0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #320 -: Август 20, 2016, 14:27:02 pm »
Здравейте момичета,сега почиват ли в АГ.Ако отида на място дали ще има някой за консултация?
Здравей, мисля че би трябвало да има някой. Ако искаш мога да ти пратя на лични съобщения номера на едната акушерка. Тя беше в отпуска юли и сега трябва да е на работа.
Аз звънях на Малена,тя ми затвори и затова питам,ако някое знае дали са там. Мисля да отида утре на място да проверя.  :wink:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #321 -: Август 20, 2016, 14:54:10 pm »
Мисля ,че почиват сега аз ще ходя септември така се разбрахме с Анито акушерката.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #322 -: Август 20, 2016, 15:13:36 pm »
И аз се надявам септември да правя процедура,затова искам да отида по-рано да си взема рецепта. Ще купувам лекарствата от Турция.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #323 -: Август 20, 2016, 20:00:22 pm »
Странно,че Малена ти е затворила. Може да е била заета. Пробвай пак в понеделник към 08:30, или към 10:30.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #324 -: Август 25, 2016, 12:53:26 pm »
Не почиват,там са. :D
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #325 -: Август 31, 2016, 20:54:33 pm »
Момичета ,
имам нужда спешно някой да ми отговори.Сега се връщаме от Лозенград с мъжа ми.Купихме Гонал 450 и 900.Дадоха ни термоторбичка и аптекарят ни каза до 2 часа да се приберем и в хладилник да ги съхраняваме.Въпросът ми е в хладилника или в камерата ?На кутията пише само на турски език и виждаме в едното изречениеот 2до -8С ,в друго изречение 25С.Моля ви ,помагайте,нямам време тази вечер да ровя в темите
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #326 -: Август 31, 2016, 21:05:39 pm »
Синдарела,

На вратата на хладилника се съхраняват, не се замразяват. В интернет има листовка на български за същото лекарство, където можеш да прочетеш всички други подробности.
Успех!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #327 -: Август 31, 2016, 21:21:56 pm »
Благодаря ти Miracles :bighug:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #328 -: Септември 21, 2016, 12:11:58 pm »
Здравейте момичета,започнаха ли ви процедурите? Споделете малко подробности.Аз ще ходя за рецепта тези дни и другия месец започваме.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #329 -: Септември 23, 2016, 21:04:03 pm »
Здравейте момичета  :D
знаете ли дали се прави донорска инсеминация в центъра. Преди 3-4 години не се правеше, дали се е променило нещо?
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #330 -: Октомври 03, 2016, 17:56:50 pm »
Момичета не сте много активни напоследък.Минаха ли ви процедурите?Споделете от къде купихте лекарствата? 🙂
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #331 -: Октомври 12, 2016, 21:04:08 pm »
Нашите ги взехме от Румъния. 619 лв излиза една опаковка Гонал, 696 е тук. Това е за писалка 900 IU. Остана ми една почната, със 750 остатък, и се подарява. Съхранявам я в хладилника, срока е до 2018. Разопакована е преди седмица.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #332 -: Януари 03, 2017, 14:33:09 pm »
Здравейте,  момичета!  разглеждах сайта на фар и видях,  че и тази клиника я има в списъка.  Прези 3 години като правих опит не работеше с фонда.  Знаете ли нещо?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #333 -: Януари 18, 2017, 11:24:04 am »
Когато и аз правих опита си там преди 3 год. и половина не работеха с фонда. Моя приятелка коят сега прави опит там, платен, ми каза че вече работят с фонда и мисля сега като ми дойде реда да си взема заповедта да се прехвърля при тях.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #334 -: Март 16, 2017, 15:02:41 pm »
Вече работят с ФАР. Тази седмица пуснахме документи и сега чакаме. Искам да попитам ако някой има информация дали когато ин витрото се прави през фонда лекарствата пак се купуват лично или вече болницата отговаря за набавянето им.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #335 -: Март 16, 2017, 16:38:30 pm »
Здравей vesinka1 :)
Когато си по фонда - нищо не купуваш! Клиниката си ги набавя :)
Успех!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #336 -: Април 20, 2017, 10:18:24 am »
Здравейте, гледам отдавна не е писано ту, пък и въпросът ми не е точно за тази тема, но ще опитам  :D.  Някой правил ли е наскоро инсеминация в Аг Варна?  Да разкаже как минава, с какви лекарства се стимулира и колко излиза цялата процедура.  Благодаря предварително!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #337 -: Април 21, 2017, 12:27:28 pm »
Здравейте, гледам отдавна не е писано ту, пък и въпросът ми не е точно за тази тема, но ще опитам  :D.  Някой правил ли е наскоро инсеминация в Аг Варна?  Да разкаже как минава, с какви лекарства се стимулира и колко излиза цялата процедура.  Благодаря предварително!
Здравей, моята не е от много скоро - от преди три години, но едва ли са се променили много нещата.
1. Лекарствата за стимулация се назначават, според конкретната ситуация.
2. Викат те няколко пъти, докато преценят, че е време за спукване на фоликула. Тогава се слага прегнил, имаше и една друга разновидност, но не се сещам за името на лекарството сега. Приложението е със същата цел - спукване на фоликул.
3. След това се преценява кога ще те повикат за инсето - до около ден, ден и половина от поставянето на прегнила.
4. В деня на инсето, мъжът ти трябва да иде по-рано да даде материал, а ти отиваш около 2-3 часа по-късно, за да се извърши процедурата.
5. Процедурата не е болезнена. След като приключи, оставаш да лежиш около 10-15 мин на гинекологичния стол. 

Успех!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #338 -: Април 24, 2017, 09:31:39 am »
Много благодаря за отговора,  Кати. Чудех се само на място ли може да се даде материала?  Струва ми се малко некомфортно там. Ние за СГ носихме от вкъщи, та нямам идея как са "стаичките"  там. Честно казано това е което най много ме притеснява.  Аз съм свикнала на какви ли не манипулации,  ама Мм не е... Ами ако не успее....? А, теб лично с какво те стимулираха? Не ми се ще да са скъпите лекарства за инвитро.  Все пак шансът при инсеминация е по малък и ако ще се дават пари, не е ли по добре направо на инвитро да се хвърли човек?
« Последна редакция: Април 24, 2017, 09:36:28 am от evelinapa »
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #339 -: Април 24, 2017, 11:56:59 am »
Много благодаря за отговора,  Кати. Чудех се само на място ли може да се даде материала?  Струва ми се малко некомфортно там. Ние за СГ носихме от вкъщи, та нямам идея как са "стаичките"  там. Честно казано това е което най много ме притеснява.  Аз съм свикнала на какви ли не манипулации,  ама Мм не е... Ами ако не успее....? А, теб лично с какво те стимулираха? Не ми се ще да са скъпите лекарства за инвитро.  Все пак шансът при инсеминация е по малък и ако ще се дават пари, не е ли по добре направо на инвитро да се хвърли човек?
Здравей,
мъжът ми занесе материал от вкъщи. Стимулирахме с фостимон. Вие преценявате как да постъпите, инсе, или направо ин витро. Според мен, ако не стане с 1-2 инсета, не си губете времето и парите с тях.
Успех!