0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #280 -: Ноември 18, 2015, 16:41:28 pm »
Здравейте, бъдещи и настоящи, мами!
От Варна съм, от година се опитвам да забременея, но все още не се случва. Аз съм добре-хормони, цветна снимка, нормална овулация, точен цикъл. При приятеля ми спермограмата е на долни граници, но все пак Кисьов смята, че имаме шанс по естествен път.
Опитахме 1 инсеминация предния месец (според док това би трябвало да помогне), но не стана. Не бях стимулирана, Кисьов предпочита да не ги прави за сега, имам и ПКЯ и не мус се иска да стане някоя беля. Та сега съм в цикъл и пред нас стои въпроса, а сега какво? Изчетох цялата тема и все повече се убеждавам, че за нас е ин витрото, където вече Кисьов иска стимулация, но лека. Та, въпроса ми е, ако може някоя от Вас да ми пише (може и на лични) какви изследвания правихте и колко ви излезе всичко? Имам възможност да си закупя лекарства от Турция, тъй като през 3 седмици ходим на химиотерапия, но заради нея трябва добре да си направя разчет на парите.

Благодаря предварително и успех на всички!


*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #281 -: Декември 06, 2015, 15:22:40 pm »
Здравейте момичета и аз имах киста предния месец и отложихме, но нямам ПКЯ. Моята беше 3,5см. На мен не ми изписват протвозачатъчни, защото аз имам обратно на вашия проблем. Имам намален резерв и не правя фоликули при процедура. Сега чакам цикъл за да започнем с лека стимулация ако нямам киста.
При васнпротивозачатъчните ще помогнат и после заради тях ще извадите по-малко и качествени яйцеклетки. Стискам палци на всички.

Vili_sunsmile с лоша спермодиаграма сте направо за инвитро. Ще ти правят изследвания - хормони щит.жлеза, естрадиол, фсх, лх, пролактин, тестостерон, дхеа S. Може и по спецефичните АМХ и инхибин В. Ако още не са ти ги правили ще трябва да ги направиш в клиниката в която ще правиш инвитро. И спрямо всички резултати док ще реши ква стимулация да направите. Тогава ще може да ти каже за лекарствата и дозите за да може да ги закупиш от Турция, но може да кандидатстваш по здравна каса. Успех
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #282 -: Декември 07, 2015, 06:58:07 am »
Благодаря, Glaany и успех!


Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #283 -: Декември 09, 2015, 10:57:03 am »
Здравейте и от мен момичета,имам едно неоспешно ИКСИ за съжаление,но така е рекъл господ,живот и здраве ако всичко е на ред януари пак съм на диванчето на 7-етаж,ще правя ЗЕТ.Някой правил ли е?Как протича,при Александров и имали много мами на снежковци? Успех на всички момичета
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #284 -: Декември 09, 2015, 11:42:11 am »
Не съм правила ЗЕТ при д-р Александров, но предполагам, че протича по подобен начин. Може в началото на цикъла да ти пуснат хормони, евентуално утрогестан (аз и май лепенки с естрофем си лепих) и после трансфер и още утрогестан. Много лека процедура. От първия ми замразен трансфер се роди синът ми. :-) Желая ти успех!

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #285 -: Декември 09, 2015, 13:51:50 pm »
Благодаря ти много,да ти е жив и здрав снежния юнак,трябва да се доверя на Александров и екипа му и дано да имам късмет
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #286 -: Декември 19, 2015, 23:06:03 pm »
Здравейте на всички пациентки на д-р Александров
Трябва ми вашата помощ
Тъй като след 5 неуспешни опита, включително първи при доктор Александров нямаме желания резултат, вече последна надежда ни е опит в чужбина.
Предполагам на всички им е известно, когато човек сам си финансира опит и особено в чужбина какви средства трябват.
Бяхме първоначално одобрени от община Варна за отпускане на сумата от 2000 лв. но после ни казаха, че няма да ни признаят чужда фактура. В молбата бяхме писали, че планираме опит в чужбина и бяха ни одобрили, а после средствата били за България. Както винаги поредните неразбории в системата. Но ние разчитаме на тези средства!!!
Моята молба е
Има ли някоя добра двойка, която ще прави опит и няма да се нуждае от бона и фактурата. С молба да бъде написана на наше име!
Благодаря ви за помощта !!!
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 23:09:40 pm от megi79 »
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #287 -: Декември 20, 2015, 07:28:28 am »
Да,пет опита на едно и също място са си много. Хубавото на док е,че и той сам съветва след толкова да смени мястото.Може би"друг" подход ще е по-подходящ за вас. Поне при нас така беше. Това ,което си написала е вариант.Ако все пак ще опитвате в Турция,те признават много изследвания от България,така че можете да си взимате фактури за тях тук ,а опита да си направите там. Така или иначе,2000 са само част от цялата сума. Успех.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #288 -: Декември 20, 2015, 08:32:24 am »
Рачо всички 5 опита са все в различни клиники
Повечето изследвания са отдавна направени и ако правим допълнителни ще са за неповече от 150лв
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #289 -: Декември 20, 2015, 09:45:52 am »
Ами,не знаех. Просто споделих вариант. За лекарства също може да се вземе фактура ,предполагам.Ако някой не е по ФАР и си купува от тук ,да ви напишат фактурата на вас. Общината ги признава,нали?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #290 -: Януари 24, 2016, 09:07:47 am »
Здравейте, момичета! Искам да попитам имали сред вас на 40 и повече години, които да са успели при д-р Александров, че скептично подходи като чу, че съм на 40г. , макар след първия прегледа да изрази надежда.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #291 -: Януари 25, 2016, 15:00:15 pm »
Моя приятелка беше на 39 когато д-р Александров ѝ направи пърия опит. Сега на 41 има момченце на 1год. 6 месеца.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #292 -: Януари 25, 2016, 18:41:48 pm »
Моя приятелка беше на 39 когато д-р Александров ѝ направи пърия опит. Сега на 41 има момченце на 1год. 6 месеца.

Eeeee....има светлина в тунела :))))
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #293 -: Февруари 05, 2016, 10:51:34 am »
Здравейте и от мен! Аз имам два неуспешни опита до сета с д-р Александров, но другата седмица ще отида да се подготвим да стартираме третия надявам се успешен.
По повод въпроса за възрастта-имам приятелка, която успя точно с Александров на 41, а малкият плавник е вече на 5.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #294 -: Февруари 05, 2016, 20:35:56 pm »
Tedddy, успех и дано всичко върви по вода този път!!!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #295 -: Февруари 06, 2016, 09:08:11 am »
Tedddy, успех и от мен! :goodluck: :babyflips: :babyflips:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #296 -: Февруари 15, 2016, 19:05:57 pm »
Момичета,тези от вас които са правили скоро инвитро,споделете колко горе долу ви излезе опита? И от кой опит успяхте? Знам,че има стари теми,но искам да чуя нови мнения. Аз сега правя инсеминации,но се замислям вече за инвитро. Разпитвам ви защото не сме коментирали с Малена или Ани цената. :wink:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #297 -: Февруари 16, 2016, 09:39:07 am »
С лекарствата и цената на процедурата всичко излиза около 4000 лв., аз правих два опита неуспешни- в момента съм бременна по естествен начин. Късмет!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #298 -: Февруари 16, 2016, 12:02:54 pm »
На нас първият ни опит струваше около 4000 лв., а вторият около 3000 лв. понеже купихме лекарствата от Турция, там са на половина по евтини от тук.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #299 -: Март 17, 2016, 15:23:29 pm »
Момичета, питам за една приятелка.
Къде са най-евтините лекарства в момента? В Турция ли? И ако, да, бихте ли ми дали някакви координати? Има ли някакви специални изисквания към рецептата?
Благодаря!