0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Симо финалист! :wave: Снощи се сетих нещо, което до края на предаването се потвърди. Около Великден Елена и Симеон гостуваха двамата в предаването "120 минути". Уж, за да разкажат личните си истории, но сега се замислям дали не е било преди финала, защото предаването все пак е на запис и отдавна се знае кой е гушнал 100-те бона. Водещият( май Светльо се казваше) накрая ги попита кой от двамата трябва да победи, те се спогледаха едно такова сконфузно ,все едно някой ги е хванал да крадат баклава и отговориха като миски в конкурса "Мис Свят" - най-достойният (или нещо от този сорт).
Стискам палчета другата седмица на Симо, макар че ми мирише на победа на Елена. Впрочем, тя снощи се издъни, ама Шефовете пак си затвориха очите.
« Последна редакция: Май 29, 2015, 08:01:11 am от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Те, Шефовете последните предавания все си затварят очите за грешките на Елена.
Гледах промото за финалния епизод и ми се струва, че Елена ще спечели. Жалко.
Искаше ми се да е Симеон. Има харизма и добро излъчване това момче, харесвам го!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Харесвам Симо искам да е победител, но с изгонването на Стефан шефовете
застлаха на Елена червения килим! Жалко за формата и продуцентите, оставиха ми горчив вкус.
От дън душа, ненавиждам несправедливостта, симпатиите ми към жури и екип се изпари!
Да, това е просто едно предаване, но ..... Елена не беше най-добрата!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Аз ли съм наивна  не знам , но някак си не искам да повярвам , че нещата ще са нагласени.

  Просто с регламента да се оценява  само последното сготвено ястие  , нещата са много на късмет . Аврам , които цял формат с нищо не изпъкна , една игра не спечели  и накрая  стана голяма работа , чак той си повярва  . Ако Стефан не го беше спасил  , готвейки  с него , можеше  нещата да се развият по съвсем друг начин .
Има  доза мал шанс за някои  и   късмет за други . Ако искаха да толерират някого , могат да го направят много по  -фино и скрито , без дори да се   разбере. Не мога да  повярвам , че журито няма да е обективно и ще  тръгне пред цялата страна да се  излага  с  нагласени решения.


И аз съм много разочарована! Все пак е минал финала реално и след като се чуват тези слухове, вероятно са верни. Явно ще е Елена за съжаление. На сайта на мастър шеф има анкета за финала и Симо има почти 80% от зрителите. Ако бяха направили финала да е на живо щеше да е по интересно. Предпочитам да ги гледам 3 часа на живо отколкото да дават турски сериали и разни предавания от рода на "Две капки"
Не е ли тази вечер Финала?
« Последна редакция: Май 29, 2015, 14:13:33 pm от Ефра »
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Аз съм гледала няколко сезона на американския Мастършеф и един сезон на Мастършеф джуниер. Това, което ми е правило винаги впечатление, че на елиминационните тестове, освен последното сготвено ястие гледат и цялостното представяне на участниците. Често се е случвало не този с най-лошото ястие да си иде, ако преди това има завидни успехи в кухнята, като Стефан да речем. Журито не го е изричало гласно, но то се подразбира защо участникът е оставал. Докато тук, в бг варианта всичко е лишено от логика. Стефан си замина преди Аврам, Дарин и Ву преди Диляна, Нина преди Петър. Как пък малко поне не взеха впредвид цялостното представяне. По тази тяхна логика победител можеше да стане и Пешо Сървайвъра или Стефи Пилона. Цял сезон нулево ниво, ама на финала с късмет да спечелиш. Това какво е?! Най-добрият любител готвач( да не говорим, че Елена е главен готвач в ресторанта на татето си си) или Държавната лотария?!


Всеки миг е още един шанс...
*
Не е ли тази вечер Финала?
Другият вторник е финалът.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Не е ли тази вечер Финала?
Другият вторник е финалът.
Аааа аз съм се объркала с финала на "Женени от пръв поглед"! osi_13
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Да ви напомня, че тази вечер от 20:00ч. е Финалът. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
ИЕЕЕЕЕЕЕСС!
Симеон спечели.
Много се радвам за него. :party:
*
Йе йе йе Симо шампион! :wave: :jump12: :party: :youwoman: Много съм доволна от развоя на събитията. Той тази вечер беше блестящ и си заслужи победата.
Колкото до самия финал, някак постно ми се видя, като обикновен епизод. Нямаше грам напеченост и интрига, само малко тръпка накрая преди да обявят победителя. Стефка Пилона ми направи мнооого грозно впечатление с тези физиономии на десертите. Видяхме я колко е добра сладкарка...


Всеки миг е още един шанс...
Еееее момичетааа, :party:
Симено спечелииииии! Много се радвам, все едно спечелихме световното по футбол.
Симеон беше блестящ, всичко беше изпипано, прецизна презентация и изпълнение. Би я по всички параграфи. На Елена чиниите бяха както винаги препълнени все едно е на шведска маса и голяма шарения. Но все пак в едно не бяхме прави за което се радвам а именно, смятахме че Елена ще спечели.Еми сбъркахме. Все пак тя си има заведение, където си готви а Симо има нужда от тези 100 бона да се развива момчето. Наистина и на мен ми направи впечатление, че беше като обикновен епизод и то само 1 час, очаквах поне 2 часа. Всичко беше някак много претупано.
Браво, всички са много доволни! osi_5 :cheerleader: :jump12: :ywoohoo:
« Последна редакция: Юни 02, 2015, 21:32:41 pm от Ефра »
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Както Ефра е написала, и в нас беше като финал на световното по футбол!!! Супер щастлива съм, че Симеон спечели! Навсякъде пишеше как било нагласено и Елена щяла да спечели и с мъжа ми бяхме много  разочаровани как най-накрая едно готино предаване, уж с готини водещи и накрая пак българска работа...
Е, да ама не!!  :ballons: :cheerleader: :cheerleader:

Спечели, правилният човек! Беше много по-добър от нея, като цяло тя не трябваше да е на финал. Правилният финал беше Стефан-Симеон, но мисля че нарочно оставиха жена и мъж.

Както и да е, с огромно желание и тръпка ще чакам новият сезон и ще го гледам с удоволствие!


*
И аз съм доволен от крайния резултата!!! :lol: по-добре Симеон,от колкото Елина  :) не е хубаво така да се разсъждава,но продуцентските решения и може би , външни намеси,изкривиха "феър плия" та се стигна до това,да избирам между "по-малкото зло"  :lol:! не че някой от финалистите е наистина "зло". Не исках Елена да спечели,защото постоянно беше побутвана и теглена в състезанието,а и имаше доста изцепки и като готвене,и като човек.Да не говорим,че все пак практикува,колкото и да я пишат"управител" на хотелски комплекс.Естествено е да предпочета Симо,нека поне тази награда му бъде добър "транплин".Успех. Въпреки всичко,за мен финала трябваше да е в друг формат. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Доволна съм, че спечели Симеон. Напълно заслужена победа. Да му е честита титлата!(и паричките) :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Очевидно всички сме доволни , че победителя е Симеон !
Успя на финал да  избяга от любимата   паста , а десерта направо   бе неповторим  , различен .

Радвам се , че спечели  той -не само един добър готвач, но и един добър човек -винаги позитивен , излъчващ много  доброта  и радушнен , земен.
 
А как бяха ги гримирали и двамата за финала - престарали са се  с  макияжа :)

Хубаво предаване , отключва ми апетита с всеки епизод и добре , че приключи , че килограмите ми   растяха в прогресия  :lol:


*
Изгледах финала преди малко  :). Абсолютно заслужена победа за Симеон, а десертът му беше "уау" като презентация. За вкус мога само да гадая  :lol:.  Ленчето и фемили - то поклони, то чудеса.... Кексчето вероятно е било вкусно, но такива и аз ги бъркам в къщи.
     
*
Кексчето вероятно е било вкусно, но такива и аз ги бъркам в къщи.
Абсолютно. И според мен именно кексчето ѝ "изяде" победата. :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Симеон е, Симеон е, Симеон е шампион  :wave:

Прекрасен подарък за рождения ми ден, не можех да повярвам и да се позная виках, направо крещях!
Най-щастливи бяха децата ... ще ми липсва това състезание!
Ще ми липсва позитивното на екрана, което ни събираше цялото семейство!
Симеон е искрено и възпитано момче, дано използва този шанс за добро дело!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Ленчето и фемили - то поклони, то чудеса.... Кексчето вероятно е било вкусно, но такива и аз ги бъркам в къщи.
:lol: :lol: както каза Стефи пилона - за такъв кекс давам лев и двайсе по лавките. То не че и тя е страшната сладкарка, ама десерта на Елена беше един бъркоч, а са имали време със сигурност да се подготвят добре за финала с четене и пробване на рецепти. Незнам как журито не я изгони още с Киша дето направи преди няколко предавания... Във Франция кишовете се продават до кроасаните в боланжеритата (бакалии или так както е думата ;) )

Интересно ми е защо Нордел съди нея и семейството и...Нордел в "Тази сутрин" потвърди че е вярно, но не даде информация защо поради факта, че предаването още не беше свършило...

мишанта и ние така се радвахме  :lol: ще чакаме новото предаване, пък дано някоя и от форума се представи, да има за кой да викаме ;)
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 05:32:15 am от Krisi08 »