0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #620 -: Септември 03, 2016, 21:53:18 pm »
Цветенце,

Може бебчето да е решило да подрани. Независимо кога, стискаме ти палци всичко да мине леко и успешно и да гушнеш с усмивка своята рожба. :)
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #621 -: Септември 03, 2016, 22:08:23 pm »
Благодаря ви! Когато то си реши да се появи, ние си го чакаме! Но ще си призная, че вече нямам търпение да си го гушна! :)
*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #622 -: Септември 04, 2016, 11:01:46 am »
Здравейте момичета!
Влизам на бързо, само да ви кажа, че на 3.09 се роди нашата принцеса Мария. 46 см 2,2кг.
Дробчетата не са напълно развити, затова е в кувъоз и й помагат неонатолозите. Стискайте ни палци бъррзо да навакса !


Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #623 -: Септември 04, 2016, 11:12:04 am »
Rosss, честита рожба! Пожелавам й да е здрава и много да радва мама и тати! Стискам палци всичко да е наред, но съм сигурна, че ще е така!  :bighug:
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #624 -: Септември 04, 2016, 11:26:11 am »
Мила Рос,

Точно тази сутрин си мислех за теб и ето, че ти ни изненада с новина. Честита рожба! Нека Богородица да я закриля и да й помогне бързо да навакса и да расте здрава, жизнерадостна и усмихната! На мама бързо възстановяване! Не се тревожи, всичко ще е наред! Гуш!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #625 -: Септември 04, 2016, 18:29:51 pm »
Рос, честита дъщеричка. Пожелавам й бързо да я изпишат, да ви радва много и да е винаги здрава!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #626 -: Септември 04, 2016, 18:34:43 pm »
Рос, честита принцеса! Да расте жива и здрава, и много да ви радва! Много се радвам за теб! Прекрасна новина! Бързо да си я приберете вкъщи :))))))

*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #627 -: Септември 04, 2016, 23:29:15 pm »
Благодаря ви много, момичета!  :bighug:


*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #628 -: Септември 04, 2016, 23:50:16 pm »
Рос, честито бебе! Да ви е много здрава и усмихната малката Мария!

Нани, не обръщай внимание на непоисканите съвети! Друго не можеш да направиш. Дори и майките без да искат се месят, но те забравят, че са гледали бебета преди 30-40 г. и много неща са се променили. На моята й казах да си направи един ъпдейт в нета, че все напираше да дава водичка на бебето, и набързо сви перките.  :wink:

Мира, за името може би било по-лесно всеки да си направи списък с имена, които му харесват и да видите кое е приемливо и за двама ви. Ние не сме избирали така. Просто всеки гледаше за себе си и предлагаше, докато намерихме име. А втория път мъжът ми го избра, а аз го харесах и така. Никой не е настоявал да бъде кръстено на него, а и аз не бих се навила.  8) Това си е моето дете и искам аз да му избера име, а не баба ми или бабата на мъжа ми примерно.

Цвете, леко раждане!

Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #629 -: Септември 05, 2016, 01:02:15 am »
Здравейте! Приеха ме в болницата. Вчера следобяд ми падна тапата. На гинекологичния преглед стана ясно, че шийката вече е изгладена, нямам почти никакво разкритие (лекарката каза нещо за половин пръст). Тоновете на бебчо са ок. Контракциите не са ми регулярни. Лекарят реши да ме остави за наблюдение, защото не съм от Плевен и да не рискуваме. И така. Мен започна да ме хваща шубето! :)
Лека нощ на всички!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #630 -: Септември 05, 2016, 08:34:08 am »
Добро утро, момичета!

Отворила съм тема за поздравления за Рос и малката принцеса ето тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51706.msg1136769#msg1136769

Цветенце,

Настрой се положително, всичко ще е наред! Стискаме палци за леко раждане и чакаме хубави новини от теб!

Блу,

Точно така и направихме. Двамата изброихме имена, които ни допадат и стигнахме до няколко варианта, които и двамата харесваме. Предполагам, че като приближи момента ще ни се избистри кое име ще остане. Да сме живи и здрави, имаме още няколко месеца за тази работа :)
*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #631 -: Септември 05, 2016, 15:06:25 pm »
Здравейте и от мен!

rosss, честита дъщеричка!!!! Нека е много здрава, весела и щастлива! На теб пожелавам бързо възстановяване! Бъди спокойна! Ще видиш как Мария скоро ще порасне и укрепне, за да можете да си я приберете вкъщи!!!

cvetence87, явно моментът наближава!!! Сега трябва да се успокоиш и всичко ще мине добре. Чудесно е, че си под лекарско наблюдение, значи изобщо не трябва да се притесняваш!!! Стискам палци и чакаме скоро прекрасни новини!!!

