0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #760 -: Юли 15, 2015, 09:30:34 am »
Добро утрж!
Зайко, благодаря за кафето - страхотно както винаги.
Заведох си чавенцето на ДГ. Гледам приготвили 2 басейнчета пред входа - когато е много топло им позволяват да поцопкат с крачетата - хем да се разхладят, хем да ги измият.
В момента тук е слънчево и приятно топло. А моят майстор размества мебели и се подготвя да боядисва (да ми е жив и здрав).
Закуска:




От днес почвали Горещниците - най-горещите дни от лятото. Те всъщност нямало да са баш сега и по-топло щяло да става, ама традиция:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #761 -: Юли 15, 2015, 12:27:58 pm »
Зайче, мерси за кафенцето и чая  :P Как мина операцията на мъжа ти? Възстановява ли се? Раздвижват ли го вече?

Пеше, много хубава закуска.. ями, ями. Твоят шаркавия е безценен! На моя ако се случи, ще виси само на компютъра във времето, в което не спи  :lol:

Момичета и Ра4о, не съм ви споделила с какво семейство се запознах през уикенда.
Правили са няколко инсеминации и няколко ин витро опита, но не са успели. Причината: неизяснен стерилитет. Решават се на осиновяване и едновременно им предлагат две момченца близнаци и едно момиченце от друг дом. Взимат и трите дечица. Страхотни хора  :P

ПП. Дали, това с нямането на перални, не искам да си го представям дори  :lol: На мен и сега кожата на ръцете ми на нищо не прилича от непрекъснатото пипане на вода и препарати (хем ползвам и съдомиялна)..... а ако беше всичко на ръце... ужас, ужас  :lol:
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 12:30:42 pm от 47 Smiles »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #762 -: Юли 15, 2015, 15:24:40 pm »
Смайли, добре сме. Утре си го прибирам в къщи. Ходи с патерици, но постепенно ще се подобрява.

Пеше, завиждам ти за майстора  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #763 -: Юли 15, 2015, 15:39:09 pm »
Зай, много хубави новини за мъжа ти. Браво!

Смайли, адмирации за това семейство. Сърцати хора. Да са им здрави и прекрасни дечицата!

Пеше, браво на "болния" ти съпруг. Дано само боядисването да не стане на точки :lol:

Аз днес приключих раничко работа, поради непредвидени (малко неприятни) обстоятелства, но пък и мъжо е има половин почивен ден, та ще прекараме малко повече време заедно :).
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #764 -: Юли 15, 2015, 20:25:28 pm »
И аз да се включва, макар и късно  :)

Зайко, хубави новини за мъжа ти, браво!

Смайли, страхотно семейство! Браво на тях и нека са много щастливи!

В дома, в който аз работех и ние имахме едно семейство, което осинови близнаци и друго, което докато чака за осиновяване, им се ражда тяхно детенце. После им предложиха и едно "наше" момиченце и те взеха и нея  :)





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #765 -: Юли 16, 2015, 05:52:34 am »
Добро утро  :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #766 -: Юли 16, 2015, 09:02:28 am »
Добро утро и от мен!



Лек ден и се пазете от жегите!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #767 -: Юли 16, 2015, 09:04:37 am »
Добро утрооо!
Зайче, май нямаш търпение да си прибереш момчето  :P
Аз за сега само на закуска, кафето е аут за известно време  :x
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #768 -: Юли 16, 2015, 09:09:24 am »
Добро утро.
Аз пък отсега нататък все ще съм на диетични закуски и храни .. с тази инсулинова резистентност, дето ми я откриха. :(
Зайче, благодаря за кафето! Бързо подобряване на мъжлето ти.

Пожелавам ви прохладен ден- без значение дали с климатици, коктейли или напитки. Пазете се от горещините!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #769 -: Юли 16, 2015, 11:24:43 am »
Зайче, и от кафето, и от чая ще си взема. Пеше, чудничка закуска  :P

Теди, с всичко ще пробваме да се разхлаждаме. Започвам с климатика докато детето спи. После ще им дойде редът и на коктейлите.  :lol:

Хайде вдигам си дупето от стола и марш в кухнята  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #770 -: Юли 17, 2015, 06:20:20 am »
Добро утро  :D
Ние сме си в къщи от вчера. Леко ми е по-спокойно, но не съвсем. Има оток на оперирания крак и ме е страх от тромбози...

