юли 10, 2017, 12:25:15 pm »
Здравейте,
след + тест и преглед в петък, където установиха 'ранна вътрематочна бременност' в събота прокървих с болки като цикъл, минах на 3 по 1 дуфастон и ношпа, засега отшумя, но много се притеснявам, а лекарката ми е в отпуска...
Направих кръвен тест и резултата е ЧХГ за 5седмица 6 ден 659.51 mIU/ml, дали има шанс?
Мерси предварително.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #275 -: Юли 10, 2017, 12:33:20 pm »
Аз имах зацапвания доста време при мен се оказа леко отлепена плацента пиех дуфастон 3х1 и нош па 3х1 няколко месеца,сега имам други проблеми,но ти препоръчвам да отидеш при друг лекар и да те погледне.Не бих чакала лекар да се върне.Всичко ще е наред!🤞🏻💋П.с почивай без секс и тежко и си пий лекарствата,ако има пак проблем веднага на лекар.
« Последна редакция: Юли 10, 2017, 12:35:43 pm от danaq999 »
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #276 -: Юли 10, 2017, 17:40:12 pm »
Здравейте, според вас има ли вероятност да съм бременна според тази графика - http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=buhtichkata

Най-вероятно ще направя тест утре (тогава очаквам цикъла по принцип), но пусто любопитство ме тресе. Почти сигурна съм, че овулацията ми е била на 13-14 ден. Започнах да меря след нея просто с идеята да свикна и да имам пълна графика другия месец. За съжаление не ми се получи да меря по едно и също време и затова в бележките съм отбелязала часовете на замерване.
В събота бях напълно убедена, че ще ми идва, започна да си ме боли по график точно като миналия месец. Но в неделя ме озадачи леко тази покачваща се температура. Три дни се покачва по малко, но постоянно. Можеше и днес да засека покачване ако не се бях събудила толкова рано.
От днес започна и по-отчетливо да ми се гади. Не знам дали е симптом, но е различно и ново усещане за мен, не съм се чувствала така досега.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #277 -: Юли 10, 2017, 19:48:43 pm »
Вижда ми се температурата малко нестабилна,но дано това е твоя месец!Успех!🤞🏻🙂🙂🙂
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #278 -: Юли 10, 2017, 20:49:41 pm »
Здравейте,
след + тест и преглед в петък, където установиха 'ранна вътрематочна бременност' в събота прокървих с болки като цикъл, минах на 3 по 1 дуфастон и ношпа, засега отшумя, но много се притеснявам, а лекарката ми е в отпуска...
Направих кръвен тест и резултата е ЧХГ за 5седмица 6 ден 659.51 mIU/ml, дали има шанс?
Мерси предварително.
За да се ориентираш по теста е добре да го повториш след 48 часа.Трябва да се удвоява.Успех
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #279 -: Юли 11, 2017, 11:19:14 am »
Правих си тест тази сутрин и излезе невалиден...
Ще повторя довечера или утре сутрин. Температурата ми обаче спадна малко, а вчера и днес мерих по едно и също време, така че си е реален спадът.