0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #240 -: Септември 06, 2015, 15:28:37 pm »
Здравейте,записвам се и аз в тази тема тъй като смятам скоро да започвам процедури.Накратко с неизяснен стерилитет  сме,ходихме януари при док.Александров,назначи ни всички изследвания и не се откри проблем.Доктора беше убеден,че ще се получи по естествен  път и да продължаваме с опитите.Ако не се получи да отидем есента за консултация и да мислим как ще процедираме.Есента дойде и бебче няма все още  :balk_145:Искам да ви попитам док.Александров прави ли инвитро на естествен цикъл,ако някой е правил да сподели.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #241 -: Септември 28, 2015, 15:47:59 pm »
Хей,момичета, какво се случва, никой ли не е в процедура в нашето АГ, за да сподели какво се случва? Аз очаквам следващата седмица цикъла и живот и здраве ако всичко е наред да стартираме процедура.
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #242 -: Септември 30, 2015, 11:01:13 am »
Галина успех този път ! Пожелавам ти лека процедура и разбира се един ревящ финал  :bighug:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #243 -: Септември 30, 2015, 18:20:30 pm »
Благодаря за пожеланията, и аз се надявам този път всичко да е наред.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #244 -: Октомври 01, 2015, 20:11:01 pm »
Здравейте аз щях да правя процедура в клиниката но уви имам задържан фоликул и се отложи за неопределено време ,защото мъжа ми няма да го има.Щяхме да правим инсеминация всички изследвания направихме без микробиологията и така.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #245 -: Октомври 09, 2015, 12:45:16 pm »
Здравейте, момичета! Много е затихнала темичката...

 galina_89m, започна ли процедурата?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #246 -: Октомври 10, 2015, 19:51:23 pm »
Моля за помощ, мили момичета.  В очакване на цикъл и старт на процедура, вижте каква изненада ми се случва. Кажете ми аз ли полудявам или този тест е положителен. Втората черта е по-бледа, но я има. Ужасно много ме е страх и незнам какво да мисля, не смея да се зарадвам спокойно.... Кажете си мнението, моля.....
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #247 -: Октомври 10, 2015, 19:54:20 pm »
Забравих да кажа че ми закъснява 6 дни...
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #248 -: Октомври 10, 2015, 20:17:23 pm »
galina_89m, това е положителен тест  :D
за по-сигурно направи кръвен тест (във всяка лаборатория, по всяко време на деня, не е нужно да е на гладно, цена около 20 лв.), ще даде категоричен отговор дали има бременност, а допълнително стойността ще даде насока кога най-рано може да отидеш на първи УЗ преглед. Стискам палци и ще чакам резултата :).
Успех, дано всичко да е наред! :)

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #249 -: Октомври 10, 2015, 21:28:09 pm »
Моля за помощ, мили момичета.  В очакване на цикъл и старт на процедура, вижте каква изненада ми се случва. Кажете ми аз ли полудявам или този тест е положителен. Втората черта е по-бледа, но я има. Ужасно много ме е страх и незнам какво да мисля, не смея да се зарадвам спокойно.... Кажете си мнението, моля.....
Честито! Тестът ти е положителен! Все пак, както Марси е казала, направи кръвен тест, аз бих допълнила и го повтори след 48 часа, за да видиш дали стойността на ЧХГ се удвоява добре. И при мен така се случи миналата година. ;-)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #250 -: Октомври 11, 2015, 09:48:52 am »
Здравейте,момичета, благодаря за подкрепата. За съжаление аз няма къде в моя град да пусна кръвен тест, но днес не ми издържа душата и си направих още един тест уринарен, но този път  с първата урина за по-сигурно. Този път двете ми чертички са еднакво наситени и нямам съмнение какъв е резултата, просто по-червени не са били. Пожелавам успех и късмет в процедурите на всички момичета.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #251 -: Октомври 11, 2015, 10:22:52 am »
Браво!!!! :D Честити ,Галина! Това се казва изненада! :D По красноречиво доказателство от тази снимка,няма! Когато можеш,пусни си и ЧХГ! Хубаво би било! Леко бременеене!! :lol:
Доктора ще си "отдъхне" малко- с една процедура по-малко!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #252 -: Октомври 11, 2015, 11:40:47 am »
Здравейте,момичета, благодаря за подкрепата. За съжаление аз няма къде в моя град да пусна кръвен тест, но днес не ми издържа душата и си направих още един тест уринарен, но този път  с първата урина за по-сигурно. Този път двете ми чертички са еднакво наситени и нямам съмнение какъв е резултата, просто по-червени не са били. Пожелавам успех и късмет в процедурите на всички момичета.
Здравей Галя, говори ли с Малена, или с Ани, на 10-ти ден от закъснението спокойно можеш да дойдеш на преглед при д-р Александров, но все пак говори с някоя от акушерките, да те насочат в кой ден не им е прекалено натоварено, за да не чакаш много. Още веднъж честито и лека бременност!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #253 -: Октомври 11, 2015, 13:49:00 pm »
Благодаря на всички за всички пожелания! Като имам новини ще ви пиша пак!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #254 -: Октомври 11, 2015, 13:51:36 pm »
Ехаа Галина Тихичко честито и от мен ! Прекрасни новини...желаа ти леко бременеене  :bighug:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #255 -: Октомври 19, 2015, 14:36:13 pm »
Ето новини от мен! Днес бях на преглед и видяхме малкото човече- дълго е 0,78 см и е с тупкащо сърчице. Водя се в 6 г.с.+5 дни. Много съм щастлива.. Късмет на всички момичета в процедури и в очакване. Дано вашите мечти се сбъднат в най-скоро време. И вярвайте, молете се и ще се случи.  Сега единствено се чудя дали след като всичко е наред за сега , и след като забременях по нормален начин, дали да се свържа с др Александров, незнам кое е редно и кое не. Дайте съвет как да постъпя? От друга страна се притеснявам да пътувам сега в началото, тъй като не живея във Варна...
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #256 -: Октомври 19, 2015, 16:04:27 pm »
Честито Галя! Спокойна бременност и здраво бебче около термин! :-)

Ако сте планували стартиране на процедура с д-р Александров разбира се е редно да се свържеш с него или клиниката, за да споделиш. Все пак те също планират своята работа. Убедена съм, че ще се зарадват на тази хубава новина. :-)

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #257 -: Октомври 19, 2015, 18:14:11 pm »
Ето новини от мен! Днес бях на преглед и видяхме малкото човече- дълго е 0,78 см и е с тупкащо сърчице. Водя се в 6 г.с.+5 дни. Много съм щастлива.. Късмет на всички момичета в процедури и в очакване. Дано вашите мечти се сбъднат в най-скоро време. И вярвайте, молете се и ще се случи.  Сега единствено се чудя дали след като всичко е наред за сега , и след като забременях по нормален начин, дали да се свържа с др Александров, незнам кое е редно и кое не. Дайте съвет как да постъпя? От друга страна се притеснявам да пътувам сега в началото, тъй като не живея във Варна...
Здравей, честито! Много се радвам! Обади се на д-р Александров, или на акушерките и им кажи. Когато прецениш и ако прецениш, можеш да направиш преглед и при д-р Александров. Лека бременност!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #258 -: Ноември 07, 2015, 14:28:42 pm »
Здравейте момичета!Аз съмна 28 год. нова във форума,чакам да ми дойде и ще стартираме процедура при д-р Александров,аз съм по къс протокол старт от 2 ден на цикъла с гонал и по късно вкл. На цетротид,имали сред вас с диагноза ПКЯ ,аз съм с ПКЯ и ме е страх да не се получи хиперстимулация,ние с такава диагноза сме с по чувствителни яйчници.Моля да споделят тези момичета които имат същия проблем,с какви лекарства бяхте стимулирани и на каква доза бяхте,с тази диагноза имаме ли шанс ??? : 8O
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #259 -: Ноември 07, 2015, 23:02:18 pm »
Шанс имате, разбира се. Просто стимулацията ще е по-лека. Д-р Александров си знае работата. Довери му се!

И успех от мен! :-)