0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #180 -: Май 20, 2015, 10:08:26 am »
Галина радвам е ,че нещата са по добре. Сега лягай и никакво ставане освен до тоалетна! Избягвай всякаква физическа дейност до прегледа. Стискаме палци всичко да наред  :bighug:
Нали приемаш Утрогестан?
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #181 -: Май 20, 2015, 10:59:35 am »
И аз стискам палци!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #182 -: Май 20, 2015, 11:00:34 am »
От вчера заради кървенето г приемам утрогестана през устата 3х3. Лежа си и се моля. Благодаря за подкрепата. Като имам новини пак ще пиша.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #183 -: Май 20, 2015, 21:17:34 pm »
Галинка стискам палци всичко да е наред и повече да не се случват такива инциденти.
Би ли сподела как се храниш след трансфера и лежеше ли през цялото време до теста,какво съветват да се прави в АГ след трансфера! От кой ден започна с инжекциите(стимулацията)?Въобще който може да сподели какво съветват след трансфер!  Благодаря предварително на всички и нека темата да се напълни само с положителни тестчета и здрави и красиви бебенца!
« Последна редакция: Май 20, 2015, 21:44:03 pm от zyza »
   
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #184 -: Май 20, 2015, 22:23:30 pm »
Zyza, още след пункцията ме съветваха да ям повече мляко, варени яйца и такива белтъчни, тъй като имах риск от хиперстимулация. Стимулацията започнах на 2 ден от цикъла,като предния месец бях на противозачатъчни заради задържан фоликул. След трансфера не съм лежала, дори там неможах да издържа да стоя много. Лежането ми беше не повече от 1 час. Трансфера ми беше на 05,05 на 2 шест дневни ембриончета, след това на 6-ти бях в къщи и си почивах, а на следващия ден тръгнах на работа. Даже веднага след трансфера се качих на колата и карах 60 км, тъй като не съм от Варна. Общо взето ми казаха да водя нормален живот без допълнителни натоварвания. Не съм лежала, но бях на по-лек режим. Карах мъжа ми да чисти и да носи торбите от магазина. На теб какво ти предстои? Желая късмет
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #185 -: Май 21, 2015, 09:08:03 am »
При мен май нещата не са много добри- днес правих пак тест но втората черта е много бледа, в сравнение с предишните се различава доста. Мислех че това е  края, но Ани ме вика утре за ЧГХ, незнам вече какво да мисля, аз ли съм прекалено отчаяна, тя ли е вечния оптимист..... Мъчението продължава......
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #186 -: Май 21, 2015, 11:04:49 am »
Галина кървенето спря или продължава? Ох не знам , дано всичко да е наред !

zyza Аз мога да ти кажа при мен как беше :) Значи стимулацията я почнахме на 2ри ден от МЦ след като минах преглед и пуснахме изследвания. Пункцията ми беше на 13ти ден и мина много леко , но извадиха фоликулите само от десния яйчник понеже левия нещо се криел. След пункцията пътувахме час и половина понеже и ние не сме от Варна. Трансфера ми беше на 5ти ден след пункцията на 2 бластоциста. Аз реших след трансфера предимно да си почивах и даже бях в отпуска. Домакинствах си , но нищо кой знае колко натоварващо. Не съжалявам , че съм се пазила и лежала... Божа работа , но и двете ембриончета се хванаха и сега ще си имам близнаци :) Късмет ти пожелавам !
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #187 -: Май 21, 2015, 11:21:14 am »
Гери, кървене няма, 2-3 пъти през деня се появява съвсем леко кафеникаво само до тоалетната като ходя, нямам болки, освен лека тежест в кръста. И аз незнам какво да си мисля, ще чакам  утре резултата...
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #188 -: Май 21, 2015, 11:26:55 am »
Гери, кървене няма, 2-3 пъти през деня се появява съвсем леко кафеникаво само до тоалетната като ходя, нямам болки, освен лека тежест в кръста. И аз незнам какво да си мисля, ще чакам  утре резултата...
Щом нямаш кървене това е добре! Почивай си ...пий си Утрогестана , а ние ще стискаме палци всичко да наред.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #189 -: Май 22, 2015, 01:54:37 am »
galina_89m, уринните тестове се влияят от количеството приети течности, не бива по наситеността да се правят изводи. ЧХГ ще даде по-точна информация, напиши резултата като излезе. Стискам палци всичко да  е наред! 

