0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #80 -: Май 26, 2015, 11:26:40 am »
Манеее,не ти е лесно..... :( Аз съм купувал няколко/ е ,с познатите,де/ от Спекта ауто! Сервиза на Тойота! Доволен съм. Имат избор и дори и по-евтините издържат три години. Имат гаранция две години и за стария акумулатор ти намалят от цената на новия.Намират се в едно от халетата на рибно пристанище. Говорили ти нещо? Ако -не,дай на лични. :?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #81 -: Май 26, 2015, 11:56:29 am »
Теди, мюслито не е много подходящо за диети. Вътре са смесени 3 групи храни - въглехидрати (овесените ядки), белтъци (другите ядки) и плодове. Ако го ядеш и с мляко, става ..... По-добре например първо сурови плодове и след половин час чисти овесени ядки (може с малко мед)  :P
Смайли, с друга функция ползвам мюслито и го ям именно с кисело мляко, мед и ягоди. :wink:

Зайче, успешна манипулация на мъжът ти и бързо възстановяване!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #82 -: Май 26, 2015, 19:37:57 pm »
Стоека, с Биогайя опитахте ли при майка ти?
За акумулатора може би има утечка някъде, не е редно така да пада. Е, ако колата не се кара редовно би било някакво обяснение, но пак не е нормално да се случва.

Благодаря ви, милички! Ще се борим. Няма да си дам мъжа заради някакви си стави  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #83 -: Май 27, 2015, 05:40:19 am »
И добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #84 -: Май 27, 2015, 06:01:21 am »
Зайче , точно по мой вкус е кафето тази сутрин. :D
Хич не ми е добро утрото на мен, ама тя и нощта беше такава никаква, че и предишната...върти ме дископатията на шиш, тъпча се сега с обезболяващи, пък дано малко ме отпусне, че вече ми идва да вия.  :?

На всички желая успешен ден и да сте здравииии!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #85 -: Май 27, 2015, 06:14:54 am »
Добро утро!/ за който е добро... :lol:/.Жбрул, искрено се изненадах  8O,но причината е сериозна. Жалко,че не е приятна  :?! Дано бързо отмине болката. :) Хубава сряда на всички!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #86 -: Май 27, 2015, 08:19:43 am »
Добро утро!
Зайко, кафето е и по моя вкус, благодаря!
Сис, много лошо това с дископатията. И с нечовешки ранното ставате. Дано бързо се оправиш.
И сега закуските. Стандартна:



И здравословна:



Лек ден на всички ви!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #87 -: Май 27, 2015, 09:09:08 am »
Ееее,ама защо ги разделяш така-"стандартна" и "здравословна" ???? 8O Ама ,тя,стандартната си е супер здравословна.... :lol: Ей,Пеше,ще се караме,да знаеш :wink:!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #88 -: Май 27, 2015, 09:16:13 am »
Добро утро  :P
Взимам си от всичко. Ще подям и Ра4о със "стандартната" закуска  :lol:

Jbrul, много лошо това с дископатията  :(
Ние също будувахме, но просто защото детето се събуди наспало се към 2 часа и изкарахме до 4.30 ч.

Теди, мюслито не е много подходящо за диети. Вътре са смесени 3 групи храни - въглехидрати (овесените ядки), белтъци (другите ядки) и плодове. Ако го ядеш и с мляко, става ..... По-добре например първо сурови плодове и след половин час чисти овесени ядки (може с малко мед)  :P
Смайли, с друга функция ползвам мюслито и го ям именно с кисело мляко, мед и ягоди. :wink:
Теди, ако е за това, за което се сещам, на мен ми помага и честото пиене на вода.

Вчера на детето какво забърках.... и двамата си облизахме пръстите  :lol: - кисело мляко, овесени ядки, малко обикновени бисквитки, череши, ягоди и круша.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #89 -: Май 27, 2015, 09:28:33 am »
Здравейте и от мен!
Взимам си от кафето и здравословната закуска.

Прегледът при д-р Персенска мина добре. Сега ще има изследване на хормони ицветна снимка и проследяване.





Бореща се за една мечта.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #90 -: Май 27, 2015, 09:31:25 am »
Рачо, викам ѝ здравословна, понеже диетуващите такава я ядели. То май и това не било баш за диета, ама не ги разбирам аз тези неща. Моята рецепта за отслабване е - яко претенции, какво да се яде + як мързел. Все това или онова не ям, а ме мързи да си правя това, което ям. Ей и сега съм гладна, ама не ми се прави нещо за закуска и ще си откарам тъй до обяд.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #91 -: Май 27, 2015, 10:13:40 am »
Здравейте.
Днес след здравословната закуска и кафето съм на това. Че имам малко нужда от повишаване на хормона на щастието.


Жбрул, разбирам те за болежките. Много са мъчителни, точно все едно те въртят на шиш. Макар че аз нямам дископатия .. подобно е.
Помисли за някакъв курс на физиотерапия. Сега е много подходящ момента, че после в горещините не е препоръчително. Миналата седмица приключих втория курс и имам огромно облекчение. yahoo_33

Фрея, успешни процедури ти пожелавам!
« Последна редакция: Май 27, 2015, 10:15:14 am от Tеди »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #92 -: Май 27, 2015, 11:59:45 am »
Здравейте :) И аз съм от недоспалите (при това доста редовно напоследък), но при мен е от среднощни занимания, които нито са ми спешни, нито важни, но пуста краста. То и затова не се включвам често, че влизам в кондиция на третото кафе. Вече венози ще започвам да ги приемам. :)

Всички закуски и кафета са чудни, шоколад също не отказвам. :)

Jbrul, дано ти премине болката бързо.

