0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #880 -: Юли 23, 2015, 16:23:25 pm »
ОХ, голяма е хубавица, пу пу!
Ама на това аз не му викам къса коса :) Не можеш оттърва прическите  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #881 -: Юли 23, 2015, 16:32:15 pm »
Привет на всички!
Днес ми беше първият работен ден. :D Отново ще работя на мястото, където работех точно преди да забременея, преди цели 13г. Оттогава има доста промени, но не е като да съм в небрано лозе. Ще си пия сутрешното кафе с вас, когато съм втора смяна.
Пеше, много е хубава Ники - същинска принцеса. :P
Приятен следобед!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #882 -: Юли 23, 2015, 17:03:16 pm »
Честито ново-старо работно място, Теди!
Пеше, много хубава таз девойка, пу-пу!
Рачо, много ме радват добрите новини при вас! Ще се оправи мъничето!

Ние сме със свалени конци, пак трябваше да мрънкам, че имало едно възелче останало, иначе щях да го махам аз. Не че не мога, ама трябва ли?! Хирургът ни видя, прецени, че сме в добра форма.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #883 -: Юли 23, 2015, 17:13:02 pm »
Ехе, какви хубави новини валят в темата  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #884 -: Юли 23, 2015, 17:34:56 pm »
Да не кажете после, че не съм ви информирала навреме, за да гледате :
Говорих с продуцентката на съботно-неделния сутрешен блок на БТВ. Ще обяват кампанията на сдружение Зачатие "За да завали слънце в повече български домове", или Марияна Векилска, или когато трите се събират заедно на бара. Ще пуснат снимки и ще разкажат за кампанията. Понеже е последен ефир, програмата им е претрупана и няма време за гости. Живи и здрави, каза, - наесен повече ;)



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #885 -: Юли 23, 2015, 17:38:21 pm »
Пеше, много красиво момиченце си имаш  :)

Теди, честита нова работа, пожелавам ти приятни колеги и хубава заплата  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #886 -: Юли 23, 2015, 17:56:56 pm »
Пеше[/b,] много сладка, как няма да и правиш прически бе  :lol:
Теди, честито! Дано се разбирате!
Зайче и от теб чудесни новини! Аз пък конци не бих свалила, ама не знам ти какво работиш :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #887 -: Юли 23, 2015, 18:29:16 pm »
Зайко, много добри новини от вас.
Смайли, аз и по-каса бих я подстригала, ама обещах до раменете. Прическите преди бяха основно да не ѝ влиза коса в очите - та не че няма да има, но ще са в пъти по-лесни.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #888 -: Юли 23, 2015, 18:39:18 pm »
Привет!

Рачо, браво на борбеното Човече и на всеотдайните му родители. Бавно и полека ще си влезете в ритъм и ще оставите лошите преживявания зад гърба си. Много мил подарък си поднесъл :)
Зай, и от теб хубави новини. Леко възстановяване на съпруга ти.
Пеше, малка Ники е прекрасна! И аз мисля да си "клъцна" косата, че лятото не я понасям (макар че е 5 косъма :lol:).
Теди, много приятни моменти на новата (стара) работа. Разбирателство с колегите и шефовете :wink:
Nedda, дано популяризирането на кампанията даде резултат. Може да е малко ефирно време, но от сърце и с надежда.

Аз утре пак съм на половин работен ден, че нещо отпускарската го раздаваме, но пък ще имам време да стегна багажа за събота и неделя. Заминаваме за Конната база в Бачево и се надявам да си изкараме добре :)

ПП: Имам питанка. Когато попълвам Формуляра за членство в сдружението , има ли значение кой адрес вписвам - постоянен (по лична карта) или настоящ (по пребиваване)?
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 19:51:55 pm от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #889 -: Юли 24, 2015, 00:15:56 am »
Пеше, много ми е хубава снахичката!  :D
Ти пък си имаш шестгодишен зет (с часовник дори, мислех да му подаря за първия учебен ден, но ме изпревариха).
Моята София не дава да й пипна косата, камо ли пък прически да й правя. И затова все я водя да я подстригват. Иначе косата й расте доста бързо. Много хора се чудят, че на тази възраст е с дълга коса.

Рачо, дано всички премеждия са зад гърба ви!

Днес пътувахме за Гърция. Ей, пътят от нашата страна е много зле. Имам чувството, че векове минаха, докато прекосим границата. А нарочно взех нещо съвсем близо до Солун, на десетина км от летището. Стефи ми препоръча друго място, ама с моята София хич не сме за дълъг път. Ще я чакам още малко да очовечи. Иначе е много хубаво, квартирата ни е чудна, природата, храната, знаете ... Доволна съм, дори много. Утре да видим къде ще ходим на плаж!




Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #890 -: Юли 24, 2015, 06:07:25 am »
Добро утро  :D

Блу, много е тежък пътя, ние през юни пътувахме 7 часа до Геракини... Вие да не сте в Агиа Триада?

Хубав ден!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #891 -: Юли 24, 2015, 08:13:31 am »
Добро утро!
Зайко, благодаря за кафето!
Блу, много прегръдки на шестгодишния ми зет. Със все часовника :lol: Софи е още малка, помниш ли на снаха ти какъв бретон ѝ бях изпраскала едно време. Май някъде колкото София е била. На тази възраст и обикновеното сресване е проблем. Ще порасне, ще се захласне по актуалните към момента принцеси (да, да знам, че нямате тв и че живеете у немско, ама тия неща са глобални :wink: ) и тогава ще иска дълга коса. Пък и ти не си окълцана като мен, та и личен пример ще има. Живи и здрави да са само, пък косите са бели кахъри.

Днес е петък, не се преработвайте работещите. На почиващите - възползвайте се максимално от хубавото време.
Ето и закуската:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #892 -: Юли 24, 2015, 09:18:47 am »
Злати, няма значение какъв адрес ще впишеш в молбата за членство. Най-добре пиши актуален за кореспонденция който ти е :)

хубав петък и от мен! :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #893 -: Юли 24, 2015, 09:51:09 am »
Добро утро/ ден   :P

Много ми се спи тази сутрин. Натрупа ми се, така че взимам цялата кана с кафето  :lol:
Как се става член на Зачатие?... искам и аз. Днес даже съм с тениската  :P

Неда, сутрин сме навън, но ще разчитам да пуснеш запис на предаването тук  :P

Блу, страхотно да си изкарате по гръцко... И аз заради пътя с кола не се навих нито за нашето море, нито за гръцкото. Заложих на турското със самолет. Моят мъж обаче нещо го е страх заради тези атентати.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #894 -: Юли 24, 2015, 11:26:11 am »
аааа смайлче, черна точка, има цял раздел на сайата - http://zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=803&Itemid=170

 :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #895 -: Юли 24, 2015, 13:38:08 pm »
Зайо, точно там сме. Ако имаш опит, сподели! :-) Хазяинът ни даде карта и ни обясни кое къде е, но повече информация никога не е излишна.
Ти знаеш повече от гугъл.  :lol:

Смайлс, София спа час и половина, като тръгнахме. После се събуди и след около час спряхме за обяд в Хепи след Сандански. Тогава заспа големият. А тя - някъде след границата. И двамата се събудиха 15 минути преди да пристигнем.  :wink: С момъка нямам проблем. Вече е човек. Чете книги, слуша дискове с приказки или с научно-популярна насоченост. Понякога и аз слушам и научавам нови неща. Само дето при София е по-сложно.
Със самолет и аз обичам да пътувам. То реално и тук може да стане атентат, въпреки че скоро си мислех, че Ердоган в един момент ще се сети какво е направил, като си е оставил границата като разграден двор.