*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #190 -: Май 22, 2015, 12:58:50 pm »
Галина как си? Ходи ли до клиниката?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #191 -: Май 22, 2015, 14:04:28 pm »
Здравейте, ето ме и мен моя опит приключи неуспешно днес 17 ден от трансфера ЧХГ е 86,4. Доктора каза че е биохимична бременност и спирам лекарствата. И този път нямам късмет. Но се надявам на есен да успеем. Евентуално октомври ще почнем от начало. Благодаря на всички за подкрепата и приятелството. Между другото какво мислите за биохимичната бременност????
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #192 -: Май 22, 2015, 14:07:06 pm »
Здравей Галя, стискам палци за успешен опит на есен!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #193 -: Май 22, 2015, 14:10:53 pm »
Ехх Галяя.... страшно съжалявам  :bighug:
Пожелавам ти на есен една лека процедура и за финал минимум 2 бебчета ! Горе главата.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #194 -: Май 22, 2015, 15:10:57 pm »
Здравейте, ето ме и мен моя опит приключи неуспешно днес 17 ден от трансфера ЧХГ е 86,4. Доктора каза че е биохимична бременност и спирам лекарствата. И този път нямам късмет. Но се надявам на есен да успеем. Евентуално октомври ще почнем от начало. Благодаря на всички за подкрепата и приятелството. Между другото какво мислите за биохимичната бременност????

Съжалявам, че така се развиха нещата при теб,  но другия път ще стигнеш до успешен финал!

При първия ми опит се получи същото- положителен тест и после спад на ЧХГ/биохимична/. Каза ми, че ако се случи веднъж не е проблем. Дано повече не се сблъскваш с това!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #195 -: Юни 06, 2015, 23:43:04 pm »
Здравейте момичета,скоро ходих за консултация в ин витро клиниката и съм много очарована от отношението там.Направихме консултация с д-р Ковачев много приятен човек обясни ни с прости думи какви изследвания трябва да си направим и започваме да действаме като ми дойде цикъла.Малко се притеснявам от всичко което ми предстой но се надявам да се справя с помощта на мъжа ми и близките.Успех на всички в предстоящите процедури.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #196 -: Юни 07, 2015, 09:09:29 am »
Не се притеснявай от нищо, попаднала си на екип, няма нищо страшно, там времето минава неусетно... Много късмет ти пожелавам.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #197 -: Юни 07, 2015, 12:40:17 pm »
Здравейте момичета,скоро ходих за консултация в ин витро клиниката и съм много очарована от отношението там.Направихме консултация с д-р Ковачев много приятен човек обясни ни с прости думи какви изследвания трябва да си направим и започваме да действаме като ми дойде цикъла.Малко се притеснявам от всичко което ми предстой но се надявам да се справя с помощта на мъжа ми и близките.Успех на всички в предстоящите процедури.
Стискам палци за успешна процедура! :goodluck: :babyflips:
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #198 -: Юни 12, 2015, 12:08:48 pm »
Извинете че съм малко извън темата но не знам къде да попитам.
Някой може ли да ми каже дали в болницата правят фетална ехокардиография? Док от ЖК каза че е добре да се направи понеже бебетата са ин витро и сега съм в чуденка.... Иначе нямаме индикации за никакви проблеми.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #199 -: Юни 12, 2015, 13:52:50 pm »
Извинете че съм малко извън темата но не знам къде да попитам.
Някой може ли да ми каже дали в болницата правят фетална ехокардиография? Док от ЖК каза че е добре да се направи понеже бебетата са ин витро и сега съм в чуденка.... Иначе нямаме индикации за никакви проблеми.
Здравей Гери, питай Александров, но мисля че не правят. Наораво в София иди, мен ако питаш.