0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #260 -: Ноември 09, 2015, 07:42:02 am »
Neli, не се притеснявай, аз също съм с ПКЯ, бях стимулирана по същата схема, нямах хиперстимулация. Може да те викат по-често на прегледи и да се контролира дозата, естествено че имаш шанс. Довери се на екипа и никога не си мисли, че няма да се получи. Ето че при мен от последното инвитро се получи биохимична бременност, бях се подготвила за следващ опит, но не го дочаках, тъй като забременях нормално. Винаги има надежда, желая ти късмет.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #261 -: Ноември 09, 2015, 08:26:53 am »
Благодаря ти galina_89m, че ме успокои ти на каква доза беше и колко дена общо продължава стимулацията ,много се радвам,че си успяла да забременееш по нормалния начин.Аз всеки момент вече чакам да ми дойде и започваме надявам се това да ми е за първи и последни път!!! :wink: :wink: :wink:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #262 -: Ноември 09, 2015, 17:06:00 pm »
Стимулацията продължава общо около 12-14 дни. При мен стимулацията беше с 150 единици Гонал, но това е индивидуално. Дано да ти е за последно. Желая късмет, а ако имаш въпроси съм насреща, може и на лични да ми пишеш.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #263 -: Ноември 09, 2015, 17:59:58 pm »
Galina имаше ли  странични действия по време на симулацията с гонал?
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #264 -: Ноември 09, 2015, 21:22:00 pm »
Благодаря ти galina_89m, че ме успокои ти на каква доза беше и колко дена общо продължава стимулацията ,много се радвам,че си успяла да забременееш по нормалния начин.Аз всеки момент вече чакам да ми дойде и започваме надявам се това да ми е за първи и последни път!!! :wink: :wink: :wink:

Е, защо за първи и последен път? А за братче или сестриче?

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #265 -: Ноември 10, 2015, 07:29:55 am »
Нямала съм никакви странични ефекти от лекарствата, стимулацията и двата пъти минаваше добре. Неразположенията,които се усещат са от самите пункции, манипулации и бушуващи хормони и емоции, но не и от лекарствата.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #266 -: Ноември 15, 2015, 12:31:22 pm »
Здравейте!!!Утре съм на преглед при д-р Александров,днес ми дойде ако всичко е наред утре ще ми започне процедурата,малко ме е страх но както и да е,утре като се върна ще ви пиша какво е станало :lol:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #267 -: Ноември 15, 2015, 14:09:47 pm »
Здравейте!!!Утре съм на преглед при д-р Александров,днес ми дойде ако всичко е наред утре ще ми започне процедурата,малко ме е страх но както и да е,утре като се върна ще ви пиша какво е станало :lol:
Успех! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #268 -: Ноември 15, 2015, 19:10:22 pm »
Neli nebo6ka-Успех!!!!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #269 -: Ноември 16, 2015, 07:27:08 am »
Нели, успех! Ще чакаме новини от теб.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #270 -: Ноември 16, 2015, 14:44:21 pm »
Момичета, знаете ли дали в АГ работят с донорска сперма. Намирам все стара информация по темата.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #271 -: Ноември 16, 2015, 17:20:04 pm »
Момичета моето ин витро се отложи за след нова година,на прегледа доки ми каза,че имам много големи кисти и ми изписа да пия противозачатъчни ще стартираме след нова година ох много ми е мъчно ех тази поликистоза ех тези кисти :( :( :(
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #272 -: Ноември 16, 2015, 17:23:49 pm »
Момичета, знаете ли дали в АГ работят с донорска сперма. Намирам все стара информация по темата.
Здравей, нямам представа, но бих те посъветвала, да звъннеш и да попиташ. Мога да ти пратя координати на едната акушерка.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #273 -: Ноември 16, 2015, 17:25:08 pm »
Момичета моето ин витро се отложи за след нова година,на прегледа доки ми каза,че имам много големи кисти и ми изписа да пия противозачатъчни ще стартираме след нова година ох много ми е мъчно ех тази поликистоза ех тези кисти :( :( :(

Здравей, не се притеснявай, всяко зло за добро! Нова година - нов късмет! :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #274 -: Ноември 17, 2015, 07:26:33 am »
Нели, не се притеснявай, кистите ще се изчистят от хапчетата и след нова година всичко ще бъде наред. Само мисли позитивно и горе главата.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #275 -: Ноември 17, 2015, 21:05:19 pm »
Нели, не се притеснявай, кистите ще се изчистят от хапчетата и след нова година всичко ще бъде наред. Само мисли позитивно и горе главата.
Ох Галенце незнам вече с тази поликистоза,винаги имам проблеми с цикъла ми не ми идва без лекарства и при теб така ли  беше?Каква е причината за поликистозата при теб?При мен причината е висок пролактин и за него пия достинекс и по този начин ми се регулира цикъла ,сега пък и тези противозачатъчни.Ти пила ли си преди процедурата противозачатъчни?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #276 -: Ноември 18, 2015, 07:22:26 am »
Нели, пила съм противозачатъчни преди процедура и се бяха изчистили киститте. Аз съм с поликистоза от малка. Преди да забременея нормално изследвах ТСХ и инсулинова резистентност, започнах лечение и за двете и 3 месеца след това забременях нормално. Особено ТСХ е много важно за забременяване и съответно за задържане на бременността, ако не си го изследвала се консултирай с ендокринолог, за да нямаш проблеми после. Аз преди сегашната си бременност имам два спонтанни аборта, които може би се дължаха на разбърканите хормони. Иначе нямах проблеми със самата стимулация след противозачатъчните. Просто тогава резултата беше биохимична бременност.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #277 -: Ноември 18, 2015, 10:53:54 am »
Галенце аз нямам проблем с tsh хормона,и нямам инсулинова резистентност,тъй като приемам лекарство за нормализиране на пролактина защо ми се появяват кисти не разбирам,какво изследване точно се пуска за инсул.резистентност?Никога не съм ходила на ендокринолог дали да ходя и аз?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #278 -: Ноември 18, 2015, 10:59:17 am »
Нели, писах ти на лични.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #279 -: Ноември 18, 2015, 14:28:59 pm »
Здравейте, имам налични следните лекарства:
Гонал ф 900- 1 бр.
Гонал Ф 450- 1 бр.
Цетротид 0.25- 5 бр.
Ако някой се интересува, моля да ми пише на лични.