Пеше, помня бретона. Моята кифла поне седи при фризьорката. Брат й иска все при една и съща да ходи, защото после им дава желирани мечета. Така че, първо сяда той. После е тя. И нямам проблем.
А за анимационните герои - сигурно ще ги научи от градината.
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 13:41:55 pm от blue_sky »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #896 -: Юли 24, 2015, 14:59:30 pm »
Хех, Блу, без да искам улучих  :D
Там ми харесва, заглеждам в booking за добри оферти, но не сме били. Харесва ми, че е сравнително по-близо до България, а и морето би трябвало да е спокойно, заради залива - ти ще кажеш дали е така. Иначе в залива Термайкос има един гаден вятър - Вардарак, от север на юг, та заради него досега не сме почивали на този залив (плуваме много и ни трябва спокойно море). Миналото лято за малко не взех апатраментче в Неа Миханиона (зад носа се пада) с идеята да ходим точно на Агиа Триада на плаж. След това разпитах едно приятелче - той каза, че гърците не ценят това място, защото корабите от и до Солун минават от там и го смятат за мръсно. Но реално не е - той е ходил с градски автобуси от Солун там на плаж всеки ден, докато е бил в Солун. Иначе на твое място бих посетила ето тази пясъчна коса: https://www.google.bg/maps/@40.4783631,22.8150995,17z?hl=bg
Макар че с деца не знам до колко е добра идея отиването с кола на плаж.
Весело и приятно моренце ви пожелавам!
Ние наесен имаме планувано отиване до Неа Врасна (Струмския залив) - по-кратко е като разстояние, но се надявам да не е пълно с българи. А и ММ да прокара кола до тогава, че иначе мен ме чака шофиране до там  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #897 -: Юли 24, 2015, 15:07:39 pm »
Плажът точно пред квартирата не е нещо особено. Но има и много други наоколо, особено ако човек е с кола. Не чух друга освен гръцка реч тази сутрин. Вчера вечерта беше пълно, та не знам кое смятат за мръсно. Водата е прозрачна. Е, ако има нещо, което не се вижда, няма как да преценя.
Хазяинът каза, че най-хубавият плаж бил на Фанари. Хахаха! Точно същото, което си ми дала ти като линк.
За децата не е проблем, ако отидем с кола на плаж. Важно е да има пясък и да е плитко.
При нас е обратното с карането. Има определени места и държави, в които не желая да карам. България и Гърция са сред тях. Много диво се кара, не се спазват правила, пътят е лош в повечето случаи. Аааа, нямам нерви.  :x.

Ето го и нашият апартамент (много държах на двете спални, че кралят не може да спи на диванче  :lol:): http://www.booking.com/hotel/gr/villa-kiza-appartments-lux-self-catering.en-gb.html?aid=356985;label=gog235jc-hotel-de-gr-villaNkizaNappartmentsNluxNselfNcatering-unspec-gr-tab-L%3Ade-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=3c6848cdede14f973f5a8c63ac3189a8;dcid=4;type=total&
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 15:13:19 pm от blue_sky »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #898 -: Юли 24, 2015, 15:35:40 pm »
Привет и от мен!
Ивчо-Дивчо спи на дивана и аз ровя из нета и готвя супа. Че другото ми време е късно по нощите, ама тогава много забравям.
Зайо, Рачо, добри новини! Да остава неприятния спомен бързо зад гърбовете ви.
Не знам кафе ли ми се пие или нещо друго. Ще взема да си направя едно следобедно 3 в 1. Взела съм от кварталното ЦБА 3 в 1 Левски и 3 в 1 ЦСКА - за всеки вкус,  :D

Rtfrtf ???  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Смайли, отговарям тук, да не развалям хубавата тема. Благодаря на всички за хубавите пожелания. Липсата на новина не е добра новина, а ми се щеше да е друг отговорът. Но нямаше да съм спокойна, ако не бях опитала.

И спорен петък на работещите! До уикенда остава съвсем малко.

Не мога да се регна в бгмамата, не че нещо важно има да чета или пиша там, ама дали проблемът е в моя телевизор?
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 15:38:34 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #899 -: Юли 24, 2015, 15:58:05 pm »
Блу, много симпатичен изглежда хотела. Честито на порасналото момче!

РТФ, аз влязох, но по принцип е натоварен форума и ми се е случвало да ме изхвърля (на ман тия неща ми се случват като търся нещо спешно  :lol: )