0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #800 -: Юли 18, 2015, 20:27:46 pm »
Зайче, Честит Празник! Да сте здрави - ти и любимите хора, много весели и слънчеви моменти заедно. Чудеса ти пожелавам! Весело празнуване! :)

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #801 -: Юли 18, 2015, 20:50:24 pm »
Айдеееее направихме "кооператив" за свекитата на Смайли:lol: Ама тя като не дава нейното - бива ли то така хора без дете за гледане а? Срамота!

Еми, честит празник и от мен! Здраве и бебе пожелавам, всичко друго го имате, ако не - ще го купите.  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #802 -: Юли 18, 2015, 21:59:49 pm »
Благодаря ви за пожеланията  :bighug:



Обикновено празнувам на Св. Емилия - 30 май. Много ми харесва, защото е точно 6 месеца след рождения ми ден  :D  Но не пречи да имам и други празници - ММ си няма имен ден, например, затова аз компенсирам  :lol:

Отокът май спада, но мнооого бавно. Свито ми е сърцето, няма как. Но напредваме  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #803 -: Юли 18, 2015, 23:27:23 pm »
А някое свеки предлага ли угояване на злоядо момиченце? Пращам й моето. Въпреки че няма от какво да се оплача. Е, не яде, де. Но и сама и с двамата се справям. Сигурно защото вече не са бебета. Ама като се скарат, това ми е най-тегаво. И това се случва сигурно по стотици пъти на ден.
Днес бях сама с двамата на празника на съседите. Двете нинджи почти цялото време играха сами. Току-що ги сложих да спят и чакам, за да сляза долу и да си прибера посудата. :-)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #804 -: Юли 19, 2015, 06:51:07 am »
Добро утро  :D

Хубав неделен ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #805 -: Юли 19, 2015, 08:57:33 am »
Добро утро!

С кеф си взимам от кафето и започвам да стягам багажите - отиваме на барбекю на Железница :). Ей така, небрежно с приятели, че днес пак ще е Ад под небето.

Смайли, аз на свекърите ти едно коте мога да изпратя само засега - да им е пълна картинката :lol:

Зай, всичко ще е наред със мъжа ти. Бавно, но важното е, че виждате разлика и напредък. Аз не съм запозната, но за такива неща (отоци и прочие), жегите не влияят ли допълнително?

Весела неделя!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #806 -: Юли 19, 2015, 09:06:59 am »
Добро утро.
Злате, завид от мен. :P Миналата седмица добре ми беше в Родопите, но тази - няма.
Пожелавам ви весели емоции и приятен ден!
Днес отново трябва да стоим на хладно, и да се спасяваме от слънцето кой както намери за добре.
Лек да е денят за всички ни!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #807 -: Юли 19, 2015, 12:12:49 pm »
Добър ден. Голяма жега е днес. Добре, че е климатикът, иначе ще се разтопя. В този ред на мисли да се разхладим....


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #808 -: Юли 20, 2015, 06:15:34 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #809 -: Юли 20, 2015, 08:11:33 am »
Добро утро!
Спокойна и успешнa седмица!
Подреждам се на кaфенцето.
Днес е Илинден. Честит празник на имениците!
Според народните поверия на Илинден не се работи, защото гръм може да удари човек. Не се ходи и на плаж, но за сметка на това никой нищо не е казал за спокоен следобед, прекаран с коктейлче в ръка на басейна.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #810 -: Юли 20, 2015, 08:18:57 am »
Добро утро!
Ето и закуската:




Аз днес си влизам в обичайният ритъм - шаркавите са здрави и тръгнаха заедно на ДГ и работа, а аз смятам да си почина. Вчера тук било горещо, ние обаче се „скатахме“ на хлад в Бойково в Родопите. Моят мъж има един колега с къща там и понеже бил в отпуска сега си бил горе. Та отидохме на гости - тяхната внучка е 2 години по-малка от Николета - играха си двечките, даже ги приспа жената наобяд. Наляхме си и планинска вода, изобщо ... пълен релакс.
Лес ден и успешна седмица на работещите! На почиващите - насладете се на горещото време ... и не забравяйте бирата и сладоледа.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #811 -: Юли 20, 2015, 08:56:35 am »
Добро утро.
Честит Илинден!
Баща ми днес е именик и му желая да ми е жив и здрав!
Почерпка: :)

Честито на всички именици! Нека Свети Илия да ви пази и закриля!

Според народните поверия на Илинден не се работи, защото гръм може да удари човек. Не се ходи и на плаж
rtf-че, на плаж може да се ходи, но не трябва да се влиза в морето. Вярва се, че морето се преобръща и взима за курбан на светията всеки влезнал във водите.

Ползотворна нова седмица на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #812 -: Юли 20, 2015, 09:13:18 am »
Добро утро!
Теди, то няма как да идеш на плажа и само да се пържиш и топиш в собствен сос точно в тия жеги  :lol: направо садизъм  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #813 -: Юли 20, 2015, 09:31:24 am »
 Добър ден от мен и честито на всички именици! Теди, да ти е жив и здрав таткото и дълги години да ви радва още!
м-и, недей, че познавам една трн маниачка, дето цял ден като змия може да се пържи без да влиза водата. Аз не мога да я разбера, но пък и аз никога не почернявам. Ставам рак червена и после пак си белея. Само под чадъра и във водата кисна. Тази година обаче ще спестя на Черно море една косатка по-малко  :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #814 -: Юли 20, 2015, 09:35:16 am »
Вярно, че е Илинден... Честит имен ден на всички празнуващи!
Тединка, да ти е жив и здрав татето!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #815 -: Юли 20, 2015, 09:42:59 am »
Добър ден от мен и честито на всички именици! Теди, да ти е жив и здрав таткото и дълги години да ви радва още!
м-и, недей, че познавам една трн маниачка, дето цял ден като змия може да се пържи без да влиза водата. Аз не мога да я разбера, но пък и аз никога не почернявам. Ставам рак червена и после пак си белея. Само под чадъра и във водата кисна. Тази година обаче ще спестя на Черно море една косатка по-малко  :lol:
И аз бях така преди детето. И чадър не съм ползвала, като си легна сутринта и чак по залез можех да стана :) ама сега не издържам, тежко ми става, не мога и под чадъра да изкарам.

Честит имен ден на именниците!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #816 -: Юли 20, 2015, 10:02:56 am »
Здравейте и от мен!

Честит Илинден!

Теди, да е жив и здрав татко ти!


Ние почивните дни най-после се преместихме  :) . Почивните дни се уморих много, докато подредя, но това е сладка умора  :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #817 -: Юли 20, 2015, 12:11:27 pm »
Благодаря ви за пожеланията! :grouphug:

Фрея, честито новодомство! Пожелавам ви скоро в домът ви да ехти детски смях!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #818 -: Юли 20, 2015, 12:41:09 pm »
Привет, привет  :P

Няма опастност да влезна в морето днес, че съм на 400 км поне от него  :lol:

Много сглупих одеве. Исках да си рисетна настройките на телефона, но междувременно си изтрих всички контакти.... Как се събират сега.... Уфффф  :?

Теди, да е жив и здрав баща ти!

Фрея, честит нов дом! С много любов да си живеете в него и с детски смях в най-скоро време пожелавам. Почти на новолуние сте се преместили, което според поверията си е на добре  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #819 -: Юли 20, 2015, 12:54:51 pm »
 :bighug: Благодаря ви, момичета! Дай Боже, скоро наистина да имаме детенце, защото почва много да ни тежи отсъствието му.





Бореща се за една мечта.