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #771 -: Юли 17, 2015, 07:48:18 am »
Добро утро.
Зайче, веднага си взимам кафе, че много ми се спи.
Днес е Света Марина. Имаме ли именички, бързо да си признават! :P Пожелавам им да са здрави и да постигнат мечтите си!
Хубав да е денят за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #772 -: Юли 17, 2015, 08:19:41 am »
Лимонче, преди няколко години ми правиха артроскопия на колянна става. Отокът беше от течност, изпомпиха я и ми сложиха някаква инжекция като се задържа известно време. Та не знам дали е по-добрият вариант, но дано не е нещо лошо и си останеш с излишни притеснения!
Честито на именничките!
Теди, ако не си ти като нищо ще пропуснем някой  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #773 -: Юли 17, 2015, 08:24:25 am »
Добро утро!
Зайко, благодаря за кафето, макар че мен един простак ме разсъни рано рано. Водим се ние с малката на ДГ, предстои ни да пресичаме една малка ЕДНОПОСОЧНА уличка, на почти невидима пешеходна пътека. Поглеждам аз наляво - вярно бегло, понеже от там не би следвало да идва кола. Там друг един паркирал и няма много видимост. Но аз си гледам основно надясно, от където е позволено да се появи кола. Спира ми един чичко само до мен и почва да ми обяснява как нямало да ме види от спрялата кола. Репликирах го, че улицата е забранена. Чак отвори прозореца да ми обяснява колко аз не съм била права и как той живеел в близкия блок. Поне разбрах защо не съм го видяла, но повторих, че той е в нарушение, независимо къде живее и улицата е еднопосочна за всички. Баси, да си спести няколко метра и минути,не само влиза в нарушение, ами и всички останали му виновни.

За радведряване - закуска:



Лек ден и да не забравите -
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #774 -: Юли 17, 2015, 21:11:06 pm »
Явно като дойде Петък и всички изхвърчат в различни посоки :lol:. Разбираемо, все пак е лято. Мнооого горещо лято 8O. Казват, че следващите 2-3 дни ще бъдат изключително жегави, даже в някои градове с предупреждение за обедните часове. Аз се чудя къде наблизо има място с "гьол", където да отмаряме и да бездействаме два дни?...

ПП: Снимката е от палатките миналата година. За тази, вече нямам търпение :)
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 21:17:24 pm от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #775 -: Юли 17, 2015, 21:56:46 pm »
А привет и от мен!
По една мента:

Ние се завърнахме у нас и сега щракам да прочета пропуснатото.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #776 -: Юли 18, 2015, 01:07:22 am »
Включвам се късно или по-скоро твърде рано :)
Последната седмица беше много натоварена - прибирах се само да пренощувам у нас и на следващия ден на нова сметка. Но от 3 ч. съм в отпуска, само утре ще ида сутринта до офиса за един финален щрих и после се покривам в горите тилилейски - на селото на свеки. Там и обхват на Мтел няма, така че се надявам на повечко спокойствие.  :lol: Старците разбойници ме чакат с нетърпение за вечерна ракия със салата ... дано отгледам детето.  :lol:

Приятна почивка на всички, а боледуващите бързо да се оправят!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #777 -: Юли 18, 2015, 07:04:38 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #778 -: Юли 18, 2015, 07:45:22 am »
Добро и мързеливо съботно утро. Зайче, много ми харесва кафето/капучиното ще се почерпя , няма как :P
Не съм се включвала тия дни, че най-накрая се прибрах в родния край. Смятаме тук да родя и да гледаме детето на първо време, защото градът, в който живеем е много малък и педиатри няма, чак в съседното градче, което също не е голямо. Освен това от година подменят канализацията. Вода я имаме, я не -хвърлям на боб кога ще пера, мия чинии, готвя, за къпане и вц в тия жеги да не ви казвам как е. Дебнем водата в 2-3 сутринта. Купонът е пълен! Иначе градчето е малко, китно и в Балкана, ама точно сега с тези разкопани улици и прахоляк, не е за бебе.
 Хайде да ви почерпя с едно фрешче ;)
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 08:40:05 am от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #779 -: Юли 18, 2015, 08:23:59 am »
Добро утро!

Аз днес, понеже не съм на работа, станах още в 6:30ч :lol:
Грабвам си от кафето и от фрешчетата, че и от двете ще имам нужда.
Навън вече е страшна жега, умът ми не го побира как ще избутаме днес. Температури над 24-25'С не ми се отразяват добре.

Dodich, хубава и ползотворна почивка.

Весели почивни дни!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”