0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #40 -: Септември 13, 2014, 21:08:05 pm »
Мерси lilitu,
на нас ни е първи месец в опити, та още не съм обезнадеждена, но ме е яд, че ще изтървем и септември, защото мъжа ми цял месец е командировка  :?
съжалявам за цикъла момичета Мирка ти си още росна пресна имаш време.незнам за Лилиту ама ние вече 9 месеца опити стана и даже не ги усетих кога минаха.дано не ви се налага да чакате толкова нито пък повече  :goodluck:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #41 -: Септември 13, 2014, 21:40:15 pm »
Ами ние над 2.5 год го мъчим бебчо :) Но реално със следне на ову от началото на тази година - преди това поради нередовен цикъл ( който сега е наред вече) и работа, май не сме и хващали овулацията въобще. Преди началото на лятото вече посетихме една репродуктивна клиника - всички изследвания са наред, само на мъжо в спермограмата леко занижена морфология. Но докторът ни излезе в лятна почивка и сега от 15ти се почваме сериозно, като не идва само бебчето - да му помогнем още малко с чичко доктор и така :) Дано всички скоро да имаме късмета и щастието да станем мами :)  :goodluck: :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #42 -: Септември 13, 2014, 23:21:49 pm »
Ами ние над 2.5 год го мъчим бебчо :) Но реално със следне на ову от началото на тази година - преди това поради нередовен цикъл ( който сега е наред вече) и работа, май не сме и хващали овулацията въобще. Преди началото на лятото вече посетихме една репродуктивна клиника - всички изследвания са наред, само на мъжо в спермограмата леко занижена морфология. Но докторът ни излезе в лятна почивка и сега от 15ти се почваме сериозно, като не идва само бебчето - да му помогнем още малко с чичко доктор и така :) Дано всички скоро да имаме късмета и щастието да станем мами :)  :goodluck: :bighug:
Лилиту макар и с повече време бебеправене понякога нещата стават бавно,а  и зависи от финансите все пак.мисля че с разни добавки и витамини ще се оправи работата при вас.стягай се  и дано скоро ни зарадваш и ти  :goodluck:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #43 -: Септември 14, 2014, 11:11:43 am »
 :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #44 -: Септември 14, 2014, 12:37:14 pm »
Момичета, аз изгубих битката, БТ падна и  :witch: се пови с пълна сила. Успех на (не ) чакащите.  :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #45 -: Септември 16, 2014, 09:53:09 am »
Здравейте момичета,ето и с мен какво се случва.Правихме секс преди няколко дни,по мои изчисления бях в ову..2-3 дни след това имах зацапване,бледо розово което продалжи цял ден,след това нищо,освен болки ниско в корема по слаби от пред М. Въпросът ми е има ли надежда да съм бременна . Благодаря предварително
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #46 -: Септември 16, 2014, 10:15:19 am »
Здравейте момичета,ето и с мен какво се случва.Правихме секс преди няколко дни,по мои изчисления бях в ову..2-3 дни след това имах зацапване,бледо розово което продалжи цял ден,след това нищо,освен болки ниско в корема по слаби от пред М. Въпросът ми е има ли надежда да съм бременна . Благодаря предварително
Винаги има надежда , защо не си направиш "овулационен календар" и не отбележиш там както зацапванията , така предполагаемата овулация? Тук има много компетентни момичета , който ще ти помогнат. Успех

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #47 -: Септември 20, 2014, 09:06:15 am »
Здравейте
Отдавна не съм писала,но ви чета редовно.
Моето питане пак е свързано с бременността,но...
Та накратко-миналия месец ми правиха пробно абразио на 05,08.На 21-ви си ми дойде нормален цикъл.Цикъла ми по принцип е 27-28 дни.Секса не съм го отбелязвала,но мм ме пазеше.Трябваше да ми дойде на 18,09 по мои изчисления,но днес все още го няма.Дали е разбъркване на хормони?Ще кажете да направя тест,но все си мисля че е от хормоните.Някоя ако има представа ще  се радвам да чуя мнение.




Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #48 -: Септември 20, 2014, 11:11:00 am »
Здравейте и от мен :) та моята последна менструация беше на 23.08 правих си тест след изчакване се появи мнооого бледа черта така де правя тестове от няколко дни на сам :) и при всичките втората черта не се появява веднага.... дали има шанс този път да се е получило :ask: ето и снимка с последния тест
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #49 -: Септември 20, 2014, 11:33:59 am »
Макар и бледа,чертата се вижда.Обикновено се изчаква 3-4 дори 5 минути преди да отчете теста.Би трябвало да го има в инструкциите му. Пусни си един кръвен в понеделник и ще намериш отговора.Надявам се да е положителен. :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #50 -: Септември 20, 2014, 11:43:11 am »
Благодаря ти  :bighug: стискайте палци  :crossfingers:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #51 -: Септември 20, 2014, 11:50:13 am »
Баш си е положителен  :) Както е писал ra40 в понеделник си направи кръвен, за да потвърди резултата. Ще те чакаме с 3-цифрен резултат  :)
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #52 -: Септември 20, 2014, 12:03:27 pm »
Здравейте и от мен :) та моята последна менструация беше на 23.08 правих си тест след изчакване се появи мнооого бледа черта така де правя тестове от няколко дни на сам :) и при всичките втората черта не се появява веднага.... дали има шанс този път да се е получило :ask: ето и снимка с последния тест
Тихичко честито, лека бременност и на финала прекрасно бебче. :)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #53 -: Септември 20, 2014, 15:50:33 pm »
Здравейте и от мен :) та моята последна менструация беше на 23.08 правих си тест след изчакване се появи мнооого бледа черта така де правя тестове от няколко дни на сам :) и при всичките втората черта не се появява веднага.... дали има шанс този път да се е получило :ask: ето и снимка с последния тест
Честито и от мен! Тестът си е положителен. Лека бременност!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #54 -: Септември 20, 2014, 21:05:45 pm »
Здравейте и от мен :) та моята последна менструация беше на 23.08 правих си тест след изчакване се появи мнооого бледа черта така де правя тестове от няколко дни на сам :) и при всичките втората черта не се появява веднага.... дали има шанс този път да се е получило :ask: ето и снимка с последния тест
и от мен честито!за мен теста е положителен желая ти лека бремменност  :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #55 -: Септември 20, 2014, 21:13:41 pm »
Момичета , нов месец , нова надежда ...аз днес имам ужасно схващане в кръста , не знам дали съм го претоварила ,но изгарям от желание да се сгъна на обратно.Бельото ми е постоянно мокро  :oops: (на ежедневки съм) постоянно бягам до тоалетната сякаш ми е дошло.Гърдите са си все така болезнени цяла седмица вече... Знам че остават още 2-3 дни и ще разбера истината , обаче отново съм на тръни и въпроса ми е това могат ли да бъдат някакви индикации чудото да е станало ?

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #56 -: Септември 21, 2014, 09:55:32 am »
Алексвн, втората черта я има, но тя би трябвало да става по-ярка със следващият тест направен след два дни... При теб как е?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #57 -: Септември 21, 2014, 09:56:34 am »
Момичета , нов месец , нова надежда ...аз днес имам ужасно схващане в кръста , не знам дали съм го претоварила ,но изгарям от желание да се сгъна на обратно.Бельото ми е постоянно мокро  :oops: (на ежедневки съм) постоянно бягам до тоалетната сякаш ми е дошло.Гърдите са си все така болезнени цяла седмица вече... Знам че остават още 2-3 дни и ще разбера истината , обаче отново съм на тръни и въпроса ми е това могат ли да бъдат някакви индикации чудото да е станало ?


Успех, имаш признаците, очаквам да се похвалиш!!!!!!!!!!!!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #58 -: Септември 21, 2014, 11:54:39 am »
Алексвн, втората черта я има, но тя би трябвало да става по-ярка със следващият тест направен след два дни... При теб как е?
Принципно е така, но е възможно е да има поредни тестове с бледа втора черта и това да не означава непременно проблем, тъй като става въпрос за концентрация на хормон в урината и резултатът се влияе от количеството приети течности няколко часа преди теста, затова и препоръката да не се приемат течности около 2ч. преди уринен тест, а най-добре с първа сутрешна урина, Алекс не е писала при какви условия е правила тестовете :).
 
При моята бременност, когато направих първия уринен тест (около 20 дни след О.), беше с много бледа втора черта (тествах привечер, като се опитах да не пия течности преди това). И каква беше изненадата ми на следващия ден, когато на кръвния ЧХГ се оказа към 3300, след това от любопитство направих уринен с първа сутрешна и действително тогава тестовата черта беше наситена колкото контролната.

Алексвн, ако имаш възможност пусни кръвен тест, стискам палци всичко да е наред!!!
Късмет и пиши!  :D
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 16:18:10 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #59 -: Септември 22, 2014, 14:12:40 pm »
Здравейте момичета. Тъй като днес ми дойде с пълна сила реших веднага да посетя доктора... той ме прегледа каза че лигавицата е тънка и според него е нямало изобщо бременност обясни ми че през даден период от цикала когато се засекат два хормона.. ( не сещам какви бяха те ) се получава такава реакция ( отделяне на ЧХГ в малки количества ) да ви кажа честно се успокоих че не сам направила поредния аборт... благодаря ви за вниманието  :bighug: :bighug: :bighug: