0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #880 -: Ноември 15, 2016, 22:22:34 pm »
Мисля, че е добре. Аз съм била и с по-ниски нива дори и като бременна.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #881 -: Ноември 25, 2016, 14:30:19 pm »
Момичета тест кръвен на 11 ден от ЕТ 3,36 ,има ли смисъл да го повтарям на 14 ден или се води отрицателен.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #882 -: Ноември 25, 2016, 20:42:29 pm »
Съжалявам, но според мен е отрицателен.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #883 -: Ноември 25, 2016, 21:07:49 pm »
Все пак благодаря за отговорите.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #884 -: Ноември 26, 2016, 01:08:23 am »
Все пак не спирай лекарствата без уговорка с лекаря! Късмет следващия път!

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #885 -: Ноември 30, 2016, 10:46:06 am »
Момичета, да внеса малко оживление тук :)
Днес бях на преглед и всичо изглежда добре. С доки започваме подготовка за трансфер този цикъл. Не мога да ви опиша колко се вълнувам и колко съм щастлива!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #886 -: Ноември 30, 2016, 11:57:30 am »
yollie,
Радвам се за теб .Стискам палци за един прекрасен коледен подарък
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #887 -: Декември 03, 2016, 21:25:54 pm »
  Момичета, сутринта преди трансфер слага ли се утрогестан ? Забравих как беше миналия път, забравих и да питам док   :oops:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #888 -: Декември 03, 2016, 21:31:45 pm »
Ние не го спираме, но ти си питай твоя лекар, може да има различни практики.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #889 -: Декември 03, 2016, 21:45:21 pm »
Благодаря за бързия отговор! Утре ми е трансфера и не ми е удобно да питам по това време,   сега се сетих. Лека вечер!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #890 -: Декември 03, 2016, 22:13:04 pm »
На мен ми бяха казали да не слагам сутринта, след това си продължавах по предписание. Успех!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #891 -: Декември 11, 2016, 16:51:16 pm »
Здравейте и от мен,
Съвсем нова съм тук, но реших и аз да се впиша.
На 05.12.2016 след пункция ми извадиха две яйцеклетки, качествено се оплоди едно ембрионче и вчера /10.12.2016/ беше трансфера.
От снощи чета и се вълнувам с вас пък и за себе си...
Нямам списък с разрешените и забранените храни, не разбрах и какво означават "леки разходки". Опитвам се да лежа и спя по гръб, но ме ми се получава много. Мобилизирала съм домашните да ме отглеждат и помагат и се старая само да лежа /поне 3 дни/.
От 2-3 месеца съм наясно, че имам проблем със забременяването. Всичко се случва много бързо и съм "боса" в повечето теми, ще съм благодарна ако ми давате съвети пък и да споделяме заедно...
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #892 -: Декември 12, 2016, 11:15:37 am »
Добре дошла Бояни,
Стискам палци  за :bfp:
Няма смисъл да се обездвижваш напълно,още повече ако си деен човек.Това може само да те изнерви.Леките разходки зависят от физическата активност на човек,но да кажем ,че в хубавото време 30-60 мин. нормално ходене е ок.Това от което повече трябва да се пазиш е вдигането на тежки предмети,настинки,цигари,алкохол,на мен ми казаха и кафе,но аз така и не го спрях(пиех по 1 на ден)
Можеш да прочетеш темичката по-долу,особенно първите странички http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=11445.0
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #893 -: Декември 12, 2016, 12:02:19 pm »
Благодаря за вниманието,
мисля, че ще ми е по-леко през оставащите 8 дни
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #894 -: Декември 12, 2016, 15:32:15 pm »
Здравей Бояни !!!
Стискам палци да получиш коледен подарък!
Аз също съм в очакване в момента - моят трансфер беше на 06.12, този път със замразени ембриончета.
Сега съм много по-спокойна от предния път :) Вече знам, че всички симптоми, които "откривам" са по-скоро от лекарствата (хормоните), които пием и не се вглеждам чак толкова много. :) Първият път наистина изследвах всяко чувство, което изпитвам и бях сигурна, че всички симптоми са налице. Та, моят съвет, от моя небогат (за щастие) опит, е да се опиташ да си максимално спокойна, да правиш неща, които те разсейват и ти носят удоволствие. Също така - ползвай си болничния. Аз първия път реших, че няма да ползвам, защото трябвало да не си променяме нормалния начин на живот. Но, истината е, че сега - пак не съм легнала на легло, но поне правя само неща, които ми харесват - пека коледни сладки, най-накрая седнах да избера от сватбените снимки, за да напълня всички рамки, които ни подариха, рисувам, чета - все такива неща, за които иначе не остава време :)
Този път, не броя дните един по един - оставила съм се по течението и само чакам да дойде 20-то число, за да си направя теста, хаха :) Преди броях - първи ден след трансфер, втори ден - симптоми, трети ден - симптоми. Не прави тази грешка - само ще се затормозиш :)
Още веднъж - стискам палци !!!
Сигурна съм, че този път всичко ще е наред с коледните трансфери <3 <3 <3
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #895 -: Декември 12, 2016, 20:31:39 pm »
Благодаря Solis,
Аз съм толкова нетърпелива, че съм допуснала грешка в дните до теста...
Реално на 29-ти съм на кръвен тест и УЗД. Много се надявам и вярвам, че по Коледа стават чудеса ;)
От утре се надигам и ще извадя всички онези кутии, които съм събрала от месеци  за декупиране, ще си чета книжки и дори мисля да изляза на разходка.
Стискам палци на теб и всички, които си чакат "чудото"
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #896 -: Декември 16, 2016, 10:24:51 am »
Аз пък реших да не се засядам вкъщи. Няма да чистя и шетам, но ще си ходя на работа и ще се виждам с приятели, за да се разсейвам. Но колкото и да се разсейвам, едни боцкания ме подсещат от време на време за случващото се ;)
Бояни, ако ти се разхожда, разхождай се. Както пише в една друга тема: "ембрионите няма да изпаднат от гравитацията" :)
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #897 -: Декември 16, 2016, 12:27:02 pm »
Ех тези боцкания.., като ги усетя и веднага лягам  :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #898 -: Декември 17, 2016, 11:58:03 am »
Момичета, на 13 ден след трансфер на бластоцист ЧХГ 40,18. Надявам се на коледно чудо за себе си и за всички вас, които сте в очакване! Миналия път с подобен резултат нямах успех, затова и не смея да се зарадвам сега. Но по Коледа стават чудеса, знае ли човек. Успех  на всички!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #899 -: Декември 17, 2016, 16:33:22 pm »
Успех Ciguena,
Стискам палци на всички за "коледни чудеса".