0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин Витро АГ Варна- 12
« -: Февруари 15, 2015, 12:56:54 pm »
Заповядайте в новата тема!  :)

Линк към предишната:  Ин Витро АГ Варна- 11

Успех на всички :)  и много положителни тестове  :)
« Последна редакция: Февруари 15, 2015, 13:01:54 pm от marsi »

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2015, 15:43:51 pm »
Хайде честита да ни е и да е пълна само с прекрасни емоции и хубави новини!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2015, 18:29:51 pm »
Честита да ни е новата темичка и да се напълни с много положителни тестове  :P
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2015, 08:49:57 am »
С новата тема ,да дадем "Старт" и на хубавите новини и дъжд от  :bfp: :bfp: :bfp:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2015, 11:21:05 am »
Запис и от мен. Успех на всички!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2015, 15:13:06 pm »
Запис и от мен, много положителни тестчета в новата темичка :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2015, 19:40:26 pm »
Здравейте, момичета,
Днес ми беше трансфера. Това ми е втори опит първият дори не стигнахме до трансфер! Успех на всички!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2015, 20:08:10 pm »
Здравейте, момичета,
Днес ми беше трансфера. Това ми е втори опит първият дори не стигнахме до трансфер! Успех на всички!
Усхпех!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2015, 09:27:38 am »
Здравейте, момичета,
Днес ми беше трансфера. Това ми е втори опит първият дори не стигнахме до трансфер! Успех на всички!

 :crossfingers: това да е първия и последен трансфер
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2015, 09:30:21 am »
Успех  :D!! Дано това е вашия опит!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2015, 11:25:54 am »
Момичета, вие как се справихте с чакането след трансфера. Аз съм влязла в някакъв филм от време на време си мисля, че съм бременна от време на време си мисля, че нищо не е станало. Предполагам всички сте минали през това.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2015, 14:30:28 pm »
Момичета, вие как се справихте с чакането след трансфера. Аз съм влязла в някакъв филм от време на време си мисля, че съм бременна от време на време си мисля, че нищо не е станало. Предполагам всички сте минали през това.

Времето след трансфера минава много бавно и хиляди сценарий измисляме.. Аз изчетох доста книги през това време и гледах да се срещам с хора, които не бяха навътре в нещата, та се разсейвах. Важно е да си спокойна и да мислиш позитивно. Вярвай в успеха  :goodluck:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2015, 21:26:49 pm »
Момичета, вие как се справихте с чакането след трансфера. Аз съм влязла в някакъв филм от време на време си мисля, че съм бременна от време на време си мисля, че нищо не е станало. Предполагам всички сте минали през това.

Времето след трансфера минава много бавно и хиляди сценарий измисляме.. Аз изчетох доста книги през това време и гледах да се срещам с хора, които не бяха навътре в нещата, та се разсейвах. Важно е да си спокойна и да мислиш позитивно. Вярвай в успеха  :goodluck:

И аз като kafffi, само че не съм излизала много, много че бях самичка във Варна. Но четях почти денонощно, защото и сън не ме ловеше много. А мислите "станало е - не е станало" са напълно нормални, но аз се бях съсредоточила изцяло върху мисленето, че е станало. Даже като си говорехме с таткото, все обсъждахме нещата така като чели съм бременна. Може и да е грешно, но на мен ми помогна.
Знам, че бавно тече това време обаче все някога ще мине :-) И като ни зарадвате с едни положителни тестчета, ще видите колко трудно пък се изчакват 9-те месеца до срещата с бебо :-)
Успех на всички!

26.09.2019
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2015, 14:29:07 pm »
Виктория Успех и от мен и ще те чакаме с хубави новини :) Що се отнася до чакането... уфф трудна работа си беше  :D Аз отидох малко на гости при сестра ми и племенниците за да се разсейвам. Иначе кога трябва да се тестваш?

Хайде и аз да дам малко отчет :)
Вчера бях в клиниката на преглед и д-р Александров потвърди , че бебчетата са двечки  :dance2: Видяхме и сърдечните пулсации на монитора... беше страхотно ! Като цяло доки е малко скептичен , но мисля , че е нормално :) Разбрахме се да си ходя всеки месец на преглед и Дай Боже като дойде времето за раждане да си отида пак при него. Трудно ще е понеже не сме от Варна , но няма начин ще се нагласяме някак си :)
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2015, 15:55:45 pm »
Супер!! Само така до края!!! :D Той Док е винаги скепгичен,ама не му се връзвай. :wink: Сега имаш по-важна задача!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2015, 16:50:07 pm »
Виктория Успех и от мен и ще те чакаме с хубави новини :) Що се отнася до чакането... уфф трудна работа си беше  :D Аз отидох малко на гости при сестра ми и племенниците за да се разсейвам. Иначе кога трябва да се тестваш?

Хайде и аз да дам малко отчет :)
Вчера бях в клиниката на преглед и д-р Александров потвърди , че бебчетата са двечки  :dance2: Видяхме и сърдечните пулсации на монитора... беше страхотно ! Като цяло доки е малко скептичен , но мисля , че е нормално :) Разбрахме се да си ходя всеки месец на преглед и Дай Боже като дойде времето за раждане да си отида пак при него. Трудно ще е понеже не сме от Варна , но няма начин ще се нагласяме някак си :)
Браво, страхотна новина! Много се радвам! :balk_47: :balk_47: Александров каза ли, дали нещо конкретно го притеснява?
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2015, 18:16:13 pm »
Gerych, честити тупкащи сърчица!
Док си е така, щом става въпрос за многоплодна бременност...Не му обръщай внимание и се наслаждавай на бременноста си  :D
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2015, 18:23:26 pm »
Благодаря ви от сърце  :bighug: Голяма еуфория беше  :lol:

Кати иначе док нищо не каза :) В смисъл всичко си е супер , просто явно не е фен  на многоплодните бременности :) Посъветва ме да ходя да раждам в София , че в Бургас лекарите категорично не ставали  :lol: В крайна сметка май май ще съм си при него :)
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2015, 18:34:20 pm »
Благодаря ви от сърце  :bighug: Голяма еуфория беше  :lol:

Кати иначе док нищо не каза :) В смисъл всичко си е супер , просто явно не е фен  на многоплодните бременности :) Посъветва ме да ходя да раждам в София , че в Бургас лекарите категорично не ставали  :lol: В крайна сметка май май ще съм си при него :)
Да добре, ясно ме е. Той по принцип, ако имаше нещо щеше да каже. Успех ти желая. Аз живот и здраве в края на април ще правя секцио при него, така че ще споделя впепатления.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2015, 21:45:44 pm »
GeryCh, ти си бургазлийка ли? Ахааааа, на следващата ни среща да не се спотайваш!