0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #720 -: Юли 10, 2015, 11:19:57 am »
Здравейте, банда  :lol:

Зайче, успешна операция на мъжа ти!

Jbrul, честит рожден ден на патерици! Бъди много здрава, с много късмет и много щастлива!  yahoo_17 :balk_7:

Злате, котката е много яка... че и съвременна, със собствен ФБ профил  :lol:

Ра4о, радвам се да те видя отново в редиците  :P Жалко, че завръщането ти тук е свързано и със завръщането ти на работа...

Аз съм много щастлива, защото мъжът ми си идва тази вечер при нас. Утре ще ходим за малко до Румъния да се видим с приятели, а вдруги ден се връщаме в София след двуседмично отсъствие.
Хубав петък на всички!  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #721 -: Юли 11, 2015, 05:52:27 am »
Добро утро  :D
Операцията мина, днес ще го раздвижват.

Рачо, добре завърнал се!

Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #722 -: Юли 11, 2015, 06:05:27 am »
Добро утро на всички :D! Пожелавам прекрасен уикенд и най-вече не толкова жегав. :lol: Зачетох се в "нюанса..." и Зайчето вече сервирала кафето :lol:! Но тя е майсторка! Няма по хубаво сутрешно кафе от това на Малкия Заек.Добре е, че операцията е минала безпроблемно :D Сега внимателно да го раздвижат,то и за теб в последствие ще има работа  :lol:,ама няма да юркаш човека,ей :lol: :lol:. Леко,леко,постепенно....
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #723 -: Юли 11, 2015, 08:37:06 am »
Добро утро!
Зайче, чудесно е, че ще го раздвижват така бързо!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #724 -: Юли 11, 2015, 09:01:59 am »
Добро утро!
Нареждам се за кафето :)
Рачето, Добре завърнал се! След дълъг отпуск най-трудно се влиза в ритъм :)
Леко възстановяване на мъжа ти, Зай. Леко и приятно обгрижване и на теб :wink:.
Благодаря за коментара за котето. Аз пък съм впечатлена от твоята Маца - една такава мекичка, пухкава. Нашата само се тъпче, ама не ще да се позакръгли, а аз все за шишкава котка си мечтая :lol:
Смайли, тя Фейсбук си направи, ама и ако започне да си го поддържа... :D
Мен от вчера ме мъчи един мъдрец - беше позаспал дълго време, сега като е решил, че трябва да излиза...не ме остави да се наспя, да му се не види...
« Последна редакция: Юли 11, 2015, 10:44:47 am от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #725 -: Юли 11, 2015, 09:19:00 am »
Те така са мъдреците  :lol: и мен цяла седмица ме боля, но няма никакви изгледи да излиза скоро.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #726 -: Юли 11, 2015, 10:55:34 am »
м-и, даже не знам как така преценят, че мястото им е в моята уста. Един вече си замина, малко след като се беше настанил удобно от ляво, този къде се бута и той... Мястото на мъдреците е при мъдрите хора, не при такива като мен, дето още не знаят къде се намират :lol:.
Между другото, "Еволюцията казва", че започва сериозна редукция на зъбните редици на идните поколения. Промените в храненето и самото естество на храната предполагат нуждата от по-малко зъби. Много от децата в днешно време вече се раждат без зародиши, обикновено на кучешки или пети зъби и такива като мъдреците. Знаех си, че някой ден и Човекът ще фотосинтезира... :lol: 
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #727 -: Юли 11, 2015, 11:50:13 am »
Абе, за къде сме без зъби, пържолата пасирана ли ще я ям  :lol: :lol: :lol: Иначе при мен липсват 7-ми зъби по рождение, но и по-добре, че челюстта ми няма къде да ги събере  :lol: а хич не обичам зъболекаря, добре, че останалите пък са ми здрави и имам само няколко пломби за досегашния си живот  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #728 -: Юли 11, 2015, 20:16:23 pm »
И мен до миналата година ме мъчеше един мъдрец, но тази още не се е обаждал  :) , дано така си остане, защото хич няма намерение да излиза.

На финала сме на преместването, другата седмица би трябвало да сме се пренесли.





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #729 -: Юли 12, 2015, 05:55:42 am »
Добро утро  :D

И аз съм със зъб по-малко, не ми израстна четвъртия мъдрец  :lol:

Хубава неделя!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #730 -: Юли 12, 2015, 06:32:53 am »
Добро утро,

първа за чудното кафе на Зайка.

Зайке,що в неделя толкова рано сме станали :balk_159:

Честит рожден ден на моя брат,да ми е жив и здрав,все така усмихнат и щастлив!
Обичам те много,бате!



P.S:Исках и почерпка,но пусто не ми се получава.Зай,моля от мое име да метнеш почерпаката,ще съм благодарна.
« Последна редакция: Юли 12, 2015, 07:01:02 am от ДАЛИНДА »



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #731 -: Юли 12, 2015, 08:48:01 am »
Добро утро! Кафето е страхотно както винаги!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #732 -: Юли 12, 2015, 09:18:40 am »
Добро утро на всички  :flower: Зайко, разкош кафе ..... аромат, вкус, чудно  :balk_53:

И почерпката за Рождения ден на брата на Далинда! Здраве и много успехи от мен :)





Прекрасен ден от мен  :P


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #733 -: Юли 12, 2015, 10:32:27 am »
Добро утро  :)

кафето наистина изглежда много добре  :)

Далинда, да е жив и здрав брат ти, и весел празник!   :D
             

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #734 -: Юли 12, 2015, 10:43:22 am »
Честит празник на всички които пропуснах наскоро!
Да сте живи и здрави!

Които е болен да оздравява!


« Последна редакция: Юли 13, 2015, 16:13:02 pm от mishanta »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #735 -: Юли 12, 2015, 11:02:35 am »
Добър ден!
Вече е късничко, но няма да пропусна кафето и трапецата :)

Зай, нещо ме бъзикаш с този липсващ 4-ти мъдрец :lol: (моите всички са сондирали, отърване няма)

Далинда, да ти е здраво и силно братчето. Много да се подкрепяте!

Фрея, браво с преместването! Аз много обичам такива промени, ама цялата дандания покрай тях си е доста уморителна.

Стоека, аз мярнах една снимчица във Фейсбук, ама от тези тук виждам, че си е било тематично КалинКовО парти :D. Още веднъж да ти е здрава малката Калинка и все така усмихната и въодушевена :).

Аз днес отивам да диря бели сандалки за нашата Мария (племенницата ми), че готвим кръщене, а още не сме "се обули". Не очаквах да е толкова трудно да открия подходящи сандали, имайки предвид, че през останалото време (когато НЕ търся) ми се струва, че ги виждам навсякъде 8O. Пожелайте ми успех :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #736 -: Юли 12, 2015, 12:29:16 pm »
Добър ден! И аз станах рано ,но нямах време за кафе, а и не исках да ви будя  :lol: :lol:! Зайчето, както винаги, се е справила чудесно! да ти е здраво братчето, Далинда! Хубаво да празнувате! :D
Мисля,че е време за нещо "специално" :wink: Имам малка пауза до 18ч и смятам да се възползвам !Със семейството разбира се :lol: Приятен неделен следобед от нас!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #737 -: Юли 12, 2015, 12:39:24 pm »
Злате, калинково си беше партито определено. И книгата с пожелания и поканата беше калинка.

Успех със сандалките. Аз така и не намерих чисто бели и накрая бяхме с червени. Но чисто бели нямаше никъде. Все нещо розово или лилаво по тях. Сякаш само тези цветове са за момичета.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #738 -: Юли 12, 2015, 14:32:50 pm »
Дали, да ти е жив и здрав брато!
Ставам рано, защото иначе не ми стига времето...

Наздраве (мъжка почерпка, пък и за това време е идеална)



Злате, наистина не ми порастна четвърти мъдрец. Скоро правих панорамна снимка - не ми е заложен. Няма да помъдрявам, явно  :lol:

Рачо, целувки на бебока!

Стоека, много прекрасна тази Мария! Да я нацелуваш!!!

Фрея, изпуснала съм ти местенето. Успешен завършек на процеса и само хубави моменти на новото място!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #739 -: Юли 12, 2015, 15:49:17 pm »
Далинда, да е здрав брат ти! Аз съм пропуснала сутринта  :oops:
Стоека, много сладка калинка  :D

Злате, можеш да поръчаш бели сандали ако не намериш. Също има специализирани магазини за кръщенета и там няма начин да не намериш :)