0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« -: Май 19, 2015, 20:42:23 pm »
Пускам нова тема, защото предишната вече надхвърли 50 страници. С пожелание за оптимистични разговори и добри новини  :D

Линк към предишната тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50996.1000
« Последна редакция: Май 19, 2015, 20:47:43 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #1 -: Май 19, 2015, 20:49:33 pm »
Фрея,страхотни новина,понякога като се занижат едни хубави събития,одобрение от фонда,почивка на морето,успешен опит и т.н
Пожелавам ти всичко това от сърце да те зарадва най-много!

Тук гърмя,трещя и намокри,но нищо особено,повече на звук го докара.
Взимам чашка бяло вино и пържолка,заслужавам,днес правих изследвания,не са особено добри резултатите,но това няма да ни подтиска!


Хахаха,нацелих точно заключването,викам какво пък сега сгреших :balk_14:



Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #2 -: Май 19, 2015, 20:53:41 pm »
Бързам да се запиша, докато не съм забравила, че има нова тема  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #3 -: Май 19, 2015, 20:56:12 pm »
ДАЛИНДА, наздраве да е! Сори, че си нацелила "заключването", ами аз съм болна и разсеяна, та даже не бях видяла, че са минати 50 страници, Петя ми каза и аз аре набързо....  :oops:

Относно днешните ти резултати, които са "не особено добри", ще ти кажа това което аз си повтарям от неделя та и в момента: "Няма все да е така." Не знам колко помага и дали, ама ако се тръшна и изкиселява тотално - знам със сигурност, че не помага.

Хубава вечер на всички!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #4 -: Май 19, 2015, 21:04:04 pm »
Добър вечер. Жбрул, благодаря за новата тема!
И от мен Наздраве. :P

Чакам да почне МастърШеф ...
Лека вечер ви желая!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #5 -: Май 19, 2015, 21:07:44 pm »
ДАЛИНДА, наздраве да е! Сори, че си нацелила "заключването", ами аз съм болна и разсеяна, та даже не бях видяла, че са минати 50 страници, Петя ми каза и аз аре набързо....  :oops:

Относно днешните ти резултати, които са "не особено добри", ще ти кажа това което аз си повтарям от неделя та и в момента: "Няма все да е така." Не знам колко помага и дали, ама ако се тръшна и изкиселява тотално - знам със сигурност, че не помага.

Хубава вечер на всички!



Ааааа аз се зарадвах че ще се запиша от първа страница още,така че,заключването ми се отрази добре.
Също се старая да бъда максимално позитивна и като си видях резултатите онлайн и веднага звъннах на ММ и му ги тълкувам,той не е много наясно и аз се обяснявам.Накрая му казах това не е фатално,оправия има.Той също много позитивен,не се даваме на отчаянието.
Ако киселея,ще си помогна ли,не,по-зле ще съм!

Спокойна вечер на всички и се радвайте на всеки хубав момент от живота!



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #6 -: Май 19, 2015, 21:47:49 pm »
А добър вечер и от мен!
Сега заслужено разпускам. С парченце кашкавал. И се самонавивам да не започвам сладоледа,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #7 -: Май 19, 2015, 22:14:52 pm »
Пфууу останаха ми бирите и мръвките в старата тема. Нищо де, ще проверя дали командата copy помни още - тъцъ - ни ще. Здраве да е - и утре е ден.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #8 -: Май 20, 2015, 05:41:48 am »
Ау, нова темичка  :D
Мерси, Жбрулка  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #9 -: Май 20, 2015, 07:14:14 am »
Добро утро!!! Зайо,перфектна работа.... :D :D Че и на меден поднос,бре,"випаджийска работа" :lol: Как ще връщаме жестовете ,не знам направо! :wink:И така,в кафенца,закуски и вечери и шеги и закачки се изписали 50 страници  8O!  Ами живи и здрави да сме,100 пъти по толкова да изпишем,изпием и изядем :lol: :lol:! Пеше,супер вечеря си спретнала,да знаеш. Не ти е проблема в "копи-пейста" ами просто нищо не остана от барбекюто и напитките,та няма какво да пренесеш. :lol: Ама ти ще направиш нова,знам аз.. :wink: Хубава сряда на всички ви,а на тези,свързани по някакъв начин с днешната матура по литература- успех!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #10 -: Май 20, 2015, 08:02:27 am »
Добро утро в новата тема  :D

днес ще има  нови литературни шедьоври с тази матура :P

хубав ден!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #11 -: Май 20, 2015, 08:24:40 am »
Добро утро!
Зайко, много пинизчийско кафенце, благодаря!
Ето и закуската:



Успех на всички явяващи се на матура днес!
Времето при нас е хубаво. Засега. Но ни обещават жълт код за следобед. А днес ще е тържеството по повод края на учебната година в ДГ. Което по план ще е на двора  :lol:
„Тържество на четири килима. Ама те са два“ - тъй рече девойката. Ще ги видим днес.
Лек и успешен ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #12 -: Май 20, 2015, 08:42:10 am »
Добро утро.
Пеше, бива ли такива изкушаващи закуски да предлагаш? Приготвила съм си мюсли с кисело мляко, моля ви се. :lol:
Благодаря и на Зайчето за кафето!

Успех на децата, които са на матура днес! Повече истински шедьоври им пожелавам. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #13 -: Май 20, 2015, 10:05:39 am »
Добро утро и от мен!

Взимам си от кафето и закуската, страхотни са!

Далинда, благодаря ти! Дано!





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #14 -: Май 20, 2015, 15:14:47 pm »
Включвам се късно, но днес имам гостенче  :P
Още нямам много отзиви от матурата от племенничката. Единствено, че преразказът е бил лесен (на нея това й е слабото място по принцип).
А иначе на 12 клас интересна тема им се е паднала  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #15 -: Май 20, 2015, 17:33:23 pm »
Добър ден!

Минавам набързо, за да поздравя Фрея (Миличка, много успех оттук нататък  yahoo_17) и да се запиша в новата тема. Последно време не успявам много да пиша, но с четенето си наваксвам :).
Далинда, и аз днес останах малко разочарована от моите резултати - не беше това, което очаквах. Казах си, че винаги може да е и по-зле и по живо - по здраво хванах къра. Реших да си подаря малко настроение и отидох да гледам "Потъването на Созопол". В 12:00ч приключих с едноименната книга, в 12:30ч влезнах на прожекция за филма. Хубаво ми се получи :wink:

Приятна вечер!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #16 -: Май 20, 2015, 23:38:56 pm »
Добър вечер и от мен! Последната седмица беше много интензивна и хич не ми остава време. И покрай мен минаха емоциите на кандидат-гимназистите. Племенницата е доволна от матурата по литература, чакаме математиката. Аз съм привърженик на трудните изпити - така отсяването е по-справедливо.
За будните едно лятно питие - аз вече открих сезона. :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #17 -: Май 21, 2015, 05:38:08 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #18 -: Май 21, 2015, 06:56:53 am »
Добро утро и хубав ден!!! Зайо,влязла си във форма.... :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #19 -: Май 21, 2015, 07:23:07 am »
Добро утро!
Супер е кафенцето,  :wink:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг