0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #160 -: Октомври 16, 2014, 13:50:02 pm »
Момичета, имам нужда от вашата помощ. Моля Ви, погледнете прикрепения файл и ми кажете ако успеете да видите нещо това ли е втората бледа чертичка на ранна бременност?
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #161 -: Октомври 16, 2014, 13:52:36 pm »
За мене е положителен!-Честито и леко бременеене! :DНа кой ден е правен този тест?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #162 -: Октомври 16, 2014, 13:54:50 pm »
Благодаря много, дано на всички да се връща. Твърде рано е 14 ден от цикъла, имах ранна овулация, следя с тестове беше 8-9ти ден този път, случи се нещо тогава, надявам се, но малко плахо, защото наистина е рано.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #163 -: Октомври 16, 2014, 14:05:28 pm »
Кати, Марси!

Благодаря момичета, очевидно не мога да обесня много добре. :oops: Сложих в подписа си моята графика и ще очаквам мнението ви.
Албена- честито мила! Лека и на финала здраво бебе.  :D
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 14:21:05 pm от Hoppe »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #164 -: Октомври 16, 2014, 14:09:49 pm »
Кати, Марси!

Благодаря момичета, очевидно не мога да обесня много добре. :oops: Сложих във подписа си моята графика и ще очаквам мнението ви.
Албена- честито мила! Лека и на финала здраво бебе.  :D
Линкът не води към твоята графика. Като го натисна показва моята.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #165 -: Октомври 16, 2014, 14:12:35 pm »
Кати, Марси!

Благодаря момичета, очевидно не мога да обесня много добре. :oops: Сложих във подписа си моята графика и ще очаквам мнението ви.
Албена- честито мила! Лека и на финала здраво бебе.  :D
Линкът не води към твоята графика. Като го натисна показва моята.

Много странно!  :oops: Аз като натисна линка виждам моята! Чакай ще пробвам пак.
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 14:38:49 pm от Hoppe »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #166 -: Октомври 16, 2014, 14:19:16 pm »
Кати, момичета!
Като новачка трябваше да пробвам пак - надявам се, че сега се чете графиката ми.
Извинете за спама и чуденето как да направя настройките. :oops:

ПС- Кати, Марси.
Сега видях, че съм допуснала грешка с обяснението. Дуфастона го почнах на 10 октомври, а О беше на 9-ти да с лекаря засякохме кога е О. Тотално се оплетох в обясненията, ама като ми е за първи път.  :oops: osi_13
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 14:27:55 pm от Hoppe »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #167 -: Октомври 16, 2014, 14:37:55 pm »
Hoppe, не се притеснявай  :)
На мен пък ми излиза съобщение, че този потребител не споделя графиките си. В настройките маркирай графиките да бъдат видими от други потребители, също може да напишеш с кое име си регистрирана в овулационния календар и ще копирам линк към графиката.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #168 -: Октомври 16, 2014, 14:43:01 pm »
Hoppe, не се притеснявай  :)
На мен пък ми излиза съобщение, че този потребител не споделя графиките си. В настройките маркирай графиките да бъдат видими от други потребители, също може да напишеш с кое име си регистрирана в овулационния календар и ще копирам линк към графиката.

Марси, готово! Сложих отметката за графиките да бъдат видими от други потребители. Регестирана съм като Dundy0 в овулационния календар.
Съжалявам за мотането и пропуските в настройки. Благодаря много за разбирането.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #169 -: Октомври 16, 2014, 15:04:37 pm »
Вече се вижда  :)
Сега рабрах, Дуфастон си започнала от 10 (до 23) октомври, а не 10-23 ден от МЦ, от там дойде объркването  :).
Засега всичко изглежа добре: овулация около 15 ден от цикъла, Дуфастон от 16 до 25 ден. Дано температурата се повиши и се задържи висока (надявам се спазваш изискванията за измерване на БТ).   Ако имаш и други въпроси, пиши  :)

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #170 -: Октомври 16, 2014, 15:11:51 pm »
Вече се вижда  :)
Сега рабрах, Дуфастон си започнала от 10 (до 23) октомври, а не 10-23 ден от МЦ, от там дойде объркването  :).
Засега всичко изглежа добре: овулация около 15 ден от цикъла, Дуфастон от 16 до 25 ден. Дано температурата се повиши и се задържи висока (надявам се спазваш изискванията за измерване на БТ).   Ако имаш и други въпроси, пиши  :)
Да, Марси, спазвам правилата за мерене!
Благодаря ти!
Значи да те разбирам, че ако утре се вдигне БТ има шанс.
Дано стане.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #171 -: Октомври 16, 2014, 15:30:32 pm »
да, допустимо е да падне за един ден, дано да се повиши отново  :)
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 17:20:14 pm от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #172 -: Октомври 16, 2014, 17:52:42 pm »
Вече се вижда  :)
Сега рабрах, Дуфастон си започнала от 10 (до 23) октомври, а не 10-23 ден от МЦ, от там дойде объркването  :).
Засега всичко изглежа добре: овулация около 15 ден от цикъла, Дуфастон от 16 до 25 ден. Дано температурата се повиши и се задържи висока (надявам се спазваш изискванията за измерване на БТ).   Ако имаш и други въпроси, пиши  :)
Да, Марси, спазвам правилата за мерене!
Благодаря ти!
Значи да те разбирам, че ако утре се вдигне БТ има шанс.
Дано стане.
Сега и на мен ми стана ясно. Дано да се покачи температурата и бебо да е станал. Късмет!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #173 -: Октомври 16, 2014, 19:59:11 pm »
Hoppe, благодаря много. Благодаря на всички вас, прекрасни момичета!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #174 -: Октомври 16, 2014, 23:24:03 pm »
Благодаря много, дано на всички да се връща. Твърде рано е 14 ден от цикъла, имах ранна овулация, следя с тестове беше 8-9ти ден този път, случи се нещо тогава, надявам се, но малко плахо, защото наистина е рано.
Албена, съжалявам но е твърде рано, за да допуснем, че уринният тест е отчел бременност. Може и да е успешен този цикъл, пожелавам ти го  :), но говоря за теста. Дори и овулацията да е била в дните, които посочваш, е много рано за имплантация.
А след имплантацията (очаквано около седмица след О.), ЧХГ трябва да достигне определено ниво, за да го улови тестът. За уринен тест е добре да се изчакат около 2 седмици след овулация, кръвен тест 2-3 дни по-рано.

Това, което се вижда е вероятно т.н. изпарителна черта. Направи тест отново след около десет дни и най-добре с първа сутрешна урина, тогава концентрацията на ЧХГ в урината е най-голяма.
Дано това да е успешният ти цикъл, стискам палци  :)
 
« Последна редакция: Октомври 16, 2014, 23:54:34 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #175 -: Октомври 17, 2014, 21:11:05 pm »
Благодаря много, Марси, ще направя всичко, което си ми написала. Благодаря за всички мили думи.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #176 -: Октомври 18, 2014, 13:12:16 pm »
Здравейте момичета!

Днес ми е много криво и ме боли корема доста, като пред МЦ. Днес ми е 9-ти ден от Дуфастон и утре последен 10 ден от приема на Дуфастон - след което го спирам и чакам дали ще дойде лелката или ще има изненада. Да си призная не съм много обнадеждена, тъй като вчера БТ беше 36.9, а днес 36.8. Боли ме корема от вчера. Чудя се дали да не се насиля да отида на фитнес или да мързелувам вкъщи. Хем ми се гади, хем ми е студено и едно такова емоционално. Яде ми се шоколад, както обикновено преди МЦ. С тази температура според мен вероятност от бременност няма. Според  доктора няма проблем да си тренирам след О, само да се пазя от вдигане на тежко и всякакви вибрации или подскоци. Ще се радвам да чуя и какво мислите вие?
« Последна редакция: Октомври 18, 2014, 13:36:15 pm от Hoppe »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #177 -: Октомври 19, 2014, 09:56:20 am »
Здравейте момичета!

Днес ми е много криво и ме боли корема доста, като пред МЦ. Днес ми е 9-ти ден от Дуфастон и утре последен 10 ден от приема на Дуфастон - след което го спирам и чакам дали ще дойде лелката или ще има изненада. Да си призная не съм много обнадеждена, тъй като вчера БТ беше 36.9, а днес 36.8. Боли ме корема от вчера. Чудя се дали да не се насиля да отида на фитнес или да мързелувам вкъщи. Хем ми се гади, хем ми е студено и едно такова емоционално. Яде ми се шоколад, както обикновено преди МЦ. С тази температура според мен вероятност от бременност няма. Според  доктора няма проблем да си тренирам след О, само да се пазя от вдигане на тежко и всякакви вибрации или подскоци. Ще се радвам да чуя и какво мислите вие?
Здравей, гледам че днес температурата ти се е повишила, дано да е добър знак. Относно фитнеса, правила съм проучване в нета, като основната препоръка е да се следи пулса, ускореният пулс над 130 удара в минута е вреден. Ти си прецени какви точно упражнения можеш да правиш при това ограничение. Също се счита, че при тренировка тялото се загрява, а това може да увреди плода.
« Последна редакция: Октомври 19, 2014, 10:58:31 am от kati_vm »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #178 -: Октомври 19, 2014, 10:54:00 am »
Здравейте момичета!

Днес ми е много криво и ме боли корема доста, като пред МЦ. Днес ми е 9-ти ден от Дуфастон и утре последен 10 ден от приема на Дуфастон - след което го спирам и чакам дали ще дойде лелката или ще има изненада. Да си призная не съм много обнадеждена, тъй като вчера БТ беше 36.9, а днес 36.8. Боли ме корема от вчера. Чудя се дали да не се насиля да отида на фитнес или да мързелувам вкъщи. Хем ми се гади, хем ми е студено и едно такова емоционално. Яде ми се шоколад, както обикновено преди МЦ. С тази температура според мен вероятност от бременност няма. Според  доктора няма проблем да си тренирам след О, само да се пазя от вдигане на тежко и всякакви вибрации или подскоци. Ще се радвам да чуя и какво мислите вие?
Здравей, гледам че днес температурата ти се е повишила, дано да е добър знак. Относно фитнеса, правила съм проучване в нета, като основната препоръка е да се следи пулса, ускореният пулс над 130 удара в минута е вреден. Ти си прецени какви точно упражнения можеш да правиш при това ограничение. Също се счита се, че при тренировка тялото се загрява, а това може да овреди плода.

Благодаря ти, Кати!
Вчера и да исках не можех да отида на фитнес, не ми беше добре. Много ми се гадеше и ме болеше корема, не бях в кондиция. Заподозрях, че може да е от Дуфастона, дори се чудих дали да пия 2-рата таблетка вечерта, но я изпих и си легнах рано. Спах добре и сутринта пак по същото време си измерих БТ. Днес ми е последния ден от приема на Дуфастона и да видим как ще е БТ утре. Иначе, да знам, че не трябва да допускам повече от 130 удара в минута, хубаво беше да потвърдиш и ти тази информация. Не знам с тази БТ температура дали имам шанс? Днес реално е 10-ти ден след О.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #179 -: Октомври 19, 2014, 11:43:06 am »
Здравейте, престраших се най-сетне да пиша. Омъжена съм от 2 години, имаме детенце на 1г. и 9 м. и скоро решихме да си имаме второ. Така като първото ни дете стана от раз, си мислех, че и при второто ще е така. Първият месец не стана, сега бебеправим усилено и се надявам края на месеца да зарадвам мъжа ми с новата, че ще става пак татко. Овулацията си я усещам много добре по цервикална слуз и болки, понякога и кървене, имам точен цикъл на 28 дни като предният месец, когато не се получи засякох овулация с тест на 21 ден. Този месец ми дойде точно на рожденният ми ден 02.10. и сега (не) чакам лелката на 30.10. Този месец овулацията ми беше като по часовник 15.10. и сега имам напрегнати гърди и зърна. Момичета ще се радвам да споделям с вас всички емоции около нашето чакане :) Хубав ден !