0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз си стоях само 2-3 дни в къщи и след това също се върнах на работа,гледах да не мисля
В детската има варицела, а аз съм към края на стимулацията.В детството трябва да сме карали шарка.Преди 5 години изкарах херпес зостер.Дали значи , че гарантирано имам антитела.Ще търся и личната утре
В почти всяка лаборатория има изследване с което можеш да провериш,ако нямаш има ваксина.
Само да ви споделя колко сэм разсеяна.Днес ми е последна инжекция и вечерта трябва да си сложа овитрел.В неделя е пункцията.И нз защо бях решила утре вечер да го сложа. 8O.Добре , че хората дават бележки и късмет , че реших пак да погледна какво са написали. :needleani:
На някой да му е изписван Norprolac преди пункция? Каква е идеята с това лекарство?
*
Идея нямам какво е това.Не са ми го изписвалил, но като гледам много нови лекарства включват.Какво стана на пункцията?Колко върнахте?

Беше вчера, ще очаквам обаждане за сряда или петък.Гледам да заваксам сега домашни задължения, та да я карам по- леко после
*
Колко извадихте? Ти как се чувстваш? Малко почивка сега и да наваксай, макар че аз работих, защото иначе само глупости мисля.
Успех!

От 5 , една е останала за трансфер.Ако е писано ще се хване.Притесняваме , че ще трябва аз да шофирам след трасфера.Приемам съвети и мнения.Мъжът ми не е шофьор
*
И една стига да ти кажа!След трансфер не е толкова притеснително шофирането, след пункция е по-гадно, все пак упойки едно друго.
Стискам палци!Кога ще е трансфера?

В сряда -7.02 по обяд
*
Ще стискаме палци.Въоръжи се с търпение.Мен последния път ме вкараха един час по късно.Препикавах тоалетната 100 пъти.

Здравейте момичета🙂
Започнах стимулация по дълъг протокол.
На 26.01.2018г ми поставиха блок инжекцията.
На 09.02 2018 г ми паставиха ЕЛОНВА + ЗАРЗИО през два дни.
Ако някоя от вас е правила тази стимулация, бих се радвала да сподели как е преминало всичко.
Пациентка съм на д-р Персенска 🙂
Благодаря🙂
Аз съм на зарзио+ фраксипарин, но след трансфер.Зарзиото ми беше изписан от 9.02 , но от манипул ми поставиха на 7 веднага след транфер.Следваща дата записаха 10 за поставяне.Лошото е, че го забелязах това разминаванане на 8.02. Звънях им, казаха да продължам както са ми написали.Доста съм объркана, но друго не мога да направя освен да продължа по това което са писали :(
Аз си поставям Зарзиото по време на стимулацияга до трансфера ( за по-добро качество на Я.)
В сряда си поставих прегнил 500.Неделята рано ли е за тест или да изчакам до понеделник
Описаното по-долу е приблизителното изчиствване на организма от прегнила
ден 1 : 5000
ден 2: 2500
ден 3: 1250
ден 4: 625
ден 5: 312
ден 6: 156
ден 7: 78
ден 8: 39
ден 9: 20
ден 10: 10
ден 11: 5
ден 12: 2,5
ден 13: 1
ден 14: 0
Roni 87 би ли погледнала дали имаш лично съобщение от мен  :wink:
Здравейте🙂
На 01.03.18 ми беше трансфера на две петдневни ембриончета🙂
До 14ти ден ли трябва да чакам за тест или може и по-роно🙂
Благодаря.