0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #120 -: Ноември 29, 2015, 19:52:08 pm »
Жбрул, ти нямаш ли пощенска кутия? Не може ли да пуснете писмото във твоята и да му кажеш, че пощальона ще го вземе и занесе? И отговор можеш да му напишеш, че и на същото място да го намерите  :) Ние миналата година лека манипулация с това писмо  :lol: сложихме го на видно място и му обясних, че като слуша джуджетата ще го вземат и ще му изпълнят желанията. Ама те бяха желания песен :) шоколад, бонбони и такива :) Сега без елха и украса, повлиян от рекламите иска доста играчки, че пък и телевизор трябвало да му купя... много мразя ТВ във всяка стая, а предвид, че не гледам, все си мислех, че два им стигат.... Елхата е сложна у нас и защото ще е жива, с корен, а до сега не съм видяла такава, май пак в горското ще звъним, че пък поне се хващат.
*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #121 -: Ноември 29, 2015, 20:06:48 pm »
Имам пощенска кутия, нищо услужливите съкилийници в ДГ са го уведомили, че трябвало на голяяяямата поща да се пускат писмата, в една жълта кутия. Ти да не мислиш, че не пробвах с нашата пощенска кутия да мина?  :lol: Елхата окончателно я оставям изкуствена у нас, щото в двора на село - няма къде вече да бучкам дръвчета, ако искам и двор да остане.  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #122 -: Ноември 29, 2015, 20:10:04 pm »
Оо аз вече на съседите или в парка ще ги нося :) при нас се хвана дърво преди 1-2години и повече елхи не искам, минаваме на ябълки и круши  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #123 -: Ноември 29, 2015, 20:28:40 pm »
Ееее, Сис, няма спасение за теб. :lol:
Ще ви покажа нашето писмо и ако някоя иска такова да ми напише текст на ЛС.

Показвам още някои модели.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #124 -: Ноември 30, 2015, 00:12:03 am »
Хаха, Ети, лоша работа със съкилийниците :lol: Добре, че моите са мързеливи и ми спестяват работа, иначе и ние писахме една година, ама не им хареса отговора  :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #125 -: Ноември 30, 2015, 00:20:42 am »
Гане, навих се да пишем - с цел да се съсредоточи и да каже какво иска, освен поредния таблет. Ще пробвам все пак да го уговоря "мама да пусне писмото докато ти си на градина". Ако трябва да получи отговор - и на него няма да му хареса, особено, ако му го напиша аз лично.  :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #126 -: Ноември 30, 2015, 00:29:31 am »
А, ние си получихме официален, на специална бланка, ама не беше тва, дето го искаха :lol: А една година останаха неприятно изненадани, защото в коледния им календар нямаше нищо, освен едно писмо от Дядо Коледа, че понеже са били лоши, за днес няма да има изненада :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #127 -: Ноември 30, 2015, 01:27:59 am »
А, ние си получихме официален, на специална бланка, ама не беше тва, дето го искаха :lol: А една година останаха неприятно изненадани, защото в коледния им календар нямаше нищо, освен едно писмо от Дядо Коледа, че понеже са били лоши, за днес няма да има изненада :lol:

Аз имах предвид, че ако му го напиша аз...ще представлява нещо като ужасно дълъг фискален бон от хипермаркет, завършващ с въпроса: " А ти мамо, мислиш ли, че заслужи всичко това, а?"  :lol: Но ще вземе нещо да се депресира и да реши, че не го обичам, та...не бих. Таблет, автомат, колело, още един меч, още един джедайски меч.... :lol:  И като стане ученик - това ще е вече в "преговорен вариант". Сега оооще малко безметежен животец да му осигуря, че...това ще му е то. Детството не може да е безкрайно за никого, мама го удължава колкото може, ама е мама - не е фея :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #128 -: Ноември 30, 2015, 01:31:14 am »
Е ти пък сега, не знаеш ли как да откажеш дълъг списък :lol: Моите вече горките си знаят - като не сме писали писмо, няма да ни донесе нищо :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #129 -: Ноември 30, 2015, 01:54:01 am »
А, аз не искам да съкращавам списъка, а да го оптимизирам просто, за да избегна някои излишни неща. Миналата година пожела...сок  8O при положение, че не пие сок. Голяма мъка беше какви подаръци, само безумия "поръчваше".  :lol: Сега опитах да му подскажа, че иска хеликоптер с дистанционно, обаче ме разконспирира с: "Ти искаш хеликоптер, аз - не. Ми пиши на Дядо Коледа да ти донесе..." не е толкова глупавичко вече (за жалост). И пъзел не ще ( с 3000 части), пак съм прецакана. Никакъв вкус няма милия... :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #130 -: Ноември 30, 2015, 07:58:20 am »
Ми пиши каквото иска, бе. То па да не е казано, че каквото напише и автоматично ще го получи. Ние вече го минахме това - обяснението ми беше „той е преценил, че това заслужаваш“, точка. То не може хем да вярва в Дядо ти Коледа и да иска безброй и скъпи неща, понеже „той не ги купува, бе мамооо“ Хем пък да се сърди на мама, че не е получен някой подарък. Аааама - ха. :wink:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нашите пораснали деца през ноември 2015
« Отговор #131 -: Ноември 30, 2015, 08:41:17 am »
Права е Пешето  :D Сключваш сделка с Дядо Коледа :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю