0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #360 -: Юни 29, 2015, 22:08:56 pm »
Много благодаря :)))))
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #361 -: Юни 30, 2015, 19:28:38 pm »
Благодаря Ви, днес разбрах че съм бременна в 2-3 седмица :lol: както и аз го смятах . Успех на всички ;)


Ехееееее,страхотно.Честито и от мен,да е лека и спокойна бременност.
Очаквана е,нали?



Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #362 -: Юни 30, 2015, 21:01:19 pm »
мога да кажа дълго очаквана в най-неочаквания момент  :D и отново благодаря
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #363 -: Юли 01, 2015, 07:11:33 am »
мога да кажа дълго очаквана в най-неочаквания момент  :D и отново благодаря

Такава е тя тая работа.Повличай крак и ние след теб. preggo



Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #364 -: Юли 07, 2015, 11:53:54 am »
Здравейте, бихте ли погледнали графиката ми. Имам една неуспешна бременност и сега почнахме отново опити за бебче. Малко съм объркана меря БТ, правя и тестове, но нищо не разбирам. Два положителни теста с интервал от няколко дни. Температурата чак сега се вдигна... Та въпрос ми е минала ли е овулацията, сега ли е или въобще имало ли е. Дали пък Бт се вдига защото може да съм забременяла.... Дано сте ме разбрали- май пиша толкова объркано, колкото и мисля  :D :oops:




http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #365 -: Юли 07, 2015, 12:23:39 pm »
Добре дошла, de3gemoha!

Ето този линк отваря графиката ти:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=de3gemoha

Съдейки по базалната температура, овулацията вероятно е била около 17-18 ден на МЦ, така че положителният тест вероятно е бил на 16 ден.
Принципно тестът се смята за положителен, когато  тестовата черта е наситена, колкото контролната или по-наситена от нея. Така ли беше при втория тест или тестовата малко по-бледа от контролната?  Ако си запазила тестовете и прикачиш снимка, може да ги погледнем.

Но БТ добре се е повишила и ако се задържи така, овулацията най-вероятно е била в посочените дни и дано да сте правили опити около тези дни.

Базалната температура се повишава след овулация (при спукване на фоликула, така нареченото жълто тяло започва да произвежда прогестерон, от което се повишава БТ). В края на лутеалната фаза БТ  се понижава (около дните на следващата менструация), при бременност БТ се запазва висока.
« Последна редакция: Юли 07, 2015, 13:18:03 pm от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #366 -: Юли 07, 2015, 12:26:32 pm »
Здравей, Дездемона. Според графиката ти О е била, на 17 ден.Има вероятност да си имала и втора О на 20 ден, заради лекия спад на БТ и положителни ОТ предния ден. Ха, дано са близначета! Нормално е да се повиши БТ след О. Твърде рано е да се каже дали си бременна или не, но от сърце ти го желая.Колко дни е обикновено МЦ? Изчакай 14 дни от последния полов контакт и тествай.
Минала съм по твоя път и знам какво е. Бъди спокойна и вярвай, че всичко ще се нареди. Стискам палци! :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юли 07, 2015, 12:28:07 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #367 -: Юли 07, 2015, 14:00:20 pm »
Благодаря за бързите отговори :) Пазя всички тестове - довечера ще кача снимка да ги видите. При втория положителен тест също чертичката беше наситена колкото контролната. ... Правили сме опити около положителните тестове, но не всеки ден.Предния цикъл ходих на преглед при д-р Стойков на преглед и ми каза че няма овулация- няма и да има този месец. Щастлива съм, че този месец има.... Ако накрая имам и добра новина че е супер
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #368 -: Юли 07, 2015, 20:56:24 pm »
Ето ги и тестовете. Този зеления е втория положителен-сега изглежда по- блед но си беше наситен ДОСТА.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #369 -: Юли 09, 2015, 01:03:29 am »
de3gemoha, и все пак си мисля, че положителният тест за овулация е този на 16 ден от МЦ и дано БТ се задържи висока. Днес малко се е понижила, но такива спадове за един ден са допустими. Успех!

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #370 -: Юли 09, 2015, 11:46:31 am »
Дездемона, този зеленият е на Клиър ову, нали? На мен почти винаги ден след предполагаемата О тестът ми изглеждаше като твоя. В началото наситен и като изсъхне си бледнее. Това обаче не е положителен ТО.  Стискам палци все пак да сте успели този месец.


Всеки миг е още един шанс...
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #371 -: Юли 09, 2015, 14:23:16 pm »
Здравейте  :D момичета как ви  изглежда моята графика?Според вас имала ли съм О?Благодаря ви :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #372 -: Юли 09, 2015, 15:36:45 pm »
Здравейте  :D момичета как ви  изглежда моята графика?Според вас имала ли съм О?Благодаря ви :bighug:
Здравей, как мериш БТ? Според мен не си имала ову.
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #373 -: Юли 09, 2015, 16:30:41 pm »
Здравейте  :D момичета как ви  изглежда моята графика?Според вас имала ли съм О?Благодаря ви :bighug:
Здравей, как мериш БТ? Според мен не си имала ову.
сутрин между 7:00-7:30 анално :oops:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #374 -: Юли 09, 2015, 17:48:08 pm »
Може ли един поглед, не съм мерила БТ от много време, имам чувството че има някакъв проблем, МЦ ми е всеки месец, но и с различна дължина, не планирам забременяване в момента, искаме ми се да видя дали има О. Преди няколко месеца имах и неменструално кървене  :P
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #375 -: Юли 10, 2015, 13:42:43 pm »
Дездемона, този зеленият е на Клиър ову, нали? На мен почти винаги ден след предполагаемата О тестът ми изглеждаше като твоя. В началото наситен и като изсъхне си бледнее. Това обаче не е положителен ТО.  Стискам палци все пак да сте успели този месец.


Да, такъв е теста :) Добре, значи имам един положителен :P
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #376 -: Юли 16, 2015, 08:17:21 am »
Момичета как ви изглежда графиката ми?тези дни очаквам обаждане от фонда  и силно се надявам да не  го използвам(да го отложим с 3-4години) :) Благодаря ви предварително!!!! :hug2:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #377 -: Юли 16, 2015, 09:26:58 am »
Момичета как ви изглежда графиката ми?тези дни очаквам обаждане от фонда  и силно се надявам да не  го използвам(да го отложим с 3-4години) :) Благодаря ви предварително!!!! :hug2:
Здравей, ову според мен е била 23-24 ден. Още е рано да се каже, дали бебчето е станало. Успех! :goodluck: :babyflips:
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #378 -: Юли 16, 2015, 09:58:58 am »
Момичета как ви изглежда графиката ми?тези дни очаквам обаждане от фонда  и силно се надявам да не  го използвам(да го отложим с 3-4години) :) Благодаря ви предварително!!!! :hug2:
Здравей, ову според мен е била 23-24 ден. Още е рано да се каже, дали бебчето е станало. Успех! :goodluck: :babyflips:
:thankyousign: kati_vm  :youwoman:
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #379 -: Юли 17, 2015, 10:20:05 am »
Моля някой ако може да ми анализира графиката, кога според вас съм в овулация според БТ?
Благодаря ви предварително!