0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #980 -: Декември 01, 2016, 14:15:39 pm »
Здравейте момичета ,
Как сте ?

Аз да Ви се оплача че явно много съм се втрещила и паникьосала покрай бременността и после новината ,че са близнаци и реших да се боядисам първо с шампоан оцветител койтооооо не хванаааааа нищо от беите ми коси!!!!!!
А аз съм много бяла особено отпред бретон съм направо сняг(така съм о 2000 година - побелях за една вечер когато братовчед ми почина на 19 години от рак), но не хвана.Дали ще хване и безамоня4ната не знам вече, но ще изчакам едно измиване още и ще опитам с без амонячна боя.
Радвам се че всички сте добре, и ние така почиваме  си , а относно храните аз сега съм на вълна колбаси и сирена и мандарини, дори от зелето пак се обринах и разбрах че не бива да ям до края ( а колко обичам кисело зеле с оризче на фурна не е истина , ще се тествам като стане ) а сладко си хапвам по принцип, но не намирам разлика да е повече от преди
Странното е че единствено кафе ама хич не ми се пие, дори разредено повече с мляко.
Много сте СРАМЕЖЛИВИ Mirracles, но пък може и да е за добро - По Коледа нали знаеш стават чудеса:)))))))Очаквай неочакваното:)
Поздрави и спокойни снежни дни, че при нас е адски студ днес!!!!





*
Re: Тема на бременните № 98
« Отговор #981 -: Декември 02, 2016, 01:20:19 am »
Момичета, време е за нова тема.  :D