Мира, по въпроса за имената.... И на нас ни се оказва труден въпрос. С дъщеря ми нямах такива трудности. За момиче ни беше много по-лесно. Но за момченце се оказа, че не можем да си харесаме име, поне засега. Иначе и аз като Блу мисля, че името си е единствено наше решение и няма да спазваме традицията да го кръстим на баба или дядо. Но, нали живеем в чужбина, искаме името да се изговаря лесно както на български, така и на испански (живеем в Испания). Испанците имат затруднения при произнасянето на натрупани беззвучни букви и има някои имена, които са невъзможни за тях. Аз лично страдам по този повод с моето име....  Така че, това също усложнява вече и без друго сложната ситуация... Но ще видим, все още има време до края на декември  :lol:

Колкото за покупките за новия член на семейството, и с дъщеря ми не чаках, така че и сега няма да чакам до 8-ми или 9-ти месец. Струва ми се напълно разумно около 6-ти - 7-ми месец да започваме по малко. Няма да оставям всичко за накрая, я... Освен това, тук в Испания, много от нещата, които поръчаш (количка, мебели, т.н.), доста се бавят, за да ти ги доставят. Всичко трябва да се приготви, нареди, изпере, изглади... Смятам да работя до последно, така че малко по малко нещата трябва да се приготвят с време...

Пожелавам ви спокоен ден!



Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #632 -: Септември 05, 2016, 19:27:16 pm »
Здравейте! Пиша, за да ви кажа,  нашата радост се роди - Владимир с мерки 3690 гр. и ръст 51 см. Наложи се секцио и сега се възстановявам. Благодаря за подкрепата през тези месеци! :)
*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #633 -: Септември 05, 2016, 19:34:17 pm »
cvetence87, честита ви рожба!!!  :bori_002:

Нека малкият Владимир бъде много здрав, послушен и весел, за да изпълва дните ви с много усмивки!

Бързо възстановяване на теб!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #634 -: Септември 05, 2016, 20:44:55 pm »
Цветенце,

Каква прекрасна новина! Да ви е честит Владимир и да ви радва всеки ден! Да е жив и здрав и да раздава усмивки!

Момичета,

Отворих тема за поздравления за малкия Владимир тук:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51707.msg1136810#msg1136810
*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #635 -: Септември 05, 2016, 21:32:20 pm »
Честито, Цветенце! Да ви е жив и здрав малкия Владимир! Да е много щастлив и само радост да ви носи!
Бързо възстановяване!
 :balk_7: :ballons:

Отново благодаря за пожеланията момичета! Все още имаме нужда от стиснати палчета!


Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #636 -: Септември 05, 2016, 21:41:11 pm »
Мила Рос,

Не се тревожи, всичко ще се нареди и Мария бързо ще навакса и ще можете да се приберете вкъщи! Стискам ви всички палци и вярвам, че скоро всичко ще е наред! Гуш!
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #637 -: Септември 05, 2016, 23:03:18 pm »
Честито, Цвети! Да бъде жив и здрав малкият ви мъж и много да ви радва :))))

Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #638 -: Септември 06, 2016, 14:49:23 pm »
Цветенце, честита рожба. Нека да бъде много здрав, щастлив и послушен! На теб ти пожелавам бързо възстановяване.
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #639 -: Септември 06, 2016, 15:23:03 pm »
Как сте момичета?

Поразхлади и вече по-спокойно се диша. Де да можеше и по-спокойно да се спи :) Често ми се случва напоследък да ококоря очи в 4 и да не мога да заспя поне час-два. После си наваксвам през деня. Нормално, все пак с по-тежко коремче не е лесно да се спи :)

Доста оредяват редиците ни в темата, заради хубавите новини, но сигурно скоро ще се изпълни с нови попълнения :)

Сън_смайл,

Как сте с бебо? Не си писала тези дни.

Проятен следобед на всички!