Хубав ден на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #93 -: Май 27, 2015, 12:44:15 pm »
Теди, права си за физиотерапията - само тя помага (за срам и позор, майка ми е физиотерапевт, не е като да няма къде и при кого  :oops:), само че така и не ми се отварят едни 10 -14 дни, в които да съм без детето и да си ходя спокойно на процедури. След последните му 5 дни в ДГ - изпихме една каруца антибиотици (аз моя още го пия де). Естествено болестта обостри всичко хронично, което имам. Аз и невралгия ни ишиадикус имам де, за разкош просто...
То това моето иска пазене, че да не се разбутва така - друг начин няма. Което също не става, защото все съм сама и с дете и всичко на мен чака в битов план  :? И естествено, че сега като сме на село - цъфнах съвсем, ама нямам варианти. То още като разтоварих колата и се почна и само по-зле става. Обаче - мога ли да не сготвя, изпера, простра, да се навеждам, да преместя нещо оттук дотам, след като се налага просто. Колкото и да внимавам - то с "внимаване" само не става.

Те нещата не бяха чаааак толкова зле преди да забременя, ама след като се роди Дани...оле-мале. Пък с бебе и малко дете в къщи, на повечето от вас е излишно да обяснявам, защо точно не можеш да си спестиш куп усилия и движения... Вече наистина не ми ражда главата какво да направя, че да закрепя положението, само блъскам хапове да изкарам някак си, ама не е там решението, а и не са безобидни. То добре, че бях бременна преди нещата да се влошат толкова, че представям си сега както от няма нищо ме боли зверски, да бях и с корем, че и медикаментите, които се пият - не са за бременни.

Хубаво се наоплаквах днес, ама сме в такава "черна серия" откъм здраве от началото на месеца, че вече взе да ми действа и на психиката и на нервите това. :(
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #94 -: Май 27, 2015, 13:46:52 pm »
Теди, ти си моят човек - с шоколада,  :P
Вчера попаднахме с малкия на някакво събитие (аз им казвам сборища) и освен, че ни подариха балони, ни почерпиха с бял шоколад, опакован в целофан. И двамата ядохме, при това той постоянно викаше "Дай". Ама той така прави и като дегустирахме Актививия във Фантастико.

Жибруле, да се оправяш по-бързо! А недоспалите да си доспят, че много неприятно. Аз 2 дена се оправях след среднощния съботен купон.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #95 -: Май 27, 2015, 14:08:24 pm »
Jbrul, сигурно ще ме сметнеш за луда, но на майка ми най-много й помагаше при дископатия една екстрасенска, която дори не я докосваше с ръце (само си движеше ръцете на няколко сантиметра от нея).
Майка ми като имаше кризи (понякога като се е навела и не може да се изправи после от прищипване на нерв), веднага ходеше при нея и се връщаше съвсем изправена и ходеща. За съжаление тази екстрасенска се премести в друг град и сега и тя чака да й мине от само себе си.

Тези дни умирам за сладко, така че и аз се нареждам за шоколад, ако е останало  :lol:

ПП. Ахах... Ето затуй избягвам да карам кола. И аз съм от този тип жени шофьори  :lol:
https://www.youtube.com/watch?&v=JMKWDXjlVsI
« Последна редакция: Май 27, 2015, 14:58:59 pm от 47 Smiles »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #96 -: Май 28, 2015, 05:39:12 am »
Добро утро  :D



Жбрул, да се оправиш бързо!

Фрея, много късмет нататък! Чакаме скорошен резултат от теб  :D

Следобяд пътувам за чужбина, вероятно нямам да имам редонвно интернет и ще ви изоставя за седмица. Но ще се върна за ДРЗ.
« Последна редакция: Май 28, 2015, 05:42:17 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #97 -: Май 28, 2015, 06:25:50 am »
Добро утро! И какво викаш,Зайо,днес е последното гъсто и ароматно кафе за една седмица напред!! :(
Остава да се надяваме на добър нет в чужбина! Успех там,в мисията си! ние ще се оправяме тука! :) Пожелавам ви четвъртък без гръмотевици!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #98 -: Май 28, 2015, 07:58:50 am »
Добро утро!
Зайко, отново хубаво кафе. Ще се помъчим да изкараме седмица без теб. Нали обещаваш, че ще се видим на ДРЗ, та ще го преживеем. :wink:
Сервирам ни закуската:



За пазещите диета:



Днес е студено и ужасно духа. Надявам се да е само днес, че за утре планираме посещение на новите ни пеещи фонтани.
Лек ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #99 -: Май 28, 2015, 08:13:33 am »
Добро утро и от мен.
Благодаря ви, взимам си кафе и от моята закуска.
Рачо, какви гръмотевици? Тук грее слънце и птички пеят. Но който е по на юг, така е .. :D
Хубав ден на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари