0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #200 -: Март 20, 2017, 22:41:48 pm »
Направи сутринта най-добре! Стискам ти палци. И съжалявам за преживяното!  :( Между другото, минало ли е достатъчно време, за да забременяваш отново след секцио? Какво казват лекарите? Не е ли твърде рано?
« Последна редакция: Март 20, 2017, 22:44:09 pm от blue_sky »

*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #201 -: Март 20, 2017, 23:50:33 pm »
Dilito, честито, лека бременност ти желая!   :)

Mami89, много съжалявам за случилото се! Аз не виждам втора черта, но тестът е правен два дни преди цикъл, рано е за уринен тест. Направи още един с първа сутрешна урина или най-добре кръвен тест за бременност.

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #202 -: Март 21, 2017, 17:24:02 pm »
danaq 999
 Тт,но съм се заблудила нямам такава просто се чувствах отпаднала и то предимно вечер ама нормално  :lol:
marsi
 Благодаря ти!  :P
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #203 -: Март 25, 2017, 09:20:56 am »
Здравейте мили дами, казвам се Кати на 24г. съм. Пиша ви във връзка с нещо, което ме тормози от доста време вече. Доста неща из прочетох в нета, но отговор така и не намирам, дано тук поне някой ме насочи или даде отговор. Та на кратко моята история е следната: Аз съм с доста редовен цикъл на 28 дни + - един два дни. Като цяло с мъжо искаме бебе, ама не сме почнали твърдо да го правим,но притеснението ми е голямо, тъй като уж се пазехме само накрая, но от 12 февруари та до нес, цикъла ми още го няма. Има ли сме си полов акт при дните за овулация, правих 4 теста и са отрицателни, имах зацапване преди менструацията когато я чаках но, нищо. Обикновено съм с доста болезнена таква, пъпки, мазна коса, нервност,това седмица преди нея, изведнъж всичко спря. Цикъл няма, косата ми, кожа и нокти са отведнъж по-хубави от всякога. Имах разни придърпвания от време на време, но сега като никога и гърдите не са ме болели. Никакви симптоми че ще ми идва. Ходих на гинеколог два пъти, гледа ме с вагинален ехограф, нищо ми нямало, нито кисти, нищо, спомена само че имало вероятност, единият ми яйчник да не е функционирал нормално този месец. Само да кажа че бях подложена на голям стрес в работата, ще ме съкращават и т.н. и така вече 2 седмици го няма, общо 40 дни от последната ми менструация. Доктора ми изписа дупфастон да пия, и пак да ида, но не ми пусна никакви изследвания, не съм го купила, защото нямах възможност, този месец, на заплата ще е, но и мнението за него е много противоречиво, а имам планове за бебе след има няма месец два, да не говорим че и течение нямам, обикновено преди цикъл имам леко, сега и това го няма. Не знам и аз вече какво става. Извинете ме за дългият пост.  8O :balk_146:
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #204 -: Март 25, 2017, 09:35:00 am »
Здравейте мили дами, казвам се Кати на 24г. съм. Пиша ви във връзка с нещо, което ме тормози от доста време вече. Доста неща из прочетох в нета, но отговор така и не намирам, дано тук поне някой ме насочи или даде отговор. Та на кратко моята история е следната: Аз съм с доста редовен цикъл на 28 дни + - един два дни. Като цяло с мъжо искаме бебе, ама не сме почнали твърдо да го правим,но притеснението ми е голямо, тъй като уж се пазехме само накрая, но от 12 февруари та до нес, цикъла ми още го няма. Има ли сме си полов акт при дните за овулация, правих 4 теста и са отрицателни, имах зацапване преди менструацията когато я чаках но, нищо. Обикновено съм с доста болезнена таква, пъпки, мазна коса, нервност,това седмица преди нея, изведнъж всичко спря. Цикъл няма, косата ми, кожа и нокти са отведнъж по-хубави от всякога. Имах разни придърпвания от време на време, но сега като никога и гърдите не са ме болели. Никакви симптоми че ще ми идва. Ходих на гинеколог два пъти, гледа ме с вагинален ехограф, нищо ми нямало, нито кисти, нищо, спомена само че имало вероятност, единият ми яйчник да не е функционирал нормално този месец. Само да кажа че бях подложена на голям стрес в работата, ще ме съкращават и т.н. и така вече 2 седмици го няма, общо 40 дни от последната ми менструация. Доктора ми изписа дупфастон да пия, и пак да ида, но не ми пусна никакви изследвания, не съм го купила, защото нямах възможност, този месец, на заплата ще е, но и мнението за него е много противоречиво, а имам планове за бебе след има няма месец два, да не говорим че и течение нямам, обикновено преди цикъл имам леко, сега и това го няма. Не знам и аз вече какво става. Извинете ме за дългият пост.  8O :balk_146:
Здравей, може би хормоните ти са се разбъркали, заради стреса. Ако беше бременна и си ходила на гинеколог на 10-я ден след закъснението, би следвало да се види плоден сак. Все пак, ако толкова се притесняваш пусни кръвен тест за бременност.  Не виждам проблем да пиеш дуфастон. След като ти дойде цикъла, разбира се ще го спреш.  Прогестеронови препарати не се пият преди овулация, тъй като я подтискат. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #205 -: Март 25, 2017, 09:46:50 am »
Благодаря много за отговора.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #206 -: Март 25, 2017, 14:45:37 pm »
Здравейте ,за пръв път пиша в този форум и бих искала да ви попитам един въпрос. Моята менструация си е редовна но този месец стана нещо особено. Миналия месец си ми дойде нормално на 17 и ми кара до 22 , попринцип от 6 до 7 дни ми трае. Този месец с приятеля ми не изпползвахме предпазни средства и ми закъсня с 5 дни и реално ми остана 1 ден от края на менструацията. Трябваше да ми доиде на 18 и да свърши на 23. Направих си тест за бременност и не съм много сигурна дали е положителен но се вижда бледа чертика и странното е че на следващия ден ми зацапа и това в продължение на 3 дни и свърши. Мисля да си направя още един тест утре за да потвърдя резултата и ако отчете пак съштото ще си запиша час при АГ.  Моля ви да ми кажете дали има шанс да съм бременна,чела съм и за така наречената цветна бременност , но незная точно как е . Моля ви кажете вашето мнение.
Дали съм бремена ???
« Отговор #207 -: Март 25, 2017, 14:53:29 pm »
Здравейте ,за пръв път пиша в този форум и бих искала да ви попитам един въпрос. Моята менструация си е редовна но този месец стана нещо особено. Миналия месец си ми дойде нормално на 17 и ми кара до 22 , попринцип от 6 до 7 дни ми трае. Този месец с приятеля ми не изпползвахме предпазни средства и ми закъсня с 5 дни и реално ми остана 1 ден от края на менструацията , а и също така никога не ми е закъснявало толкова време .Трябваше да ми доиде на 18 и да свърши на 23. Направих си тест за бременност и не съм много сигурна дали е положителен но се вижда бледа чертика и странното е че на следващия ден ми зацапа и това в продължение на 3 дни и свърши. Мисля да си направя още един тест утре за да потвърдя резултата и ако отчете пак съштото ще си запиша час при АГ.  Моля ви да ми кажете дали има шанс да съм бременна,чела съм и за така наречената цветна бременност , но незная точно как е . Моля ви кажете вашето мнение.
*
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #208 -: Март 25, 2017, 14:55:15 pm »
Отиди в понеделник в работеща  лаборатория и си пусни бета ЧХГ -кръвен тест за бременност той ще ти каже със сигурност, зарежи  тези уринни, това е най сигурният начин.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #209 -: Март 25, 2017, 14:57:14 pm »
Здравейте ,за пръв път пиша в този форум и бих искала да ви попитам един въпрос. Моята менструация си е редовна но този месец стана нещо особено. Миналия месец си ми дойде нормално на 17 и ми кара до 22 , попринцип от 6 до 7 дни ми трае. Този месец с приятеля ми не изпползвахме предпазни средства и ми закъсня с 5 дни и реално ми остана 1 ден от края на менструацията. Трябваше да ми доиде на 18 и да свърши на 23. Направих си тест за бременност и не съм много сигурна дали е положителен но се вижда бледа чертика и странното е че на следващия ден ми зацапа и това в продължение на 3 дни и свърши. Мисля да си направя още един тест утре за да потвърдя резултата и ако отчете пак съштото ще си запиша час при АГ.  Моля ви да ми кажете дали има шанс да съм бременна,чела съм и за така наречената цветна бременност , но незная точно как е . Моля ви кажете вашето мнение.
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #210 -: Март 25, 2017, 15:03:31 pm »
Направи кръвен тест бета ЧХГ в работеща лабаротария ако до утре не ти е дошло.
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #211 -: Март 25, 2017, 15:08:57 pm »
Благодаря за бързия отговор. Така ще направя .
*
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #212 -: Март 25, 2017, 15:24:08 pm »
най сигурно е, погледнах снимката ти, на теста направи още един но най вероятно си бременнна, но кръвният ще покаже на 100 процента.
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #213 -: Март 25, 2017, 16:05:09 pm »
Аз виждам чертичка. Наистина можеш да пуснеш 2 кръвни теста един след друг с разлика от 48ч. Спокойно към края на седмицата, която идва можеш да отидеш и на преглед. Пожелавам ти всичко да е наред.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #214 -: Март 25, 2017, 16:09:37 pm »
Да благодаря  за отговора... ще пиша веднага след като излезнат резултатите  :) :) :)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #215 -: Март 25, 2017, 16:10:07 pm »
Аз също виждам 2 чертичка.Успех!!!😊😊😊
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #216 -: Март 25, 2017, 16:15:01 pm »
Благодаря на всички !!! Много съм щастлива  :) :P
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #217 -: Март 25, 2017, 23:14:46 pm »
Чак се загледах за да я видя... повтори теста с първа уринаили направи кръвен тест... за АГ на преглед след 10-ти ден от закъснението
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #218 -: Април 08, 2017, 17:47:59 pm »
Момичета,днес ми е 15 ден след пункцията,вчера направих уринен тест  -.Днес прокарвах,в понеделник ми е кръвния.ДА СПРАМ ЛИ ЛЕКАРСТВАТА И ВЪОБЩЕ ДА ПРАВЯ ЛИ ТЕСТА?
Re: Дали съм бремена ???
« Отговор #219 -: Април 08, 2017, 18:14:39 pm »
Мисля,че трябва да се свържеш с доктора си,той най-добре ше ти каже дали да ги спреш.Само зацапване или кървене като за цикъл е?